90.min pl

gorzow.sport.pl

Tym razem Stilon załatwia sprawę do przerwy

W 24. kolejce lubuskiej czwartej ligi piłkarze Stilonu Gorzów wygrywają z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie 4:0. Trzy gole zdobył najlepszy strzelec tych rozgrywek - Paweł Posmyk.

Premier League. Chelsea - Manchester United 2:1 po emocjonującym meczu

W hicie angielskiej ekstraklasy lider Manchester United prowadził na wyjeździe z Chelsea 1:0, ale ostatecznie uległ piątej drużynie w tabeli.

Premier League. West Bromwich - Manchester United 1:2. Świetny mecz Younga

Mistrz Anglii sporo natrudził się, żeby na inaugurację ekstraklasy wygrać na wyjeździe z West Bromwich. Gwiazdą meczu był nowy nabytek Manchesteru, Ashley Young. Nie popisał się za to nowy bramkarz, David De Gea.

1/4 finału Pucharu Polski. Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1:1

Rewanż 15 marca w stolicy. 90 min. + 4 Koniec meczu.90 min. + 2 Legia miała niesamowitą szansę, tylko żaden z graczy jakoś nie chciał uderzyć na bramkę. W końcu spudłował Radović.90 min. Sędzia dolicza trzy minuty.89 min. Żółta kartka dla Wawrzyniaka, który ostro zatrzymał kontratak Ruchu.87 min

Premier League. Tottenham - Manchester United 0:0

90 min. + 5 Koniec meczu.90 min. + 4 Niespodziewany, błyskawiczny kontratak Manchesteru. Przez chwilę było gorąco, ale obrońcy sobie poradzili.90 min. + 2 Van der Vaart świetnie wystawił piłkę Defoe, ten nabiegł i uderzył potężnie, ale strzał w ostatniej chwili został zablokowany.90 min. + 1 Sędzia

Trzy medale pływaków MUKS-u Płock

W piątek w Drzonkowie k. Zielonej Góry i w Szczecinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski juniorów 16- i 15-letnich. Na razie świetnie spisują się startujące w Szczecinie dziewczęta. Złotymi medalistkami zostały Paulina Kret na 200 m st. grzbietowym i Kasia Kowalczyk na 100 m st. motylkowym. Ponadto

Premier League. Chelsea - West Bromwich 2:1

Fostera. Gola na wagę 3 pkt. strzelił siedem minut przed końcem meczu właśnie Malouda. Świetna akcja Bosingwy, który przebiegł między dwoma rywalami, zagrał w pole karne, żaden z obrońców nie sięgnął piłki i nabiegający na dalszy słupek Malouda wpakował piłkę do siatki.90 min. + 4 Koniec meczu.90 min. + 1

Premier League. Bolton - Manchester City 2:3

League.90 min. + 5 Koniec meczu.90 min. + 3 Bolton za bardzo rozedrgany, nie jest w stanie skonstruować dobrej akcji. Raczej broni się przed atakami City.90 min. Sędzia dolicza cztery minuty.89 min. Oklaski dla Davida Silvy. Zastąpi go Zabaleta.84 min. Johnson kapitalnie położył obrońcę w polu karnym i

Sensacja w Primera Division. Almeria - Real Madryt 1:1

strzelenie gola. Tym razem trafił jednak z wolnego w poprzeczkę. Tuż po zakończeniu meczu Barcelona rozpoczynała swoje spotkanie z Malagą. Przed tą kolejką miała dwa punkty przewagi nad Realem. 90 min. + 5 Koniec meczu.90 min. + 4 Ronaldo trafia w poprzeczkę! Oezil zatrzymuje kontratak i dostaje żółtą kartkę

Serie A. Trzy punkty Fiorentiny, Boruc bezbłędny

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:Druga połowa:90 min. + 3 Koniec meczu. Fiorentina zainkasowała trzy punkty.90 min. + 1 Babacar zmarnował kolejną doskonała sytuację. Tym razem jego strzał z linii pola karnego obronił Andujar.89 min. Dwie dobra szanse Fiorentiny na pogrążenie rywali - dwa niecelne

Kazachstan - Polska. Pierwszy z dwóch ostatnich kroków do Euro 2008 Z Czuba i na żywo

11 7 9-18 8. Azerbejdżan 9 5 4-19 90.+2 min. Koniec!!!!!!! 90. min. Tak swoja drogą, mamy nadzieję, że nie przyjdzie nikomu do

Superpuchar Hiszpanii. Real Madryt - FC Barcelona 2:2

w pierwszym Gran Derbi w sezonie [GALERIA] »90 min. + 3 Koniec meczu.90 min. + 1 Żółta kartka dla Coentrao za spór po faulu Marcelo.90 min. Sędzia dolicza trzy minuty.88 min. Barcelona czeka na koniec meczu, wynik przed rewanżem jej pasuje. Real jeszcze się stara.85 min. Callejon próbuje

Premier League. Manchester City - Swansea 4:0. Król Aguero!

, a tam był David Silva, który trafił do siatki. Silva i Aguero w ogóle rozumieli się znakomicie od pierwszej chwili. Ostatniego gola Aguero strzelił w 91. min. Dostał piłkę przed polem karnym i pięknie uderzył w samo okienko. Kibice Manchesteru mają od teraz nowego idola. 90 min. + 3 Koniec meczu.90

Bundesliga. Borussia pokonana już w drugiej kolejce. Przez Hoffenheim

Hoffenheim przeprowadziło w rewanżu również wiele groźnych ataków, ale więcej bramek nie zdobyło. Borussia szybko straciła punkty.90 min. + 2 Koniec meczu.89 min. Coraz lepsze kontrataki Borussii, ale jest już chyba trochę za późno.88 min. Indywidualna akcja Błaszczykowskiego, który nieźle uporał się z

Serie A. Glik pomaga Bari wyrównać z Fiorentiną

było jak na lekarstwo, ale po jednym z dziewięciu rzutów rożnych Bari w tym meczu, gospodarze wykorzystali zamieszanie w polu karnym. Walczący o piłkę Kamil Glik dość przypadkowo posłał ją pod nogi Ghezzala, a ten pokonał zaskoczonego i bezbronnego w tej sytuacji Artura Boruca.90 min. + 5 Jednak

Serie A. Boruc z czystym kontem. Napoli - Fiorentina 0:0

sprawił zapewne piłkarzom AC Milan, którzy prowadzą w Serie A z dorobkiem 40 punktów. Trzy mniej zgromadziło SSC Napoli, natomiast Fiorentina ma 24 punkty i jest dziesiąta w tabeli. 90 min. + 3 Koniec meczu.90 min. + 1 Boruc popełnia błąd, za daleko wychodzi z bramki, ale ma szczęście, że udaje się te

Serie A. Bolonia z Fiorentiną na remis

zdobyła 20 punkt w sezonie. Ich przeciwnicy mają o w tabeli o jedno oczko więcej.Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:90 min. + 3 Koniec meczu! Oba zespołu dzielą się punktami.90 min. Trzy minuty dolicza sędzia.88 min. Boruc kolejny raz ma sporo szczęścia! Ładne podanie z głębi pola do wychodzącego na

Premier League. Manchester United - Stoke 2:1. Kuszczak bez błędu

większą część meczu całkowicie kontrolowali wydarzenia na boisku. W pierwszej części aktywny był Ryan Giggs, ale momentami wiek chyba już dawał mu się we znaki. Świetne spotkanie rozegrał Nani. "Czerwone Diabły" dzięki trzem punktom umocniły się na pozycji lidera Premier League. 90 min. + 4

Liga Mistrzów. Awans Arsenalu, obroniony karny Wojciecha Szczęsnego!

zamyka się okno transferowe. Podobno interesuje się skrzydłowym Lille Edenem Hazardem i defensywnym pomocnikiem Rennes Yannem M'Vilą. Pierwszy, najlepszy piłkarz ligi francuskiej poprzedniego sezonu kosztowałoby jednak co najmniej 30 mln euro.Koniec spotkania. Arsenal w Lidze Mistrzów!90 min. + 2 Arsenal

Bundesliga. Pewne zwycięstwo Borussii

wisienka na torcie dla kibiców z Dortmundu. Piszczek popędził prawą stroną, wycofał na szesnasty metr do Barriosa, który pięta wyłożył piłkę wbiegającemu z lewej strony Grosskreutzowi - precyzyjny strzał w długi róg i 4:1!Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:Druga połowa:90 min. + 3 Koniec meczu! Borussia

El. Euro 2012. Litwini przygotowali klepisko. Hiszpanie pewnie wygrywają

Hiszpanie pewnie wygrali z Litwinami na wyjeździe 3:1. Wynik w pierwszej połowie otworzył Xavi Hernandez. Zawodnik Barcelony oddał strzał z kilku metrów przed polem karnym, przyblokował go jeden z litewskich obrońców, a piłka wzbiła się w powietrze i przelobowała bramkarza gospodarzy Zydrunasa Karce

Copa America. Brazylia tylko zremisowała z Wenezuelą

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że piłkarzy Menezesa czeka trudne zadanie. Wenezuelczycy bronili się niemal całym zespołem. Brazylijczycy potrafili długo utrzymać się przy piłce, ale wszystko układało im się tylko do momentu, gdy pojawiali się z futbolówką w okolicach pola karnego. Liczne st

Liga Mistrzów. Barcelona gromi Szachtar!

Królewskich w pierwszym spotkaniu 1/4 finału LM), to podopieczni Jose Mourinho zmierzą się z Barceloną. 90 min. + 2 Craig Thomson kończy spotkanie. Barcelona praktycznie rzecz biorąc awansowała już do półfinału Ligi Mistrzów. Szachtar, aby awansować musiałby wygrać 4:0 u siebie. 89 min. Iniesta żegnany

RMFon.pl

w języku francuskim (od 24 września 2008). RMF FOOTBALL – różne przeboje piłkarskie, m.in. hity z finałów ME i MŚ, hymny, utwory z reklam i gier (od 10 czerwca 2010). RMF GOLD – największe przeboje lat 60., 70., 80. i 90. (od 29 października 2007). RMF GROOVE – muzyka groove (od 18 lutego

Cdp.pl

. W wyniku umowy z firmą Microsoft, CD Projekt został dystrybutorem w Polsce konsoli Xbox 360.6 października 2005 firma uruchomiła własny portal o grach o nazwie gram.pl. W ramach wortalu udostępniona została m.in. usługa „dożywotniej gwarancji” gier komputerowych – zniszczone nośniki