daniel parkitny

sierp

Plebiscyt sportowy 2013: trener boksu i szkoleniowiec siatkarek

Trener bokserów Rushha Kielce Grzegorz Nowaczek oraz opiekun siatkarek AZS KSZO Ostrowiec Dariusz Parkitny to nasi kolejni nominowani trenerzy w plebiscycie Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2013.

Londyn 2012. Siatkówka plażowa. Polaków stać na medal, ale mogą być jak mydlana bańka

- Jeśli ktoś myśli, że odbijanie piłki na piasku to prosta sprawa, niech sam spróbuje. Sport ten wymaga wiele więcej wytrzymałości i taktyki niż halowa siatkówka - mówi Dariusz Parkitny, który wróży naszej parze Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel nawet olimpijski medal.

Lista nominowanych w 62. plebiscycie Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2013

Przedstawimy listę nominowanych sportowców oraz trenerów w 62. plebiscycie Świętokrzyskiej Gwiazdy Sportu 2013.

Siatkówka plażowa: brąz dla Parkitnego

Siewiorkiem z Dąbrowy Górniczej pokonali w meczu o trzecie miejsce duet Bałabański/Wykowski 2:1. Walka w tie-breaku była bardzo zacięta. Parkitny i Siewiorek wygrali ją po grze na przewagi do 17. Złote medale wywalczyli Daniel Pliński z Wojciechem Żukowskim. Na drugim stopniu podium stanęli Piotr Głogowski

Pełnia sezonu siatkówki plażowej

Dariusz Parkitny w parze razem z Marcinem Nowakiem zajął drugie miejsce podczas turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Polski w Sztutowie. Częstochowska para w finale przegrała z Danielem Plińskim i jego bratem Wojciechem 2:1 (19:21, 21:15, 15:10). Równocześnie odbywał się turniej we Wrześni

Daniel Pliński i Damian Lisiecki obronili tytuł mistrzów Polski w siatkówce plażowej

. Nieszablonowe zagrania oraz świetną grę blokiem prezentował Zbigniew Żukowski. Niestety wraz z Luksem mieli na początku tie breaka chwile przestoju. Rywale uzyskali czteropunktową przewagę (6:2), którą utrzymali do końca. Mecz zakończyło piekielnie silne zbicie Daniela Plińskiego. Najwyższy gracz na polskiej

Zbigniew Żukowski i Daniel Pliński mistrzami Polski w siatkówce plażowej

Bałabański (Olsztyn) - Robert Wykowski (Warszawa), to w dwóch kolejnych była lepsza. Wyniki Mecz o III miejsce: Dariusz Parkitny/Emil Siewiorek - Radosław Bałabański/Robert Wykowski 2:1 (18:21, 21:17, 19:17). Finał: Zbigniew Żukowski/Daniel Pliński - Piotr Głogowski/Norbert Okuń 2:0 (21:18, 21:18).

Siatkówka plażowa. Zawodowcy i amatorzy w Złotym Potoku

łatwością wygrali turniej. Na drugim miejscu uplasowali się Daniel Belka z Błażejem Nowakiem. W pojedynku o trzecie miejsce Artur Kret z Tomaszem Kowackim po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonali 2:1 Konrada Kotasa i Łukasza Zająca. Nagrody zwycięzcom wręczali starosta częstochowski Mieczysław Chudzik

World Tour. Walczą o turniej główny

Mierzejewski/Maciej Budny - Pedrosa/Briyida (Portugalia) 0:2 - turniej główny: Daniel Pliński/Wojciech Pliński - Brink/Schneider (Niemcy) 1:2 Daniel Pliński/Wojciech Pliński - Heyer/Egger (Szwajcaria) 1:2 Piotr Głogowski/Krzysztof Hajbowicz - Heuscher/Kobel (Szwajcaria) 0:2 Piotr

Siatkówka plażowa. Ale debiut!

:14) pokonali Radosława Bałabańskiego i Roberta Wykowskiego. Wcześniej bo w półfinale, który został okrzyknięty za przedwczesny finał, ograli po zaciętym boju 2:1 (19:21, 21:16, 15:13) Krzysztofa Hajbowicza i Daniela Lisieckiego. Nowak w nadchodzącym sezonie będzie w eliminacjach mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Daniel Pliński z Damianem Lisieckim zwyciężyli w rozgrywanym w Starych Jabłonkach eliminacyjnym turnieju mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Zawody odbywały się od piątku do niedzieli na plaży w Starych Jabłonkach. Organizatorzy nie mogli narzekać na brak zawodników chętnych do wzięcia

Piłka nożna: uczniowie walczyli o prymat w mieście

pokonali rywali 2:1. W spotkaniu o trzecie miejsce SP 38 pokonała SP 36 3:0. Drużyna SP 49 grała w składzie: Jakub Antoński, Przemysław Mizgała, Daniel Marciniak, Piotr Konodyba, Daniel Kamiński, Michał Mizgała, Daniel Parkitny, Rafał Małolepszy, Grzegorz Szkopiak, Rafał Widziewicz. Opiekunem zespołu był

W Hajnówce zakończył się turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Daniel Pliński i Damian Lisiecki to zwycięzcy pierwszego w tym sezonie turnieju eliminacyjnego mistrzostw Polski rozegranego w Hajnówce. Tak jak w poprzednich edycjach, impreza odniosła sukces komercyjny i sportowy Już po raz trzeci mała podlaska miejscowość została na trzy dni stolicą krajowej

Hajnowski siatkarz był drugi w turnieju plażówki w Ustce

uzyskaliśmy w Ustce, okazało się strzałem w dziesiątkę. Moim nowym partnerem jest teraz Wojtek Pliński, z którym przed zawodami trenowaliśmy wspólnie... pół godziny. W Ustce z czołówki krajowej zabrakło tylko Zbigniewa Żukowskiego i Daniela Plińskiego, którzy szykują się już do zawodów finałowych mistrzostw

Turniej siatkówki plażowej w Giżycku

W turnieju eliminacyjnym mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, który odbył się w Giżycku, najlepszą parą po raz kolejny okazali się Daniel Pliński i Damian Lisiecki Finał był niemalże kopią meczów ze Starych Jabłonek. W spotkaniu o pierwsze miejsce ponownie zagrali Zbigniew Żukowski i

Głogowski wicemistrzem Polski w siatkówce plażowej

ze Zbigniewem Żukowskim i Danielem Plińskim 0:2 (18:21, 18:21). Oba sety kończyły się nikłą przewagą pary ze Śląska, która wygrała zasłużenie. Świetnie bronił w polu Żukowski, a uzupełniał go skuteczną grą na siatce Pliński. Zawodnik ten na co dzień jest środkowym bloku w Polskiej Energii Sosnowiec

Turniej siatkówki plażowej w Hajnówce

najlepszych specjalistów tej dyscypliny w kraju. W tym sezonie zmienił partnera. - Z Danielem Lisieckim dopiero od dziesięciu dni wspólnie odbijamy piłkę - powiedział Hajbowicz. - Po kilku turniejach ogrania będzie lepiej. Powalczymy o medale, takie mamy zamiary. Hajbowicz z Lisieckim dobili się do

Składy drużyn Polskiej Ligi Siatkówki

środkowy Jastrzębski Węgiel Trener: Igor Prielożny. 1.Daniel Pliński 1978 205 środkowy 2.Marcin Wika 1983