90 minut .pl

red

Ivan Hodur za ustawianie meczów zdyskwalifikowany na 14 lat!

Były piłkarz Zagłębia Lubin Ivan Hodur został zdyskwalifikowany na 14 lat za udział w procederze ustawiania meczów na Słowacji.

Zaproszenie dla biegaczy. Dziesiątka w Świebodzinie

Świebodzińska Dziesiątka to z całą pewnością wyjątkowy bieg. W mieście sportowych sław na start spod największego na świecie pomnika Chrystusa dał się skusić nawet superas maratonów Henryk Szost.

Rajd Dakar. Hernik po sekcji zwłok. "Przegrzanie organizmu"

- Została przeprowadzona sekcja zwłok i to nie był wypadek ani upadek. Doszło do tzw. przegrzania organizmu. Po prostu Michał się ugotował - powiedział Łukasz Byśkiniewicz, dziennikarz TVN Turbo, cytowany przez portal tvn24.pl o przyczynach śmierci Michała Hernika, polskiego motocyklisty, który zmarł na trasie Rajdu Dakar.

Polacy awansowali do Eurobasketu. Cegliński z Lubina: Zadanie wykonane, choć brakuje instynktu zabójcy

"Prawda" przemówi na stadionie Ruchu Chorzów? Pierwszy taki piłkarz w historii ekstraklasy!

90 minut nie jestem jeszcze jednak gotowy - mówi Mouloungui. Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie!

PGE GKS Bełchatów rozbił Sandecję na koniec sezonu. I wygrał I ligę

punkty, lecz także liczyć na wpadkę Górnika Łęczna w meczu z walczącym o utrzymanie Stomilem Olsztyn. Zanim piłkarze rozpoczęli ostatnie 90 minut w tym sezonie, na boisku miała miejsce przyjemna uroczystość. Było nią pożegnanie kapitana GKS-u Macieja Wilusza, który przechodzi do Lecha Poznań, a który

Dodatkowe trybuny na mecz z Jastrzębskim Węglem. Są bilety

uczniowskie i studenckie, minimum 15 osób, opiekun wchodzi gratis), Bilety można kupować w siedzibie klubu, przy ul.Glinki 79 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00; w kasach hali Łuczniczka w dniu meczu 2 lutego na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania oraz w internecie poprzez specjalny panel

Charakter według Sylwestra Cacka? Trener bez własnego zdania

Visnakovs przez 90 minut nie dostaje żadnego podania. Wygwizdani powinni być ci, którzy spowodowali, że piłkarzom po godzinie brakuje sił, że poruszają się w jednym tempie, że przegrywają pojedynki biegowe z większością rywali. To nie jest wina młodych graczy, że ekstraklasa to dla nich za wysokie progi

Tanie bilety i specjalna komunikacja na mecz Śląska z Hannoverem

wybierających się na mecz przygotowana została także specjalna komunikacja autobusowa i tramwajowa. Linia T1 kursować będzie w godzinach 18.30-20.10 z częstotliwością co 15 minut na trasie: Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Królewiecka

Idealne zakończenie sezonu PGE GKS, czyli święto na boisku i poza nim

Ostatnie dni przed kończącym sezon meczem z Sandecją Nowy Sącz minęły w Bełchatowie bardzo przyjemnie. Pewni awansu piłkarze GKS przekonywali jednak, że mimo luźniejszych treningów i atmosfery mobilizacji na ostatnie 90 minut im nie zabraknie. Nie tylko dlatego, by godnie pożegnać się z

Zaczęło się Euro 2012! Gorące chwile w strefie kibica

- Polska! Polska! - dopingowali kibice na placu Wolności, gdy trwała ostatnia minuta. Nic to nie dało. Po chwili sędzia odgwizdał koniec spotkania. Gdy prawie dwie godziny wcześniej mecz się zaczynał, w strefie kibica na pl. Wolności i al. Marcinkowskiego był już komplet - 30 tys. osób. Zdecydowana

Kibice w Zabrzu: "Są ludzie, którym należy się szacunek - Michał Probierz"

Górniku zobaczył w lidze 41 żółtych kartek i dwie czerwone. Niemal zawsze zaczynał mecz w pierwszej jedenastce, przeważnie zostawał na boisku przez pełne 90 minut.Pochodzący z Bytomia szkoleniowiec jest wychowankiem ŁKS-u Łagiewniki. W Zabrzu po raz pierwszy pojawił się w 1987 roku, gdy został zawodnikiem

Jak najwygodniej korzystać ze Strefy Kibica? Zobacz

, że tzw. pik przed wygódką ma miejsce w przerwie meczu. Dlatego tak jak trener przed meczem kibic też musi mieć strategię nie tylko na 90 minut gry, ale też na 15 minut przerwy. Jeśli sytuacja jest krytyczna, należy wybrać wariant rezerwowy. Wysforować się na skrzydło - w róg Fan Zone (Marszałkowskiej

Ściągawka dla Fornalika. Zwariowany weekend, Boenisch grał dobrze, Lewandowski nic nie strzelił, Kurto nie puścił, tylko u Boruca bez zmian

być to, że Polak opuścił boisko z powodu urazu, ale francuska prasa pisze, że to nic poważnego i powinien być gotowy na Ukrainę. Gospodarze (z Maorem Meliksonem w składzie) wyrównali w 90. minucie, kiedy Krychowiaka nie było już na boisku. Serwis Football.fr dał Polakowi notę 6/10, a wyższą w zespole

Finał zawodów Reebok CrossFit Fitness Championship już 15 września w Krakowie

Pytanie brzmi, czym tak naprawdę jest ta nowa, rewolucyjna dziedzina sportu? Okazuje się, że jej korzenie sięgają lat 90. Wtedy też Kanadyjczyk Greg Glassman wraz z żoną Lauren stworzyli innowacyjny plan treningowy, który z czasem przekształcił się w to, co dziś znamy pod nazwą CrossFit. Trening

"RUMIANY! CO ON TAM WYPRAWIA" oraz "ale urwał #Kosecki", czyli Twitter o męczarniach Legii

. Michał Białoński @MiBiBialonski: 17. min - Kuba Kosecki przegrywa walkę o pozycję i się przewraca. W PL w 90 proc. gwizdek przerywa grę. W Europie nie. Kuba musi walczyć. Piotr Kamieniecki @PKamieniecki: Takiego Kuciaka widziałem 1. i 2. dnia na zgrupowaniu. Potem się rozegrał i było świetnie. Dziś

F1. Testy w Barcelonie: Rosberg najlepszy, Pietrow w środku stawki

Rezultatu Niemca nikt już nie poprawił, ponieważ po 90 minutach spadł deszcz, który zmył gumę z asfaltu, pogarszając przyczepność. Nawet pod koniec zajęć tor nie był już tak szybki. Drugie miejsce w wynikach przypadło w udziale Sébastienowi Buemiemu, który swój najlepszy czas (1.21,413

Euro 2012: Ostróda wśród liderów centrów pobytowych

. Kosztem kilkudziesięciu milionów złotych zmodernizowany ma być budynek dworca lotniczego, a pas startowy przedłużony do 2,5 km. Lotnisko położone jest ok. 90 km od Ostródy, co pozwoliłoby spełnić wymóg UEFA, zgodnie z którym odległość od centrum pobytowego do lotniska nie powinna przekraczać 60 minut

Wypadek Kubicy. Lekarze czekają z ogłoszeniem sukcesu

lepiej. Ale nie ma takiego mikroskopu, który pomógłby zszyć każde przerwane włókno oddzielnie, więc zespalamy zasadnicze wiązki. Czy czas ma znaczenie w takich przypadkach? Wydobywanie Roberta Kubicy z rozbitego samochodu trwało według różnych źródeł od godziny do 90 minut. - Mniej ważne jest, ile trwa

Derby w niedzielę, kolejki w poniedziałek

wszyscy chętni je kupili, bo musieliśmy w końcu zamknąć nasz punkt - powiedział Marek Jankowski. - Inne punkty sprzedaży były otwarte po kilkadziesiąt minut dłużej. Wynika z tego, że zainteresowanie derbami jest większe u nas niż ostatnio w Gorzowie. W pierwszym dniu sprzedaliśmy grubo ponad 1500

Tatry zimą. Ski-touring - kroki na fokach

miejscu startowym wielu wspinaczy. Z drugiej strony budynku, w wypożyczalni Tatra Trade, można zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt - komplet: narty, foki, buty, kije teleskopowe kosztuje 90 zł za dobę (do godz. 16 następnego dnia). Busem podjeżdżamy pod dolną stację kolejki na Kasprowy. Z nieukrywaną

Po środowych meczach piłkarskiego Pucharu Ligi

minutach rewanżu. Zgodnie z regulaminem PL w takich sytuacjach nie przeprowadza się dogrywki, ale wykonuje rzuty karne. Lepsi byli legioniści, którzy wygrali 5:3 i to oni zagrają w ćwierćfinale. Problemów nie mieli mistrzowie Polski piłkarze Wisły Kraków, którzy pierwsze spotkanie z KSZO Ostrowiec wygrali

Chopok, Donovalska Alaska, Rużomberok - Słowacja

przejścia granicznego w Chyżnem i wita nas Ski Park Rużomberok. Kolejne dwadzieścia minut i zjeżdżamy po stokach Snow Parku w Donovalach. Rużomberok lubi Polaków Wprawdzie położony w dolinie Wagu Rużomberok nie zachwyca swoją architekturą, ale wystarczy wjechać na drogę prowadzącą do odległego o 3 km od

GROM w Orbicie

stanie walczyć przez dziewięć minut w ringu na takich zasadach jak w K1. W efekcie nie dziwi mnie, że wielu z nich w ostatnich dniach zrezygnowało z udziału w naszej gali - tłumaczy Tomasz Skrzypek z Fightera Wrocław. - Mogę jednak zapewnić, że we Wrocławiu wystartują ci najlepsi, a zatem pierwsza

Śląsk gra z Wisłą Kraków

zostałem nawet po treningu, by bronić strzały kolegów, bo w meczu z Polonią miałem mało okazji, żeby się wykazać - twierdzi Juszczyk. - Czy ćwiczyliśmy rzuty karne? Nie, to nie będzie potrzebne. 90 minut powinno nam wystarczyć do odniesienia zwycięstwa. Co ciekawe, w historii rywalizacji w Pucharze Polski

Nie ustają emocje po meczu GKS Katowice - GKS Jastrzębie

i stwierdzili, że "jak sobie przyjechaliście, tak musicie sobie wyjechać". Na wyjazd ze stadionu oczekiwaliśmy przez 90 kolejnych minut (z zawodnikami w autokarze). Co do przyjazdu kibiców na mecz, możemy zapewnić, że byli to normalni kibice, a nie grupa chuliganów. Klub nie organizował

Aleksandar Vuković: Kocham Partizana

weekend byłem w Belgradzie i oglądałem ligowe spotkanie. Rząsa zagrał 90 minut na lewej obronie, Partizan wygrał 6:2, a on spisał się dobrze. Widać, że powoli wkomponowuje się do drużyny. Chociaż to, czy będzie grał, zależy od tego, co postanowi Matthaeus. Partizan to teraz silniejsza drużyna od tej, z

Smolarek wrócił na boisko

Euzebiusz Smolarek wrócił na boisko. Zagrał w piłkę w meczu o punkty po raz pierwszy od 9 września, gdy wszedł na ostatnie pół godziny meczu reprezentacji ze Słowenią. Na pierwszy pełny ligowy mecz czeka już ponad półtora roku. Smolarek wszedł na boisko w 77. minucie ligowego meczu Kavali z

Zadyszka Podbeskidzia

Od czasu gdy drużynę w połowie września przejął Przemysław Cecherz, Tur nie przegrał ani jednego z pięciu spotkań. Wygrał dwa. Niedzielne zwycięstwo jest ogromną niespodzianką, ale było zasłużone. Kluczowa dla losów meczu była 51. minuta. Przy prowadzeniu gospodarzy 1:0, czerwoną kartkę dostał

F1. Formuła 1 ponownie w USA?

Pojawił się pomysł, aby zespoły F1 rywalizowały w położonym o 90 minut jazdy od Manhattanu Monticello Motor Club. Pętla toru w Monticello Motor Club składa się z 22 zakrętów, a jej długość to nieco ponad 6,5 kilometra. - Kilka miesięcy temu Bill McMichael (prezes MMC) i ja spotkaliśmy się z Berniem

Dokąd na narty? Przegląd ośrodków

Walchsee. Każde z nich można w kilka minut przejść na piechotę - ogólnie jest kameralnie i sympatycznie. Ci, którzy pragną dyskotek, nie mają tu czego szukać. 2. Bo choć góry może nie najwyższe (niewiele ponad 2 tys. m), nie ma lodowca, ale mimo wszystko jest gdzie pojeździć na nartach. Do wyboru są dwa

Copa America. Brazylia tylko zremisowała z Wenezuelą

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że piłkarzy Menezesa czeka trudne zadanie. Wenezuelczycy bronili się niemal całym zespołem. Brazylijczycy potrafili długo utrzymać się przy piłce, ale wszystko układało im się tylko do momentu, gdy pojawiali się z futbolówką w okolicach pola karnego. Liczne

El. Euro 2012. Litwini przygotowali klepisko. Hiszpanie pewnie wygrywają

Karcemarskasa. Niedługo po przerwie niesamowitym strzałem wyrównał Marius Stankievicius, ale jego koledzy nadal psuli mnożące się kontry w przewadze. Hiszpanie nie pozostali dłużni i w 70. minucie rozegrali akcję, po której nie mógł nie paść gol. Piłka szła wzdłuż bramki do Llorente, ale uprzedził go Kijanskas

Webber najszybszy na pierwszym trening przed GP Brazylii

Kapryśna pogoda i kilka incydentów urozmaiciły pierwszą 90-minutową sesję na Autódromo José Carlos Pace w Sao Paulo. Od samego początku niebo nad torem było zachmurzone, a ponieważ prognozy przewidywały deszcz, kierowcy szybko zabrali się do pracy. Robert Kubica ostatecznie wykręcił 14. czas

F1: Sutil wygrał drugi trening przed GP Włoch. Kubica piąty

godz. 14 rozpoczął się drugi trening przed GP Włoch. Kierowcy natychmiast zaczęli wyjeżdżać na trasę. Mają jednak dla siebie kolejne 90 minut, więc większość zapewne znów zjedzie do boksu po pokonaniu jednego okrążenia. - Po 10 min. na tor nie wyjrzeli jeszcze Vettel ani Sutil. - Fanów Roberta Kubicy

Nie od razu Wembley zbudowano

, a w końcu z wygiętymi z powodu poruszeń ziemi rurami - spowodowały przedłużenie budowy do marca 2007 r. Ale opłaciło się. Anglicy mogą się jednak pochwalić największym krytym stadionem świata (90 tys. miejsc), nad którym wyrasta piękny stalowy łuk. Wembley jest nie tylko największe, ale i najdroższe

Heliskiing na szczytach Alp

przesmykach między ogromnymi ścianami gór. Chwilami miałem uczucie, że moje wnętrzności nie mogą odnaleźć swojego miejsca. Lot jednak nie trwał długo, jakieś kilkanaście minut. Kiedy płozy zagłębiły się w śnieg, znów poczułem się ciężki. Śmigła trochę zwolniły, a w słuchawkach usłyszałem krótką komendę: "