gks tychy - ks podhale

Zapowiadają bojowy powrót

W końcu na własnych śmieciach i przed własną publicznością. Hokeiści ComArchu/Cracovii czekają na piątkowy mecz z TKH Toruń (godz. 18) równie niecierpliwie jak kibice.

Sport w skrócie

dogrywce, Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 3:2, mecz TKH Toruń - Cracovia został przełożony na wtorek, 21 września. Wyniki 5. kolejki PLH: Stoczniowiec Gdańsk - Wojas Podhale Nowy Targ 3:5, GKS Tychy - Cracovia 3:5, TKH Thyssen Krupp Energostal Toruń - GKS Katowice 12:2, mecz Dwory Unia Oświęcim - KH

Hokej. "Pasy" lepsze w Nowym Targu! Wojas/Podhale - ComArch/Cracovia 4:8

po drugiej tercji wyjeżdżał do Krakowa, powiedział ze smutkiem: - No, nie przyniosłem wam szczęścia. mibi GKS Tychy - Dwory/Unia Oświęcim 5:1 Koniec epoki Cztery mecze wystarczyły tyszanom, by awansować do finału mistrzostw Polski. Po raz pierwszy od

Toruńscy hokeiści ulegli Dworom/Unii

, Myszka, Suchomski, Furo - S. Kiedewicz, Jóźwik Pozostałe wyniki: GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 8:2 (1:1, 2:1, 5:0), KS Sanok - Wojas/Podhale Nowy Targ 4:8 (2:1, 0:6, 2:1) TABELA PLH 1. Dwory/Unia 26 60 128-47

Najważniejsze wyniki weekendu 15-16 stycznia 2011

- New Jersey Devils 3:2 (po dogrywce). Polska Liga Hokejowa. 29. kolejka: Aksam Unia Oświęcim - Akuna Naprzód Janów 10:3 (5:1, 2:0, 3:2), JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 4:3 po karnych (2:1, 0:1, 1:1, dogrywka 0:0, karne 2-0), Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko KH Sanok 5:1 (2:0, 1:0, 2:1), GKS

Podsumowanie 2008. Pół roku sukcesów

października. 7. Bojarski, wściekły na trenera Majewskiego, obiecał 100 tys. zł dla piłkarza Cracovii, który strzeli w sezonie sześć goli i zaliczy 12 asyst. - To wszystko od zawodnika, który trafił do Krakowa za 1000 zł - ironizował pomocnik. Podhale za burtą finału po porażce 3:6 z GKS-em Tychy. 15. Wisła

ROK 2004 W MAŁOPOLSKIM SPORCIE

Wisły zdobył setną bramkę w ekstraklasie. 19 - Hokeiści Cracovii zainaugurowali rozgrywki ligowe na własnym lodowisku. 19 - Przed meczem z GKS-em Tychy na lodowisku Cracovii uroczyście pożegnano kończącego karierę Romana Stebleckiego, byłego zawodnika "Pasów", wielokrotnego reprezentanta