Wojciech Todur

Ruch Chorzów sprawdzi obrońcę z Zabrza

Portal 90minut informuje, że chorzowski zespół będzie testował Daniela Kutarbę.

Obrońca z Zabrza wzmocnił Zagłębie Sosnowiec

Portal 90minut poinformował, że nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec został Daniel Kutarba.

Piłkarz GKS-u Katowice strzelił gola Kazachstanowi

Deniss Rakels wystąpił w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju.

Polska - Anglia. Fornalik: z premedytacją dałem bronić Tytoniowi przez 90 minut. Znamy wartość Kuszczaka

Nieoczekiwane wzmocnienie Zagłębia Sosnowiec. Grał w Borussii Dortmund

- ostatecznie nie udało się potwierdzić do gry. Prezes klubu Marcin Jaroszewski tracił już wiarę w to, że Gandu zagra w Zagłębiu. W styczniu wydawało się, że ten temat ostatecznie upadł... Tymczasem - jak informuje portal 90minut - ostatniego dnia okna transferowego Zagłębie potwierdziło gracza z Afryki do gry

Beznadziejna sytuacja Energetyka ROW Rybnik. Utrzymanie przegrane w ostatnich minutach

: GKS Tychy, Stomil Olsztyn czy Flota Świnoujście. Portal 90minut wyliczył, że szanse ROW-u na utrzymanie na zapleczu ekstraklasy wynoszą marne 8,7 procent. Co o tym przesądziło? Na pewno niespotykana liczba remisów. ROW dzielił się punktami jak dotąd aż 15 razy. To rekordowy wynik w pierwszej lidze

Mamy terminarz niebieskich! 101. Wielkie Derby Śląska na razie w Zabrzu.

Górnikiem Zabrze, Legią Warszawa i Lechem Poznań, ale na dziś wygląda na to, że akurat z tymi rywalami niebiescy zmierzą się na wyjazdach. Z analizy na portalu 90minut  wynika, że wyjazdowy mecz Ruchu z Lechem jest pewny na 100 procent, a z Legią na 81 procent. Z rozpiski tymczasowego terminarza

Niechciani wrócili do Ruchu Chorzów

Gdynia) i Struski (GKS Tychy). Flis miał kontynuować karierę w Arce. Potem mówiło się o jego transferze do Cracovii i Sandecji Nowy Sącz. Teraz serwis 90minut poinformował, że utalentowany piłkarz spędzi rundę jesienną w Młodej Ekstraklasie niebieskich.

W Śląsku i Zagłębiu dramat z młodzieżowcami. Wielkie zero wrocławian!

Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami! Ogromne, statystyczne podsumowanie ekstraklasy przygotował portal 90minut. Znajdziemy w nim wiele interesujących danych dotyczących m.in. strzelonych bramek, otrzymanych kartek czy częstotliwości występów danych zawodników. Najciekawsze i

Grał w Wiśle Kraków, ale go nie chcieli. Dziś wyceniony jest na milion euro

Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl » Niewiele jest informacji z pobytu Treli przy Reymonta. Według portalu 90minut urodził się pod Wawelem, ale przygodę z piłką zaczynał w Skawince. Trafił do Wisły, zanim stał się pełnoletni, ale występował tylko w rezerwach, juniorach lub Młodej

Mistrzostwa MTB XC Mazowsza - Kobyłka (1 września 2012)

- 45-50 minut Junior Młodszy - młodzież urodzona w latach 1997-1996 - 60-70 minut Junior - młodzież urodzona w latach 1995-1994 - 75-90 minut Elita rok.ur.1993 -1983 75-90minut Masters.I -rok.ur.1982-1973 75-90 minut Masters.II -rok.ur.1972 i starsi 60-70 minut Kategorie wiekowe (dla kobiet) i

Walkowera nie będzie

, który skutkowałby walkowerem dla Pogoni. Sprawdziliśmy. Portal 90minut ma te same dane co korespondenci "Gazety". Popławski miał dostać żółte kartki w meczach z: Pogonią w Szczecinie, KSZO, GKP, i przed tygodniem z Widzewem. Czyli - powinien pauzować z Pogonią.- W spotkaniu z GKP Popławski nie

Ekstraklasa. Po Kokoszce przyszedł Serb. Polonia testuje go w Turcji

Empoli została już wynegocjowana. Cały czas trwają przymiarki do sprowadzenia innych piłkarzy. Portal 90minut podał, że na testy do Polonii mają przyjechać Białorusin Andriej Gorbunow - 27-letni bramkarz z Dynama Mińsk oraz Argentyńczyk Santiago Hernan Villafane - 22-letni obrońca z Boca Juniors

Bo koszulki mieli lepsze

. Czy tego panu trzeba, by przejrzał pan na oczy? Lepsze (jakościowo) to Pogoń może miała koszulki.Ktoś w komentarzu na portalu 90minut napisał, że Pogoń jest zbieraniną baletnic. Tak dokładnie to wyglądało w Świnoujściu. Faceci z nazwiskami, którzy rozmieniają je na drobne. Brak koncepcji i brak

Śląsk Wrocław ukarany za transparent "Fuck UEFA"

Taką decyzję podjęła w środę Komisja Ligi Ekstraklasy SA. Przypomnijmy, że transparent "Fuck UEFA" był we Wrocławiu widoczny przez kilka minut spotkania z Wisłą. Kibice Śląska zdecydowali się go wywiesić po tym, jak Europejska Federacja Piłkarska nie pozwoliła im w poprzedni czwartek zorga

GKP jest wysoko, tylko jak?

. na portalu 90minut Widzewa trzeba szukać w ogonie tabeli i tam ma zero punktów oraz adnotację: "Widzew Łódź został ukarany odjęciem sześciu punktów za udział w korupcji". Za wczorajszą tabelę oberwało się nam na forum internetowym. Zostaliśmy "cepami", którzy mają "fałszywą

Wisła z Lechem na Pogoni?

Pomysł wydaje się absurdalny, ale rozmawialiśmy z prominentnymi działaczami PZPN, którzy przyznali, że przymiarki do rozegrania Superpucharu w Szczecinie są robione. Przecieki o takiej decyzji można też znaleźć w internecie na portalu 90minut czy stronie kibiców Legii Warszawa.Rzecznik związku

Michał Żyro i Michał Kucharczyk zagrali z bułgarską młodzieżą

Facebook Warszawa Sport.pl. Czy już nas polubiłeś? » Żyro zagrał w podstawowym składzie. Po przerwie zmienił go Michał Kucharczyk. Reprezentacja Polski jedynego gola straciła w 78. minucie a strzelił go Anton Karaczanakow. W meczu zagrał też Ariel Borysiuk, który kilka tygodni temu przesz

Legia pozna rywala w Pucharze Polski za dwa tygodnie

Facebook Warszawa Sport.pl. Czy już nas polubiłeś? » Początkowo planowano, że ta faza rozgrywek zostanie rozegrana jeszcze w tym roku. Ćwierćfinaliści zagrają jednak dopiero wiosną. Wśród nich zabraknie Polonii Warszawa, która we wtorek przegrała z Zagłębiem Lubin 1:2. Legia, obrońca trof

Były obrońca Śląska zadebiutował w Rosji. Jego drużyna poniosła klęskę

Kowalczyk w zeszłym roku doszedł ze Śląskiem do finału Pucharu Polski i zajął w lidze trzecie miejsce. Zawodnik odchodził jednak z Wrocławia w złej atmosferze. Śląsk poinformował, że przedłużył z nim kontrakt, tymczasem przedstawiciele piłkarza byli innego zdania. Według nich Kowalczyk wcześniej i t

Zobacz, z kim Śląsk Wrocław zagra o fazę grupową Ligi Europy

Kto najlpeszym rywalem dla Śląska? Czekamy na FBWrocławianie mimo wyeliminowania Club Brugge w III rundzie kwalifikacji w fazie play-off nie będą rozstawieni.Przed losowaniem UEFA podzieli jeszcze z przyczyn logistycznych 62 drużyny na sześć grup (pięć dziesięciozespołowych i jedną z 12 drużynami).W

Piłkarze Śląska ukarani za obrażanie Legii

Tak się kibicuje! Trybuna Kibica otwarta dla wszystkich Oprócz Mili ukarano jeszcze Łukasza Gikiewicza, Rafała Gikiewicza, Patrika Mraza, Mariusza Pawelca i Dalibora Stevanovicia. Poza tym Mila będzie musiał zapłacić grzywnę w wys. 20 tys. zł, a pozostali po 10 tys. zł. Dyskwalifikacje obejmują mec

90 minut

90 minut – program TVN CNBC emitowany od września 2007 do 10 maja 2013 w wieczory od poniedziałku do piątku. Prowadził go Robert Stanilewicz. O ProgramieProgram był podsumowaniem całego dnia na polskiej jak i nowojorskiej giełdzie. Zawarte są w nim także wydarzenia biznesowe.Program

90 minut do katastrofy

90 minut do katastrofy (nie. Crashpoint – 90 Minuten bis zum Absturz) - niemiecki film katastroficzny w reżyserii Thomas Jaucha, którego premiera odbyła się w 2009 roku. W Polsce film miał premierę 19 grudnia 2010 roku w stacji telewizyjnej TVN. Obsada Peter Haber: Michael Winkler Maximilian

90minut.pl

90minut.pl – polski internetowy portal piłkarski uruchomiony 1 stycznia 2003 roku. Od listopada 2002 jest oficjalnym oddziałem RSSSF w Polsce. O serwisieStrona jest archiwum o polskich klubach, piłkarzach, rozgrywkach piłkarskich (od C-klasy do Ekstraklasy) i reprezentacji. Inicjatorami

Stany (województwo podkarpackie)

Stany – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, w gminie Bojanów.Siedziba rzymskokatolickiej parafii św. Jana Gwalberta i św. Tekli.W Stanach siedzibę ma klub piłkarski KS "Łęg Stany" grający w sezonie 2013/2014 w A klasieKlub na stronie 90minut

Łukasz Teodorczyk

Poznań, który miał wejść w życie 1 lipcaŁukasz Teodorczyk od lipca w Lechu. 90minut, 13 stycznia 2013.. 18 lutego 2013 roku Lech poinformował, że piłkarz wzmocni klub już wiosną. W zespole Lecha zadebiutował 24 lutego w meczu z Ruchem Chorzów, zaliczając asystę. Po udanym początku szybko jednak dał

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.