ksb

Górnik Zabrze testuje piłkarza Ruchu Chorzów

Nie chodzi jednak o żadną z gwiazd zespołu z Cichej.

Brąz Karoliny i cztery czwarte miejsca

Karolina Kołeczek jako jedyna ze świętokrzyskich lekkoatletów stanęła na podium mistrzostw Polski w Bydgoszczy. 18-latka z Trójki Sandomierz w rywalizacji z seniorkami wywalczyła trzecie miejsce w biegu na 100 m przez płotki z czasem 13,68 s.

Marzenia przeszkodziły Zbroszczykowi?

Walczący o minimum (20 metrów) na halowe mistrzostwa świata w marcu w Stambule Kamil Zbroszczyk z KKL Kielce bez medalu na 56. Halowych Mistrzostwach Polski seniorów w Spale.

Zawodnik Żaka jedzie na ME

rywalizację w turnieju głównym zakończyli szybko (zostali sklasyfikowani na miejscach 13-16.). Pierwsze miejsce dla Tomasza Wieczorka i Dawida Popka (UKS Jastarnia).

Tenis stołowy. Jest nowy rekord Polski w szybkości uderzenia piłeczki!

Gąsiorski 2. Piotr Sudoł, 3. Robert Abramowicz, 4. Dawid Ostrowski. Kategoria 36-50 lat (startowało 38. zawodników). 1. Marek Stępień, 2. Mariusz Koczyba, 3. Jarosław Bartłomiejczyk, 4. Artur Gwizdon. Kategoria powyżej 51 lat (startowało 12 zawodników). 1. Janusz Ślusarczyk, 2. Rafał Serwata, 3. Waldemar

Duże siatkarskie nazwiska w MKS-ie Banimex Będzin?

drużyną z Będzina wiąże się również atakującego Mikołaja Sarneckiego. Były zawodnik Skry Bełchatów był w minionym sezonie atakującym VK Chemes Humenne, w barwach którego wywalczył mistrzostwo Słowacji. Mówi się także, że w MKS-ie mogą zagrać byli reprezentanci Polski Dawid Murek i Michał Bąkiewicz

Wakacje z futbolem: Tiger Team pokazał pazury

podstawowe Czarnowia Kielce - Wędkarze z Mójczy 1:11 (Grabowski - Strząbała 6, Stachurski 2, Zając 2, Łygoński); FC Nitro - Tiger Team 4:6 (Matys 2, Mikołajczyk, Idzik - Zemsta 4, Janik 2); Huragan - Orlik 27 Kielce 2:6 (Dawid Dorowski 2 - Ernest Farys 3, Kuba Karyś 2, Kasper Grzela); Gimnazja Grupa D: GKS

Płotkarka z Sandomierza wicemistrzynią Polski

rezultatem 54,59, a 20-letnia Renata Misiarczyk w rzucie dyskiem, ustanawiając rekord życiowy 45,47. Także ósmy w biegu na 3000 m mężczyzn był Mariusz Kondrat z sandomierskiej Trójki z "życiówką" 9.01,77. Poniżej oczekiwań wypadli w mistrzostwach biegacze Juventy-Kobex Starachowice. Dawid Kubiec

Przełajowcy bez medalu na MP

Sodel (STS), 48. Ewelina Dryja (KKL); 3 km juniorów: 25. Mateusz Barabasz (Żaczek Połaniec); 6 km juniorów: 48. Sylwester Lepiarz (MUKS THM); 8 km seniorek: 11. Maria Pytel (Centrum Zdrowia Vita Starachowice); 4 km seniorów: 17. Wojciech Jarosz, 28. Dawid Kubiec (obaj Juventa-Kobex Starachowice

Rekordowa forma Zbroszczyka, Wrony, Kubca i Furmanek

. Swój rekordowy rezultat w hali ze stycznia podopieczny trenera Grzegorza Furmanka poprawił o 56 cm. Konkurs skoku o tyczce wygrała Agnieszka Wrona, która w drugiej próbie pokonała wysokość 4,10 m. Tym wynikiem zawodniczka KKL wyrównała własny halowy rekord województwa. Dawid Kubiec z Juventy-Kobex

Na mistrzostwach Polski i makroregionu na przełaj bez sukcesów

Sodek (obie z STS). Ponadto Mariusz Kondrat z Trójki Sandomierz uplasował się na 26. pozycji na 8 km juniorów. W biegu na 8 km seniorek Mariola Ślusarczyk (WiR Łopuszno) zajęła 14. miejsce (bieg ukończyło 18 zawodniczek). Na 4 km seniorów 15. były Wojciech Jarosz, a 23. Dawid Kubiec (obaj Juventa-Kobex

Cztery wygrane na przełajach w Końskich

(obie STS Skarżysko); 3000 m: 1. Kornelia Kostka (KKL Kielce) - 10.36, 2. Martyna Adamczyk (STS Skarżysko). Juniorzy młodsi (1992-93) - 3000 m: 1. Mariusz Kikowski (MOS Sieradz) - 9.30; 5000 m: 1. Dawid Zieliński (RKS Łódź) - 17.47. Juniorki (1990-91) - 3000 m: 1. Mariola Ślusarczyk (WiR Łopuszno

Srebro Zbroszczyka, brąz Wrony

w Sopocie). W Spale startowała jeszcze trójka świętokrzyskich lekkoatletów. Mariola Ślusarczyk z WiR-u Łopuszno była szósta w biegu na 3000 z czasem 10.02,69. Dawid Kubiec z Juventy-Kobex Starachowice na 3 km dziewiąty (8.30,15), a na 1500 m 11., ale z wartościowszym rezultatem - 3.49,96. Tomaszowi

Turniej smoka. Walczyli ćwierć kilometra pod ziemią

Wieluń), 3. Sebastian Romaniak (AKT Kraków) i Dawid Krupa (LKKT); gr. D 12-13 lat, 2001 i 2000 6-4 kyu dziewczęta: 1. Wiktoria Zachariasz (AKT Niepołomice), 2. Barbara Mroziewicz (UKKT Praga Południe), 3. Agata Gil (AKT Niepołomice) i Anna Zielińska (UKKT Praga Południe); gr. D

Centymetry od medali w Spale

Podlasia Białystok i trzecia Karolina Błażej z AZS-u AWF-u Kraków uzyskały po 1,86. Dwa razy szóste lokaty zajmował w Spale Dawid Kubiec, który po trzech latach startów w KKL-u, powrócił do Juventy-Kobex Starachowice. W sobotę 1500 m przebiegł w 3.54,35, najszybciej w karierze w hali, a w niedzielę na 3000

Tęsknota za koszykarską ligą w Białymstoku

, Radziszewski Michał) 16. Grajewskie Wilki (Klisiak Przemysław, Niecikowski Dawid, Boć Damian, Konopka Maciej).

Wyniki mistrzostw regionu centralnego w biegach przełajowych

); chłopcy (1,5 km): 1. Dawid Borkowski, 3. Tomasz Kiczor (obaj LKB Rudnik); młodziczki - 1500 m: 3. Martyna Adamczyk (STS), 2,5 km: 2. Katarzyna Książkiewicz (WiR Łopuszno), 3. Katarzyna Potrzeszcz (Juventa Kobeks Starachowice); młodzicy - 2 km: 2. Marek Malesza, 3 km: 1. Jacek Cyran (obaj WiR), 3

250 uczestników Ii Biegu Ulicznego o Grand Prix MOSiR w Kielcach

uczestnikiem imprezy był 47-letni Heronim Ścięgaj, startujący nawet w maratonach biegacz Rodziny Kielce. ZWYCIĘZCY: Rocznik 1995 i młodsi - dziewczęta (dystans 300 m): Justyna Sztuk, chłopcy (500 m) - Dawid Śmiech (oboje Busko); 1992 - 94: Dagmara Ślusarczyk (SP 34 Kielce, 500 m) i Karol Brejnakowski (SP 16

Motor Lublin - Orlęta Spomlek Radzyń Podl. 1:0

. Motor 1 (0) Żmuda (85.) Orlęta 0 Motor : Przygoda - Falisiewicz, Dawid Ptaszyński, Żmuda, Lenart - Sobiech, Ocholeche, Misztal - Król, Iracki, Suski. Orlęta : Dadasiewicz - Ślusarczyk, Kaczorowski, Pietroń, Budzyński - Ptaszyński, Borysiuk, Chyła, Pliszka - Osiak, Pacholarz

Zwycięstwo w Janowie, porażka na Podhalu

Jastrzębski (33.), 2:1 Tomasz Jóźwik - Mariusz Jastrzębski (35.), 2:2 Maciej Mermer - Wojciech Milan - Dawid Słowakiewicz (36.), 2:3 Martin Vozdecky (38.-karny), 2:4 Bogusław Rąpała - Filip Drzewiecki - Michał Radwański (55.), 3:4 Mariusz Jastrzębski - Tomasz Jóźwik (57.) Akuna Naprzód: M. Elżbieciak - Kurz

Wyniki mistrzostw województwa młodzików w lekkiej atletyce

) - 155. Młodzicy 300 ppł.: Paweł Kundera (KKL Fart) - 45,62; 600 m: Dawid Sierżęga (Wisła Sandomierz) - 1.33,50; 1000 m: Michał Stopa (STS) - 2.50,05; 4 x 100 m - KKL Fart (Jakub Radek, Kamil Chłopek, Tietierin, Przemyski) - 47,49; tyczka: Michał Raczyński (Gim. Górno) - 242; kula (4 kg): Łukasz

Sprinterzy KKL Fart bili rekordy w Lublinie

dłuższym zwyciężył Dawid Kubiec (1.54,82). Po raz pierwszy w tym roku - ale na zawodach w Sosnowcu - przeskoczył 7 m (dokładnie o 3 cm) kolejny reprezentant KKL Fart Konrad Katarzyński. W skoku w dal był drugi, podobnie jak w trójskoku, ale z wynikiem już słabszym (14,32). Inne wyniki zawodników KKL Fart u

Hokej: GKS Tychy lepszy od KH Sanok

bramkarzy. Mecz rozpoczął między słupkami Łukasz Janiec, którego po stracie trzeciego gola zastąpił Dawid Łukaszek - ten też wytrwał tylko do początku trzeciej tercji, gdy do bramki znowu wrócił Janiec. Jak się okazało - na krótko, Janiec przepuścił dwa gole i ponownie zastąpił go Łukaszek. - Żaden z nich

Dobry start świętokrzyskich biegaczy przełajowych

. Martyna Kaluga (STS), 9. Karolina Frączkowska (KKL Fart). 2,5 km: 2. Mariola Dziarmaga (WiR), 6. Aneta Jedlińska (WiR), 7. Anna Zając (KKL Fart), 8. Emilia Chuda (WiR), 9. Martyna Baryś (WiR); 2 km: 2. Mateusz Parkita (KKL Fart), 3. Piotr Stachurski (LUKS Busko-Zdrój), 5. Michał Stopa (STS), 6. Dawid

Hokej na lodzie. 11.kolejka ekstraklasy

GKS - Artur Ślusarczyk dwie (14, 39), Łukasz Mejka (11), Jarosław Kuc (36); dla Podhala - Sebastian Biela (42), Łukasz Batkiewicz (47), Dawid Słowakiewicz (57). Kary: GKS - 4; Podhale - 6 minut. Widzów 1 500. Stoczniowiec Gdańsk - Unia Oświęcim 3:4 (0:0, 2:3, 1:1). Bramki: dla Stoczniowca - Rafał

Hetman i Orlęta zwyciężają w sparingach

Przebywający na zgrupowaniu w Bełchatowie piłkarze zamojskiego Hetmana pokonali II-ligowego Pelikana Łowicz 1:0. Spotkanie było wyrównane, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Cieciura, który po długim podaniu od Dawida Bartosa wykorzystał nieporozumienie defensywy łowiczan na 16. metrze. W

KH Sanok - Wojas Podhale Nowy Targ 4:8, GKS Tychy - KH Sanok 8:2

Po pierwszej tercji w Sanoku zapachniało niespodzianką. Pierwsi co prawda bramkę strzelili goście (w czwartej minucie Dawida Łukaszka pokonał Dawid Słowakiewicz), jednak później do ataku ruszyli zagrzewani do boju przez licznych i głośnych kibiców, sanoczanie. W 18. minucie wyrównał Maciej

KKL musi walczyć o utrzymanie

- 42,15 m w rzucie młotem; 79 - Marta Radzimirska - 12,86 na 100 m; 78 - Ewa Kołodziejczyk - 26,49 na 200 m; 75 - Dariusz Zagdański - 1.56,21 SB na 800 m; 73 - Dawid Kubiec - 3.59,04 na 1500 m; 72 - Rafał Zięba - 44,40 m w rzucie młotem; 63 - Dominik Kopeć - 11,55 na 100 m; 60 - Agnieszka Górecka

Stalowcy remisują, a II liga ucieka

, Neścior, Panek. Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec). Widzów: 500. W pozostałych meczach 33. kolejki: Wisłoka Dębica - Łada Biłgoraj 5:1, Górnik Wieliczka - Górnik Łęczna 0:2, Sandecja Nowy Sącz - Wierna Małogoszcz 3:0, Hetman Zamość - Avia Świdnik 2:0, Kolejarz Stróże - Hutnik Kraków

Wyniki pierwszego dnia VIII Wakacji z futbolem

wygranej Fanatyków był strzelec obu goli - Karol Nazary. Tego zwycięskiego zdobył z 15 metrów w ostatniej sekundzie spotkania! Bohaterem numer jeden został Karol Betlejewski. To on rozwiązał worek z bramkami w tej edycji. W 23. minucie pierwszego meczu wykończył akcję starszego brata Dawida. I on zdobył

Sport w skrócie

o niższym rankingu, zwyciężyła Milena Barszcz z Makowca, która wyprzedziła Antoninę Górę (Awans Żyrzyn) i Dawida Róziewicza (UKS MDK Radom).

Medale młodych lekkoatletów

). Wyniki: juniorzy: 200 m - 3. Marta Radzimirska 25.48; 200 - 19. Konrad Kunz 33.34; 800 m - 4. Michał Staniszewski 1:56.44; 5-bój - 9. Magdalena Abramczyk 2883; 400 m - 11. Anna Okruta 1.00.14; Pozostałe wyniki: 200 m - Dawid Halczyn 23.75; 400 m - Wojciech Żurek 54.47, juniorzy młodsi: 300 m - 7

Jaroszek (100 m ppł), Krzysztof Pawłowski (110 m ppł) i Katarzyna Ślusarczyk (400 m ppł). PŁYWANIE Ponownie w czołówce Dawid Kundzik z Wodnika Radom dwukrotnie uplasował się na trzeciej pozycji podczas zawodów z cyklu Grand Prix Polski rozegranych w Gorzowie Wielkopolskim. Radomianin, który na co dzień

SGGW

44 Magdalena Kapitan 2096 19 2 005 45 Marcin Stachura 2097 36 3 080 46 Andrzej Sętkowski 2098 21 2 805 47 Sebastian Perlejewski 2099 23 1 175 48 Dawid Piórkowski 2100 28 2 960 49 Mariusz Wrona 2101 24 2 480

Ucieczka bramkarza Dawida Lemanowicza

nieprecyzyjnie. Nowotarżanie, obserwując, jak Sobecki pewnie łapie krążki po ich strzałach, wzdychali za Dawidem Lemanowiczem. Podstawowy bramkarz Podhala po piątkowym meczu z TKH Toruń pożegnał się z kolegami i wyjechał z Polski. - Musiał wracać do Kanady z powodu problemów rodzinnych. Wiedziałem o tym

Srebro Kubca, brąz Nowakowskiego w AMP

3.51,72. Trzecią lokatę w rzucie oszczepem Mateusz Nowakowski, student Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i zawodnik KKL Kielce. wywalczył z wynikiem 63,51 m. Studiująca na warszawskiej SGGW Mariola Ślusarczyk z WiR Łopuszno uplasowała się na siódmym miejscu w biegu na 1500 m z czasem 4.36,03.

Czwartki królowej sportu

Wójtowicz (G Łucka) 39,19, 3. Michał Kwiatkowski (G 11) 40,57; 1000 m - 1. Paweł Kloc (G Urszulin) 2.59,68, 2. Dawid Kwiatkowski 3.02,67, 3. Michał Kwiatkowski 3.21,20 (obaj G 11); skok wzwyż - 1. Michał Kwiatkowski (G 11) 150, 2. Maciej Niewielski 135 (obaj G 11); skok w dal: 1. Karol Ganclewski (G 10

(G 12) 41,00; 1000 m - 1. Paweł Kloc (G Urszulin) 3.02,40, 2. Mateusz Majchrowski (G Łucka) 3.03,35, 3. Dawid Kwiatkowski (G 11) 3.06.58; skok wzwyż - 1. Mateusz Majchrzak (G Łucka) 155, 2. Michał Kwiatkowski (G 11) 150, 3. Daniel Jusiak (G 12) 140; skok w dal: 1. Kowalczyk (G 11) 5,45, 2. Ganclewski

Mamy dwóch liderów

. Spotkania nie będzie dobrze wspominał Dawid Bartos, który w jednym ze starć został zraniony w nogę i ma założonych 25 szwów. Jego występ w następnej kolejce jest wykluczony. Groźnej kontuzji kolana doznał również Łukasz Sękowski, a na dodatek w 50 min Hetman grał w dziesiątkę, bo za drugą żółtą kartkę z

Ferie z futbolem (III): Adam gra na zero

rywala... - Na trawie idzie nam zdecydowanie lepiej, ale na hali chyba nie bardzo umiemy grać. Mamy znakomitego bramkarz, dobrą obronę i zero ataku - stwierdził krytycznie Dawid Figiel, kapitan zespołu. W grupie B pierwsze cenne zwycięstwo odniósł natomiast Patolog Squad. Przeciwko KS Społeczna gola na

Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok 7:2 i KH Sanok - GKS Tychy 1:2

uzyskał prowadzenie dla KH. W 15. minucie po szybkiej kontrze podwyższyć wynik mógł Kostecki, ale Sobecki złapał krążek. Tyszanie w pierwszej tercji tylko raz poważnie zagrozili bramce sanoczan, ale strzał Adama Bagińskiego z 17. minuty obronił Dawid Łukaszek. W drugiej tercji gra się wyrównała, ale to

Hokejowa ekstraliga zaczęła rozgrywki: Tychy wygrały, porażka Katowic

Katowice nie miał w Nowym Targu żadnych szans. Po krótkim rozpoznaniu sił górale zaczęli regularne ataki i wypunktowali katowiczan. Nie zaszkodziła im nawet kara za zahaczanie nałożona na Dawida Słowakiewicza. Nasi zawodnicy przez 14 sekund grali w pięciu na trzech, ale i tak nie zagrozili bramce

Przed meczami Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok i KH Sanok - GKS Tychy

Ukraińca do sanockiego klubu. W tej sytuacji w sanockiej bramce na pewno ujrzymy Dawida Łukaszka, natomiast jego zmiennikiem będzie Rafał Szelest, który przed kilkoma dniami wznowil treningi. Dodajmy również, że w Sanoku ponownie na testach pojawił się słowacki napastnik Rudolf Vysoky, któremu przez

Lider poległ w Świdniku

, bramkę zdobyła Avia, w czym dużą zasługę mają stoperzy Motoru Łukasz Kaciczak i Dawid Ptaszyński, którzy nie upilnowali Tomasza Jasika. Młody napastnik Avii wykorzystał błąd obrony i trafił do siatki. Po zdobyciu prowadzenia Avia skupiła się na defensywie i czekała na kontry, tymczasem Motor nie radził

Szczęśliwa trzynastka

Ż , (46. Pacholarz), Troć (46. Gołąb) - Chyła Ż , Giza. Żółte kartki: Kaczor, Pazdan (H) - Krystosiak, Kaczorowski, Chyła. Sędziował: Dawid Bukowczan (Krakowski ZPN). Widzów: 1000. Mieli dobre chęci Nie takiej inauguracji sezonu spodziewali się kibice zamojskiego Hetmana. Wprawdzie Kolejarz Stróże

Czwartki królowej

. Damian Włosek 130, 3. Andrzej Sagan 125 (obaj SP Wólka Rokicka); w dal: 1. Jaroszyński (SP 2 Łęczna) 428, 2. Patryk Pieczywek (SP Jawidz) 409, 3. Włosek (SP Wólka Rokicka) 408: rzut piłeczką palantową - 1. Andrzej Sagan (SP Wólka Rokicka) 54, 2. Dawid Rusinek (SP 2 Łęczna) 44, 3. Adam Dubiel (SP 4) 44

Pogromy i porażki

obóz znalazło się 24 zawodników: bramkarze - Marek Baranowski, Jakub Skrzypiec; obrońcy - Łukasz Sękowski, Andrzej Wachowicz, Artur Chałas, Tomasz Tomasik, Kamil Sowa, Kamil Grela, Wojciech Wolański; pomocnicy - Jakub Cieciura, Marek Piotrowicz, Dawid Bartos, Igor Migalewski, Przemysław Kita, Rafał

Kolejna porażka TKH/Nesty

Proszkiewicz. Sił gospodarzom starczyło na pięć minut. Potem ponownie do głosu doszli goście, a efektem były bramki Dawida Galvasa i Artura Ślusarczyka. - To była decydująca tercja. Prowadziliśmy 3:0 i mogliśmy kontrolować przebieg spotkania - przyznał trener GKS Pavel Hulva. Już w 33. sekundzie czwartego gola

Hokejowa ekstraliga: GKS Tychy przegrywał z Podhalem 0:5, a... zremisował 6:6!

. - Zwątpienie, jeżeli przyszło, trwało tylko chwilę. Cały czas wierzyłem, że nie tylko zremisujemy, ale i wygramy ten mecz! - podkreślał Sarnik. I rzeczywiście: po chwili Dawid Lemanowicz zachował się jak początkujący junior i przepuścił łatwy krążek, który wpadł do siatki po strzale Krzysztofa Majkowskiego

Hokeiści ekstraligi zakończyli runde zasadniczą

uchroniło Sanoka od wysokiej porażki. W 24. min, kiedy gospodarze zdobyli trzecią bramkę, za słabo spisującego się bramkarza Łukasza Janca wszedł na lód Dawid Łukaszek. Młody bramkarz Sanoka jednak już 25 sekund później wyjmował krążek z siatki po samobójczym strzale Ciepłego. Przed meczami z Unią

Hokejowa ekstraliga: GKS Tychy rozgromił Podhale, porażki Zagłębia i Naprzodu

, wzdychali za Dawidem Lemanowiczem. Podstawowy bramkarz Podhala po piątkowym meczu z TKH Toruń pożegnał się z kolegami i wyjechał z Polski. - Musiał wracać do Kanady z powodu problemów rodzinnych. Wiedziałem o tym przynajmniej od trzech tygodni - tłumaczył Wiktor Pysz, szkoleniowiec drużyny gości. Z naszych

(wszyscy SP 14); 1000 m - 1. Jarosław Walusiński (SP 2 Puławy) 3.24.98, 2. Piotr Sawicz (SP 28) 3.36,46, 3. Szymon Krauze (SP 14) 3.42,55; wzwyż - 1. Michał Kwiatkowski 118, 2. Dawid Kwiatkowski 105, 3. Piotr Sawicz 105 (wszyscy SP 28); w dal - 1. Kamil Ciękała (OSM Lublin) 4,15, 2. Michał Gernand 3,80, 3

III liga: Hutnik przegrywa w Rzeszowie, Górnik i Kolejarz nie odpuszczają

:1 Szczęśliwe zwycięstwo gospodarzy. Mecz rozpoczął się źle dla miejscowych. Damian Panek przymierzył zza pola karnego, piłki nie opanował Stanisław Bodziony, więc Sławomir Skorupski, nieblokowany, z bliska dopełnił formalności. Kiedy w 30. min, po strzale Dawida Floriana, niepewnie interweniował

Hokejowa ekstraliga: porażki naszych zespołów

golu. Druga bramka była już do wyciągnięcia: Rafał Sroka uderzał bowiem spod niebieskiej linii. Dużo lepiej radził sobie po drugiej stronie Dawid Lemanowicz. Skapitulował tylko raz, i to po serii strzałów sosnowiczan. Nie wpuścił gola nawet, gdy Zagłębie ponad dwie minuty grało non stop w podwójnej

W ekstralidze hokeja zwycięstwo Katowic i porażka Tychów

Pysz, szkoleniowiec gości. Tyszanie z każdą minutą tracili wiarę, że zdołają strzelić kolejne bramki. Pavel Hulva, trener GKS, narzekał, że nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. - Szybko odpadł Adamczik, a nie mogli też grać Dawid Galwas i Robert Kwiatkowski. Pierwsze spotkanie po kontuzji

Wielkie emocje w hokejowej ekstralidze

i wygramy ten mecz - podkreślał Sarnik. I rzeczywiści po chwili Dawid Lemanowicz zachował się jak początkujący junior i przepuścił łatwy krążek, który wpadł do siatki po strzale Krzysztofa Majkowskiego. Dogrywka rozgrzała tyskich kibiców do białości. Podhale atakowało i dodatkowo miało przewagę

Hokej: zwycięstwo GKS Tychy i porażka GKS Katowice w ekstralidze

torunianie, ale doskonałych okazji nie wykorzystali m.in. Jarosław Dołęga i Tomasz Proszkiewicz. Sił gospodarzom starczyło na pięć minut. Potem ponownie do głosu doszli goście, a efektem były bramki Dawida Galvasa i Artura Ślusarczyka. - To była decydująca tercja. Prowadziliśmy 3:0 i mogliśmy kontrolować

Dobra passa trzecioligowców

Wszystko pod kontrolą Zwycięską passę kontynuują piłkarza Hetmana Zamość, którzy pokonali zdegradowany za korupcję z II ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Gola na wagę trzech punktów zdobył 14 min. Daniel Onyerkachi, który dobił strzał z rzutu wolnego Dawida Bartosa. W 37 min. wynik podwyższyć mógł Tomasz

Ekstraliga hokejowa: zaczyna się faza play-off

), którzy są głodni sukcesów. Trener Jarosław Morawiecki najbardziej obawia się o formę obrońców. Szkoleniowiec liczy na twardą i konsekwentną grę tej formacji. Silne i słabe strony rywala: Słabym punktem Podhala ma być bramkarz. Po wyjeździe za Ocean Dawida Lemanowicza nowotarżanie nie znaleźli równie

Stadion SKRY

Piotr Rogula 3009 19 2 450 567 Dawid Dukudowiec 3007 19 2 250 568 Justyna Rytel 3001 21 1 000 569 Marta Krauze 3000 19 1 300 570 Maria Jodłowska 3200 19 1 300 571 Joanna Kacperczyk 3199 19 1 200 572

Rusza ekstraliga hokejowa

Krzak (77, KTH Krynica), 19. Adrian Parzyszek (75, Unia Oświęcim), 14. Michał Woźnica (83, MOSM Tychy), 17. Marcin Frączek (82, SMS Sosnowiec), 21. Wojciech Majkowski (80, GKS Katowice), Robert Brocławik (82, KTH Krynica) Odeszli: Jacek Zając, Marek Szymański (GKS Katowice), Dawid Galvas, Duszan

Wszyscy chcą awansować

, Tomasz Albingier oraz Prejuce Nakoulma i nowy szkoleniowiec Przemysław Cecherz ma spore problemy ze skompletowaniem linii ataku, to jednak dość solidnie prezentuje się defensywa i pomoc. Właśnie w tych formacjach będzie występował Dawid Bartos, który po latach powrócił do Zamościa, a ostatnio występował

Powtórka w Grand Prix PZLA trudniejsza dla Dawida Kubca

województwa - Katarzyna Broniatowska z AZS-u AWF-u Kraków (10,41). Najlepszą reprezentantką regionu była szósta na mecie Mariola Ślusarczyk z WiR-u Łopuszno (11,11). W zawodach wzięło udział pół tysiąca zawodników. Pozostali zwycięzcy: szkoły podstawowe - 500 m: Natalia Mączyńska oraz 1000 m: Damian Sator