iskra połomia

Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup

Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup

Wyniki piłkarskiej V ligi

:4 (1:2): R. Łach, Wojtynek - Robert Metelski, Botor, Szala, Janiak; GTS Bojszowy - Krupiński Suszec 1:1 (0:0): Michał Pyrlik - Dastig; Iskra Pszczyna - LKS Bełk 1:3 (1:0): Kruszyński - Koczy, P. Tkocz, Solak; Piast Leszczyny - Orzeł Mokre 3:0 (1:0): Tomaszek 3; Ogrodnik Cielmice - Nadwiślan

V liga

KATOWICE I LKS Bełk - Piast Leszczyny 1:1 (1:1): Solak - Lubański; Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 3:0 (2:0): Lis, Brychlik, Pitlok; Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy 4:0 (0:0): Kubisz, Botor, Szala, Janiak; Urania Ruda Śl. - AKS Mikołów 1:2 (1:1): Stawowy - Janik

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I AKS Mikołów - Czarni Piasek 0:1 (0:0): Kościański; Śląsk Świętochłowice - Ogrodnik Cielmice 7:1 (3:1): Fruehmark 3, Gawenda, Lelek, Płaza, Jaskuła - Klimas; MKS Lędziny - Nadwiślan Góra 0:1 (0:1): J. Rewaj; GTS Bojszowy - Urania Ruda Śl. 0:1 (0:1): Oczko; Iskra

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I LKS Bełk - Śląsk Świętochłowice 2:1 (1:0): Ligudziński 2 - Lelek; Krupiński Suszec - Orzeł Mokre 2:1 (1:1): Hauder, Świenty - Potyka; Gwarek Ornontowice - Piast Leszczyny 2:1 (2:0): Szala, Zajdel - Tomaszek; Urania Ruda Śl. - Iskra

Wyniki piłkarskiej V ligi

, Włoch - Solak, Ligudziński; Ogrodnik Cielmice - Orzeł Mokre 1:0 (1:0): Barzycki; Unia Bieruń Stary - Piast Leszczyny 3:1 (3:1): Biolik 2, Trojanowski - Kasprzak; MKS Lędziny - Iskra Pszczyna 8:0 (3:0): Matysek 3, Bomba 2, M. Roszak, Samek, Karlik; AKS Mikołów - GTS Bojszowy 1:1 (1:1): R. Łach

Piłkarska V liga

KATOWICE I Śląsk Świętochłowice - Unia Bieruń Stary 3:2 (1:1): Czapla, Fruehmark, Lelek - Trojanowski, Uniejewski; MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice 0:0 , AKS Mikołów - Sokół Wola 2:1 (1:0): Małysa, R. Łach - Odrobiński; GTS Bojszowy - Nadwiślan Góra 0:1 (0:0): Rewaj; Iskra

Wyniki piłkarskiej V ligi

- Urania Ruda Śl. 0:2 (0:1): Podstawski Małaczyński; Krupiński Suszec - Gwarek Ornontowice 3:1 (1:1): Świenty, Brychlik, Szweda - Szala; Iskra Pszczyna - Sokół Wola 1:2 (0:1): Kruszyński - Rewaj, Włoch; Orzeł Mokre - Czarni Piasek 1:1 (1:1): Maciaszek - Kościański

Piłkarska V liga

, Limańczyk - Bogłowski; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Barzycki - Kruszyński. 1. Bojszowy 18 49 54:14 2. Ornontowice 18

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Gwarek Ornontowice - Urania Ruda Śl. 1:2 (0:1): Szala - Rudyk, Oczko; Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów 3:1 (1:1): Fruehmark 2, Lelek - Kurasz; GTS Bojszowy - MKS Lędziny 2:0 (2:0): Bereza 2; Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 0:1 (0:0): Balcerowski; Piast

V liga piłkarska

KATOWICE I GKS II Jastrzębie - Unia Bieruń Stary 1:0 (1:0): Ćmich; Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna 4:1 (0:0): Szala 2, Metelski, Kubisz - Bielecki; Pniówek Pawłowice Śl. - Krupiński Suszec 5:0 (2:0): Stelmach, Zyzak, Lorek, Śmigielski, Piekarski; Ogrodnik Cielmice - GTS

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Iskra Pszczyna - GKS II Jastrzębie 3:0 (2:0): Malcharek, Moń, Wieczorek; Unia Bieruń Stary - Krupiński Suszec 0:0 , Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy 4:2 (2:1): Butrykowski, Janiak, Piwczyk, Leszczyński - Bereza, Michał Pyrlik; Pniówek Pawłowice Śl. - Orzeł Mokre

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I Śląsk Świętochłowice - GTS Bojszowy 3:8 (2:3): Fruehmark, Piasecki, Michalik - M. Wróbel 4, W. Myszor 2, Michał Pyrlik, Bereza; Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 0:9 (0:3): Małysa 3, Piszczek 3, Kurasz 2, A. Łach; Piast Leszczyny - MKS Lędziny

Wyniki piłkarskiej V ligi

- AKS Mikołów 1:2 (0:1): Kucharzewski - Kurasz, Biliński; Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy 0:3 (0:2): Bednarczyk, Michał Pyrlik, Honc; Orzeł Mokre - MKS Lędziny 4:2 (4:1): Kawulka 2, Struś, Potyka - Samek, Sopelewski; Czarni Piasek - Śląsk Świętochłowice 3:1 (1:0): Kościański 2, Sztorc - Czapla

Piłkarska V liga

KATOWICE I Śląsk Świętochłowice - Iskra Pszczyna 2:0 (1:0): Fruehmark, Czapla; GTS Bojszowy - Piast Leszczyny 5:0 (2:0): W. Myszor, Michał Pyrlik, Honc, M. Wróbel, Kamiński; AKS Mikołów - Orzeł Mokre 2:0 (1:0): Kurasz 2; MKS Lędziny - LKS Bełk 1:4 (1:3): Magiera - Birówka

Wyniki piłkarskiej V ligi

; LKS Bełk - AKS Mikołów 2:1 (1:1): Tomaszek, P. Tkocz - Kurasz; Piast Leszczyny - Iskra Pszczyna 5:1 (2:0): Kuś 4, Skorupa - Janik; Orzeł Mokre - GTS Bojszowy 1:3 (1:0): Bogłowski - M. Wróbel 3; Nadwiślan Góra - Śląsk Świętochłowice 2:2 (1:1): Mizera, Dąbrowski - Fruehmark 2; Czarni Piasek

Wyniki piłkarskiej V ligi

): Bomba 2, Napieraj 2 - Pitlok; AKS Mikołów - LKS Bełk 5:3 (3:1): Jastrzębski, Wojtynek, Małysa, Chyla (samobójcza), Piekarz - Bajura 2, J. Tkocz; GTS Bojszowy - Orzeł Mokre 2:1 (1:0): Magiera, Odrobiński - Potyka; Iskra Pszczyna - Piast Leszczyny 2:1 (2:0): Mendocha, Kruszyński - Piontek; Ogrodnik

Wyniki V ligi piłkarskiej

. Wróbel; LKS Bełk - Iskra Pszczyna 2:1 (1:1): Birówka 2 - Gad; Orzeł Mokre - Piast Leszczyny 0:2 (0:1): Bajura, Kasprzak; Nadwiślan Góra - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Dąbrowski; Czarni Piasek - Unia Bieruń Stary 1:1 (0:1): Kulpiński - Uniejewski. 1

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I Śląsk Świętochłowice - Orzeł Mokre 1:0 (1:0): Czapla; Piast Leszczyny - LKS Bełk 6:1 (3:0): Obarski 2, Piontek, Kasprzak, Kucharzewski, Bajura - Wyrobek; Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 0:4 (0:1): Brychlik 2, Szweda, Lis; GTS Bojszowy

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Krupiński Suszec - Piast Leszczyny 0:2 (0:1): Lubański, Piontek; Sokół Wola - Unia Bieruń Stary 5:1 (1:1): Hamerla 4, Więckowski - Kańtor; Urania Ruda Śl. - GTS Bojszowy 1:2 (0:1): Klank - M. Wróbel 2; Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna 2:1 (0:1): Janiak

Piłkarska V liga

KATOWICE I Śląsk Świętochłowice - LKS Bełk 2:2 (1:2): Fruehmark 2 - Wyrobek, Tomaszek; Piast Leszczyny - Gwarek Ornontowice 0:3 (0:2): Szala, Boczar, Janiak; Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śl. 0:3 (0:0): Skoczyk, Flaczek, Baczewski; GTS Bojszowy - Czarni Piasek 4:0 (1:0

Wyniki V ligi piłkarskiej

- Orzeł Mokre 4:0 (3:0): Szala 2, Janiak 2; Krupiński Suszec - LKS Bełk 2:0 (0:0): Szweda, Potrząsaj; Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny 1:1 (0:0): Chrząścik - Gardawski; Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy 1:3 (0:1): Idczak - M. Wróbel 2, Michał Pyrlik; Czarni Piasek - Iskra Pszczyna 1:1 (1:0): Moroń - G

Wyniki piłkarskiej V ligi

Leszczyny - Czarni Piasek 2:0 (0:0): Zagórski, Kucharzewski; Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 2:5 (0:4): Janik, Piszczek - M. Lukasek, Bobla, Dadok, Dąbrowski, Wachewicz; GTS Bojszowy - Sokół Wola 5:0 (4:0): Myszor 2, M. Wróbel, Michał Pyrlik, R. Rokowski; AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 3:2 (2:0

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I MKS Lędziny - Śląsk Świętochłowice 2:0 (1:0): Magiera, Samek; Unia Bieruń Stary - AKS Mikołów 0:3 (0:1): Kurasz 2, Piekarz; Sokół Wola - Iskra Pszczyna 6:1 (2:1): Madeja 2, Bielecki, Potasiak, Gazda, Więckowski - Zemlak; Urania Ruda Śl. - LKS Bełk 0:1 (0:1

Wyniki piłkarskiej V ligi

Leszczyny - Sokół Wola 5:4 (2:1): Obarski 2, Gruszkiewicz 2, Skorupa - Więckowski, Potasiak, Madeja, Hamerla; Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1:1 (1:0): Janik - Krzycki; GTS Bojszowy - Unia Bieruń Stary 3:0 (2:0): Bednarczyk, M. Wróbel, Gniza; AKS Mikołów - MKS Lędziny 2:1 (1:0): R. Łach, Kurasz

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice 2:2 (1:0): R. Łach, Piekarz - K. Jojko, A. Łach (samobójcza); MKS Lędziny - GTS Bojszowy 2:2 (1:0): Magiera 2 - M. Pyrlik, Bednarczyk; Unia Bieruń Stary - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Kosek - Nowak; Sokół

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Pniówek Pawłowice Śl. - Unia Bieruń Stary 4:0 (3:0): Żukowski 2, Piekarski, Stokłosa; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 0:0 , Górnik Boguszowice - Krupiński Suszec 0:0 , LKS Bełk - GTS Bojszowy 6:1 (2:0): Tomaszek, Birówka, Wolny, Ł. Papuga, Winkler, Wasilewski

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Sokół Wola - GKS II Jastrzębie 0:1 (0:1): Wojciechowski; Pogoń Imielin - MKS Lędziny 2:2 (0:1): Głodek, Figiel (samobójcza) - Firlej, Magiera; GTS Bojszowy - Urania Ruda Śl. 2:0 (2:0): Idczak, Krasiński; Iskra Pszczyna - Górnik Boguszowice 2:2 (0:0): Duży

Wyniki piłkarskiej V ligi: Katowice

KATOWICE I Górnik Boguszowice - Unia Bieruń Stary 1:0 (1:0): Krajewski; LKS Bełk - Iskra Pszczyna 4:0 (0:0): Wasilewski 2, B. Lasia, Birówka; Urania Ruda Śl. - Krupiński Suszec 1:1 (1:1): Zięcik - Szweda; MKS Lędziny - Orzeł Mokre 3:0 (1:0): Mikolasz, Duda, Dendys; Sokół

V liga piłkarska

KATOWICE I Pogoń Imielin - GKS II Jastrzębie 1:1 (0:0): Głodek - Ćmich; GTS Bojszowy - MKS Lędziny 4:1 (1:0): Krasiński 2, Stencel, Sojka - Magiera; Krupiński Suszec - Nadwiślan Góra 1:0 (0:0): Święty; Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śl. 0:1 (0:0): Komraus (samobójcza); Unia

Wyniki piłkarskiej V ligi

- Balcerowski, Bobla, Latusek; MKS Lędziny - Krupiński Suszec 2:1 (0:0): Rotko, Magiera - Rabenda; Sokół Wola - GTS Bojszowy 2:0 (0:0): Potasiak 2; GKS II Jastrzębie - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Bilik; Nadwiślan Góra - Iskra Pszczyna 1:0 (1:0): M. Lukasek. 1

Wyniki piłkarskiej V ligi

- Krzycki, Chrząścik; Pogoń Imielin - Pniówek Pawłowice Śl. 0:7 (0:2): Zyzak 2, K. Bodziony 2, Żukowski, Zachnik, Stelmach; GTS Bojszowy - Unia Bieruń Stary 0:1 (0:0): Bobla; Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 2:0 (0:0): Dyrda 2. Mecz GKS II Jastrzębie - Urania Ruda Śl. został przełożony na 10.5

V liga piłkarska

KATOWICE I GTS Bojszowy - Pogoń Imielin 3:1 (1:1): Stencel, Ł. Doktor, Idczak - Gajda; Krupiński Suszec - Sokół Wola 4:3 (2:1): Bugla, Bienioszek, Szweda, Rabenda - Hamerla, Piekorz, Potasiak; Iskra Pszczyna - MKS Lędziny 1:0 (0:0): Jaworski; Unia Bieruń Stary - Nadwiślan

V liga piłkarska

KATOWICE I LKS Bełk - Ogrodnik Cielmice 3:0 (1:0): B. Lasia, Wolny, Winkler; Urania Ruda Śl. - Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 (0:0): Pohl - K. Bodziony; MKS Lędziny - Unia Bieruń Stary 3:0 (2:0): Magiera, Figiel, Duda; Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2:1 (1:0): Piekorz, Wawro

Piłkarska V liga

, Sankiewicz, Dyrda - Szołtysek; Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 2:0 (2:0): Gołąb, Komraus; Unia Bieruń Stary - Sokół Wola 1:2 (1:1): Balcerowski - Potasiak, Stencel; Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śl. 1:0 (0:0): Chrząścik; Górnik Boguszowice - LKS Bełk 3:0 (2:0): Krajewski 2, Kobeszko

V liga piłkarska

Suszec 0:0 , Urania Ruda Śl. - Górnik Boguszowice 1:1 (0:0): Wolak - Kobeszko; GKS II Jastrzębie - LKS Bełk 0:0 , Orzeł Mokre - Iskra Pszczyna 2:1 (0:0): Szołtysek 2 - Komraus; Nadwiślan Góra - Ogrodnik Cielmice 3:2 (0:1): Dąbrowski 2, Granek - Gucwa, Cuda

Wyniki piłkarskiej V ligi

Leszczyny 7:0 (5:0): Maroszek 2, Zieleźnik, A. Żur, Ł. Szweda, Adam Maślorz, Pławecki; Iskra Pszczyna - Górnik Boguszowice 1:1 (1:0): Gołąb - Kowalczyk; Unia Bieruń Stary - Ogrodnik Cielmice 2:0 (0:0): Szczygieł, Shittu; Gwarek Ornontowice - Pniówek Pawłowice Śl. 3:2 (0:2): Wiana 2, Janiak - Stelmach

Wyniki piłkarskiej V ligi

; Górnik Boguszowice - Nadwiślan Góra 2:2 (0:1): Krajewski, Piaścik - Dąbrowski 2. Mecze Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy , Unia Bieruń Stary - Orzeł Mokre , Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny i LKS Bełk - Urania Ruda Śl. zostały przełożone. 1. Pniówek

Piłkarska V liga

- Dadok, Przybylski; LKS Bełk - Sokół Wola 0:1 (0:1): Madeja; Orzeł Mokre - Ogrodnik Cielmice 4:4 (1:2): A. Kopytko 2, Bujny, Kawulka - Małek, Lalorny, Lenarczyk, Chrząścik; Piast Leszczyny - Unia Bieruń Stary 4:1 (1:0): Piontek, Obarski, Bajura, Foik - Latusek; Iskra Pszczyna - MKS Lędziny 1:4 (0

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I 1. kolejka: GTS Bojszowy - Śląsk Świętochłowice 3:2 (2:1): Bereza, Bednarczyk, P. Wróbel - Czapla, Rzeźniczek; AKS Mikołów - Iskra Pszczyna 1:0 (0:0): A. Łach; MKS Lędziny - Piast Leszczyny 1:1 (0:0): Gołaś - Piontek; Unia Bieruń Stary

Piłkarska V liga

, Piotr Bysiec, P. Tkocz - Kudzielko 2, Wyrobek, Piksa, Piaścik; LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 7:1 (4:0): Maroszek 2, Adam Maślorz 2, Deringer, Żemła, Skrzypiec - Zioło; Iskra Pszczyna - Pniówek Pawłowice Śl. 0:3 (0:2): Bodziony, Zyzak, Stelmach; Unia Bieruń Stary - Gwarek Ornontowice 1:1 (1:1): Oślislok

Piłkarska V liga zakończyła sezon

; Unia Bieruń Stary - LKS Bełk 2:5 (1:2): Balcerowski 2 - Stanek 2, J. Tkocz, Janiszewski, Bajura; MKS Lędziny - Orzeł Mokre 4:1 (1:0): Matysek 3, Gardawski - Potyka; AKS Mikołów - Piast Leszczyny 4:1 (1:1): Prus, R. Łach, Piekarz, Jastrzębski - Lubański; GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna 3:0 (1:0

Piłkarska V liga

V LIGA KATOWICE I Iskra Pszczyna - Śląsk Świętochłowice 3:2 (0:0): Mendocha, Ryguła, Kruszyński - Rzeźniczek, Fruehmark; Piast Leszczyny - GTS Bojszowy 2:1 (2:0): Mazgaj, Obarski - Myszor; Orzeł Mokre - AKS Mikołów 4:3 (0:3): Struś 2, Potyka, Nadzieja

Piłkarska V liga

KATOWICE I Orzeł Mokre - Ogrodnik Cielmice 2:0 (2:0): Szołtysek, Knapek; Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 3:0 (1:0): Janik, Bryła, Komraus. Mecze MKS Lędziny - Urania Ruda Śl., Sokół Wola - LKS Bełk , GTS Bojszowy - Pniówek Pawłowice Śl., Krupiński Suszec - Gwarek

Piłkarska V liga

KATOWICE I Unia Bieruń Stary - GKS II Jastrzębie 4:1 (2:1): Wajda 2, Szeremeta, Uniejewski - Urbański; Iskra Pszczyna - Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0): Jaworski - Leszczyński; Krupiński Suszec - Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 (0:0): Dyrda - Stelmach; GTS Bojszowy - Ogrodnik

Piłkarska V liga

, Pniówek Pawłowice Śl. - Iskra Pszczyna 1:0 (0:0): Śmigielski; Gwarek Ornontowice - Unia Bieruń Stary 3:1 (1:0): Leszczyński 2, Butrykowski - Bobla; GKS II Jastrzębie - MKS Lędziny 0:1 (0:1): Kryla; Nadwiślan Góra - Sokół Wola 3:0 (0:0): Ulczok, Mizera, J. Dadok

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Gwarek Ornontowice - GKS II Jastrzębie 6:0 (2:0): Bałuszyński 2, Butrykowski 2, Piwczyk, Leszczyński; Unia Bieruń Stary - Pniówek Pawłowice Śl. 1:6 (1:3): Bobla - Stelmach 2, Żukowski, Zyzak, K. Bodziony, Śmigielski; Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1:1 (0:0

V liga piłki nożnej

KATOWICE I MKS Lędziny - Pogoń Imielin 3:2 (2:0): Samek 2, D. Firlej - K. Firlej 2; Urania Ruda Śl. - GTS Bojszowy 1:0 (0:0): A. Kiełtyka; LKS Bełk - Krupiński Suszec 2:0 (1:0): Makowski, Birówka; Górnik Boguszowice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Kobeszko - Nowok; Ogrodnik

Piłkarska V liga

Boguszowice 2:0 (0:0): Pietrzak, Latusek; Iskra Pszczyna - LKS Bełk 0:0 , Krupiński Suszec - Urania Ruda Śl. 0:2 (0:1): Ferens, Mendocha; GTS Bojszowy - Nadwiślan Góra 2:2 (0:1): Gniza, Michał Pyrlik - Sz. Rąba, J. Dadok; Orzeł Mokre - MKS Lędziny 1:6 (1:5): Szołtysek - Magiera 4, Mikolasz 2

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Sokół Wola - Orzeł Mokre 3:3 (2:2): Hamerla, Madeja, Jarnot - Szołtysek 2, Czarnecki; MKS Lędziny - GTS Bojszowy 0:0 , Urania Ruda Śl. - Iskra Pszczyna 3:2 (1:1): Ferens 2, Ślęzok - Janik, Tarasewicz; LKS Bełk - Unia Bieruń Stary 1:1 (0:0): Kuś - Latusek; Górnik

Piłkarska V liga

Bieruń Stary - Urania Ruda Śl. 0:1 (0:0): Baron; Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 2:2 (2:1): Nowak, Bryła - Mizera, Czorny; Krupiński Suszec - MKS Lędziny 1:1 (1:1): Stankiewicz - Firlej; GTS Bojszowy - Sokół Wola 5:0 (1:0): B. Rokowski, Ł. Doktor, Gepfert, Stencel, Lubański; Orzeł Mokre - Pogoń

Wyniki V ligi piłkarskiej

- Nadwiślan Góra 2:1 (0:0): Leszczyński, Botor - Ulczok; Iskra Pszczyna - Sokół Wola 4:0 (1:0): Bielecki, Malcharek, Bryła, Gad; Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 4:1 (0:1): Dyrda 2, Bienioszek, Hauder - Gajda; GTS Bojszowy - Orzeł Mokre 0:3 (0:2): Szołtysek 2, Kulewicz

Wyniki V ligi piłki nożnej

V LIGA KATOWICE I Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna 2:4 (1:2): Ciok, Gajda - Malcharek, Bielecki, Janusz, Gad; Sokół Wola - Unia Bieruń Stary 1:0 (0:0): Matyja; Urania Ruda Śl. - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Oczko; LKS Bełk - Górnik Boguszowice 2:0 (1:0): Piontek, Pawliczek; GKS II Jastrzębie - GTS

V liga piłkarska

; Gwarek Ornontowice - Sokół Wola 2:1 (0:0): Szczeponik 2 - Madeja; Unia Bieruń Stary - Pogoń Imielin 0:2 (0:1): Gajda, Synowiec; Iskra Pszczyna - Orzeł Mokre 2:2 (2:0): Bryła, Janik - Szołtysek, Antosz; Krupiński Suszec - GTS Bojszowy 1:1 (1:0): Hauder - Wyroba. 1

Piłkarska V liga

KATOWICE I GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna 1:0 (0:0): Michał Pyrlik; Sokół Wola - Pniówek Pawłowice Śl. 1:2 (0:2): Madeja - Mach, S. Bodziony; MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice 2:0 (0:0): Magiera 2; Nadwiślan Góra - Górnik Boguszowice 3:1 (2:0): Dąbrowski 2, Dadok - Kobeszko; Urania Ruda Śl. - LKS Bełk

V liga piłkarska

Pawłowice Śl. - Pogoń Imielin 4:1 (2:1): Śmigielski 3, K. Bodziony - Myalski; Gwarek Ornontowice - Orzeł Mokre 0:1 (0:0): Bujny; Unia Bieruń Stary - GTS Bojszowy 1:2 (0:1): Uniejewski - Ł. Doktor, Kucz; Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 1:2 (1:0): Tarasewicz - Bienioszek, Hauder

Wyniki piłkarskiej V ligi

- Kobeszko; MKS Lędziny - LKS Bełk 1:1 (0:1): Firlej - Makowski; GKS II Jastrzębie - Iskra Pszczyna 5:2 (1:0): Pielorz 2, Kostecki, Wrzask, Dudek - Gad, Komraus; Orzeł Mokre - Pniówek Pawłowice Śl. 0:5 (0:2): Zyzak 2, Śmigielski, Lorek, Stelmach; Nadwiślan Góra - Urania Ruda Śl. 3:1 (2:0): Dadok, Dąbrowski

V liga piłkarska

Cielmice - Orzeł Mokre 2:2 (1:1): Zioło, Kołcz - Szołtysek 2; Pniówek Pawłowice Śl. - GTS Bojszowy 1:1 (0:1): Śmigielski - Bereza; Gwarek Ornontowice - Krupiński Suszec 5:2 (1:1): Szczeponik 2, Butrykowski, Piwczyk, Wiana - Syposz, Hauder; Unia Bieruń Stary - Iskra Pszczyna 1:1 (0:1): Sz. Bobla - Bielecki

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Pogoń Imielin - Gwarek Ornontowice 0:1 (0:1): Garus; Pniówek Pawłowice Śl. - Unia Bieruń Stary 4:2 (2:2): Stelmach 2, Zyzak, Chrystof - W. Bobla 2; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Białas - Janusz; Górnik Boguszowice - LKS Łąka 4:0 (2:0): Wyrobek 2, Kudzielko, Stanek; Piast

V liga piłkarska

KATOWICE I Urania Ruda Śl. - Iskra Pszczyna 2:0 (0:0): Stawowy, Flaczek; Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 0:2 (0:1): Białas, Świerczyński; Górnik Boguszowice - Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 (1:0): Krajewski - Chrystof; Piast Leszczyny - Gwarek Ornontowice 0:4 (0:3): Butrykowski 2, Janiak, Zieleźnik

Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I Unia Bieruń Stary - Pogoń Imielin 1:0 (0:0): Shittu; Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Janiak - Ryguła; Pniówek Pawłowice Śl. - LKS Łąka 2:4 (2:1): Bodziony, Stelmach - Maroszek 2, Żemła, Ziebura; Ogrodnik Cielmice - Górnik Czerwionka 4:1 (0:0): Białas, Barzycki, Gondzik

V liga piłkarska

KATOWICE I Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 4:1 (2:0): Szweda 2, Hauder, Zmarzły - Humski; Górnik Czerwionka - GTS Bojszowy 0:1 (0:0): Michał Pyrlik; Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 1:0 (0:0): Dopieralski; Unia Bieruń Stary - Urania Ruda Śl. 0:2 (0:1): Stawowy, Radek; Gwarek Ornontowice - LKS Bełk

Piłkarska V liga

KATOWICE I Górnik Czerwionka - Pogoń Imielin 0:2 (0:1): Humski, Myalski; Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy 0:2 (0:0): Sojka, Pałka; Unia Bieruń Stary - Orzeł Mokre 2:1 (1:0): Paweł Duda, Latusek - Woźny; Gwarek Ornontowice - Nadwiślan Góra 2:1 (0:1): Marzec, Butrykowski - Dąbrowski; Pniówek Pawłowice

Piłkarska V liga

KATOWICE I Pogoń Imielin - Piast Leszczyny 2:0 (1:0): Synowiec, Grajcarek; LKS Bełk - Górnik Boguszowice 2:0 (2:0): Rusin, Lasia; Urania Ruda Śl. - Ogrodnik Cielmice 1:1 (0:0): Ferens - Cuda; GTS Bojszowy - Unia Bieruń Stary 0:2 (0:1): Sz. Bobla, Shittu; Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 0:1 (0:0

Piłkarska V liga

KATOWICE I Iskra Pszczyna - Górnik Czerwionka 4:3 (2:2): Gołąb 2, Piszczek, Janusz - J. Tkocz, Żeromski, Siwicki; Unia Bieruń Stary - Krupiński Suszec 2:2 (1:1): Shittu, Paweł Duda - Bomba, Szweda; Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy 1:0 (1:0): Janiak; Pniówek Pawłowice Śl. - Orzeł Mokre 3:2 (3:1

Piłkarska V liga

; Krupiński Suszec - Ogrodnik Cielmice 0:0, Górnik Czerwionka - Pniówek Pawłowice Śl. 0:3 (0:2): Bodziony, Stelmach, Zyzak; Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 1:1 (1:1): Janik - Uniejewski; LKS Łąka - Gwarek Ornontowice 4:1 (2:0): Żemła 2, Andrzej Maślorz, Maroszek - Butrykowski

Piłkarska V liga

KATOWICE I Gwarek Ornontowice - Pogoń Imielin 1:2 (1:0): Butrykowski - Gajda, Zlezarczyk; Unia Bieruń Stary - Pniówek Pawłowice Śl. 2:1 (1:0): Bobla, Osiślok - Utikal; Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 2:2 (1:1): Piszczek, Dopieralski - Gucwa, Gondzik; Krupiński Suszec - LKS Bełk 1:2 (1:1

Piłkarska V liga

KATOWICE I Urania Ruda Śl. - Krupiński Suszec 1:2 (0:1): Wieczorek - Szweda, Dyrda; Pogoń Imielin - Orzeł Mokre 1:0 (1:0): Zlezarczyk; LKS Bełk - Górnik Czerwionka 2:0 (1:0): Birówka, Otremba; Piast Leszczyny - LKS Łąka 0:0, Górnik Boguszowice - Iskra Pszczyna 1:0 (1:0): Solak; Ogrodnik Cielmice

Piłkarska V liga

KATOWICE I Urania Ruda Śl. - LKS Łąka 0:1 (0:0): Maroszek; Pogoń Imielin - GTS Bojszowy 1:2 (0:1): Firlej - Szymoszek, Pałka; LKS Bełk - Iskra Pszczyna 1:2 (0:1): Makowski - Dopieralski 2; Piast Leszczyny - Unia Bieruń Stary 0:3 (0:2): Laby, Shittu, Uniejewski; Górnik Boguszowice - Gwarek

Piłkarska V liga

): Gepfert, Kołodziejczyk; Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śl. 1:2 (0:2): Ryguła - Radek, Knop; Górnik Czerwionka - Orzeł Mokre 0:4 (0:3): Oprzondek, Serafin, Brehmer, Mateja; LKS Łąka - Nadwiślan Góra 1:1 (1:1): Deringer - Wowro; Krupiński Suszec - GTS Bojszowy 0:0. 1

Piłkarska V liga

Bieruń Stary - Nadwiślan Góra 1:1 (1:1): Shittu - Dąbrowski; Iskra Pszczyna - Orzeł Mokre 1:1 (0:1): Gołąb - Serafin; Górnik Czerwionka - Krupiński Suszec 1:1 (0:0): Dybiec - Syposz; LKS Łąka - GTS Bojszowy 2:2 (1:1): Pławecki, Andrzej Maślorz - Ścierski, Pałka

V liga piłkarska: awans Startu Mszana i Gazobudowy Zabrze

Boguszowice 4:1 (2:1): Stencel, Idczak, Bereza, Lubański - Kobeszko; Krupiński Suszec - Ogrodnik Cielmice 2:2 (0:1): Bugla, Bienioszek - Krzycki, Adamczyk; Iskra Pszczyna - Pniówek Pawłowice Śl. 0:6 (0:3): Żukowski 2, Zyzak 2, K. Bodziony, Piekarski; Unia Bieruń Stary - Gwarek Ornontowice 3:2 (2:2

Piłkarska V liga

KATOWICE I Urania Ruda Śl. - Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 (0:0): Otawa - Lorek; Pogoń Imielin - Górnik Czerwionka 2:0 (1:0): Ciok, Myalski; Krupiński Suszec - LKS Łąka 2:3 (1:1): Bomba, Bienioszek - Podemski, Maroszek, Pławecki; GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna 3:0 (1:0): Ł. Doktor 2, Pałka; LKS Bełk

Piłkarska V liga

Bieruń Stary - GTS Bojszowy 2:0 (1:0): Shittu 2; Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 2:2 (1:1): Duży, Piszczek - Lewandowski, Szweda; LKS Łąka - Górnik Czerwionka 5:0 (0:0): Maroszek 2, Deringer, Ziebura, Andrzej Maślorz. 1. Bieruń Stary 7

Piłkarska V liga

Bełk - Piast Leszczyny 3:0 (1:0): Ł. Papuga 2, Koczy; Górnik Czerwionka - Iskra Pszczyna 2:0 (1:0): Wróblewski, Dybiec; Orzeł Mokre - Pniówek Pawłowice Śl. 1:4 (0:3): Czarnecki - Lorek 3, Mazur; Nadwiślan Góra - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Figura. 1. Bojszowy

Piłkarska V liga

:0 (3:0): Osiślok, Duda, Latusek, Kołodziejczyk; Pniówek Pawłowice Śl. - GTS Bojszowy 0:2 (0:0): Ł. Doktor, Pałka; Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2:1 (2:0): Duży, Piszczek - Pławecki; Piast Leszczyny - Urania Ruda Śl. 1:3 (0:0): Pawłowski - Oczko, Radek, Otawa. 1

Piłkarska V liga

KATOWICE I Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna 4:2 (1:1): Kolny 2, Ciok, Zlezarczyk - Duży 2; Urania Ruda Śl. - LKS Bełk 0:3 (0:1): Łysek, Pindur, Lasia; Górnik Czerwionka - Gwarek Ornontowice 4:1 (1:0): Glücklich, Kuś, Pietras, Dybiec - Słodczyk; Krupiński Suszec - Pniówek Pawłowice Śl. 2:0 (1:0

V liga piłkarska

- Krupiński Suszec 1:2 (0:0): Janusz - Syposz 2; Pniówek Pawłowice Śl. - Górnik Czerwionka 3:1 (3:0): Zyzak, Utikal, Żukowski - Dybiec; Gwarek Ornontowice - LKS Łąka 2:2 (2:1): Butrykowski 2 - Delinger, Maroszek; Unia Bieruń Stary - Iskra Pszczyna 5:2 (2:0): Shittu 3, Duda, Latusek - Duży, Piszczek

Piłkarska V liga

KATOWICE I Pogoń Imielin - Unia Bieruń Stary 0:1 (0:1): Shittu; Iskra Pszczyna - Gwarek Ornontowice 3:1 (1:1): Piszczek, Komraus, Dziadek - Butrykowski; Górnik Czerwionka - Ogrodnik Cielmice 0:1 (0:1): Nowak; Krupiński Suszec - Górnik Boguszowice 4:1 (1:0): Syposz, Kruszyński, Szweda, Bomba - Solak

V liga piłkarska

. - Iskra Pszczyna 5:2 (1:0): Zyzak, Bodziony, Olszynka (samobójcza), Utikal, Chrystof - Ryguła 2; Gwarek Ornontowice - Unia Bieruń Stary 3:1 (1:0): Jóźwiak 2, Piwczyk - Shittu; Orzeł Mokre - Urania Ruda Śl. 1:0 (0:0): Knapek; Nadwiślan Góra - Pogoń Imielin 4:2 (1:0): J. Dadok 2, Dąbrowski, M. Lukasek

V liga piłkarska

, Krajewski; Piast Leszczyny - Iskra Pszczyna 0:3 (0:2): Gołąb 2, Janusz; LKS Bełk - LKS Łąka 4:0 (2:0): Makowski 3, Wasilewski; Orzeł Mokre - GTS Bojszowy 2:0 (0:0): Nadolny, Czarnecki; Nadwiślan Góra - Krupiński Suszec 6:0 (2:0): M. Lukasek 2, Dąbrowski, J. Dadok, Parusel, Gawęda

Piłkarska V liga

KATOWICE I GTS Bojszowy - Pogoń Imielin 0:4 (0:1): Myalski 2, Ciok, Keler; Krupiński Suszec - Orzeł Mokre 1:4 (1:2): Szweda - Ciekot 2, Czarnecki, Moroń; Górnik Czerwionka - Nadwiślan Góra 0:2 (0:0): Dąbrowski 2; Iskra Pszczyna - LKS Bełk 2:1 (1:0): Bryła, Janik - Birówka; Unia Bieruń Stary - Piast

V liga piłkarska

, Kozieł; Pniówek Pawłowice Śl. - Sokół Wola 2:3 (1:1): Bodziony, Żukowski - Piekorz 2, Hamerla; Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 2:2 (1:0): Kruszyński, P. Pitry - Pokorski, Krzycki; Tempo Paniówki - Polonia Łaziska 2:5 (2:2): Chlebisz, Matula - A. Kopytko 2, Jędrowski 2, Oszek; LKS Bełk - Górnik

Piłkarska V liga

KATOWICE I Polonia Łaziska - LKS Bełk 6:0 (1:0): Przybyła 2, Szołtysek 2, A. Kopytko, Złotnik; Ogrodnik Cielmice - Tempo Paniówki 4:0 (1:0): Białas 2, Kołcz, Gondzik; Sokół Wola - Iskra Pszczyna 3:2 (2:0): Kwapień 2, Chamerla - P. Pitry, Gołąb; Piast Leszczyny - Pniówek Pawłowice Śl. 2:0 (0:0

V liga piłki nożnej: Katowice

KATOWICE I Unia Bieruń Stary - Nadwiślan Góra 1:3 (0:2): Osiślok - Dąbrowski 3; Pniówek Pawłowice Śl. - LKS Łąka 1:1 (0:0): Żukowski - L. Operchalski; Iskra Pszczyna - Piast Leszczyny 1:2 (0:0): Ryguła - Foik, D. Oleś; LKS Bełk - Ogrodnik Cielmice 1:2 (0:0): Ł. Papuga - Kołcz, Cuda; Górnik

Piłkarska V liga

KATOWICE I Pniówek Pawłowice Śl. - Bobrek Karb Bytom 2:0 (2:0): Utikal, Zyzak; Unia Bieruń Stary - Gwarek Ornontowice 4:0 (4:0): Janik 2, Gepfert, Chojowski; Górnik Boguszowice - Sokół Wola 2:0 (0:0): Solak, Wyrobek; Polonia Łaziska - Ogrodnik Cielmice 2:0 (1:0): Jędrowski 2; Iskra Pszczyna

Piłkarska V liga

KATOWICE I Bobrek Karb Bytom - Iskra Pszczyna 3:1 (1:1): Warszewski 2, Maj - Ryguła; Sokół Wola - Polonia Łaziska 1:1 (1:0): Potasiak - Jędrowski; Piast Leszczyny - Górnik Boguszowice 1:3 (1:2): Oleś - Krajewski 2, Solak; Gwarek Ornontowice - Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 (0:0): Jóźwiak - Utikal

V liga piłki nożnej

KATOWICE I Bobrek Karb Bytom - LKS Bełk 0:0, Piast Leszczyny - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Konik; Górnik Czerwionka - Iskra Pszczyna 2:2 (1:1): M. Kuś 2 - Duży, Gołąb; Krupiński Suszec - Pniówek Pawłowice Śl. 1:0 (1:0): Szweda; Orzeł Mokre - Unia Bieruń Stary 2:1 (1:0): Zakrzewski, Mateja

Piłkarska V liga

KATOWICE I Górnik Boguszowice - Bobrek Karb Bytom 3:1 (1:0): Krajewski, Piaścik, Solak - Maj; Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 4:0 (3:0): Dziadek 2, Bielecki, P. Pitry; LKS Bełk - Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0): Łysek - Butrykowski; Sokół Wola - Piast Leszczyny 3:0 (1:0): Piekorz 2, Kudyba; Polonia

Piłkarska V liga

KATOWICE I Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 1:0 (0:0): Bielecki; LKS Bełk - Krupiński Suszec 2:1 (1:1): Makowski, Koczy - Bienioszek; Górnik Boguszowice - Górnik Czerwionka 0:0, Polonia Łaziska - Gwarek Ornontowice 3:0 (2:0): A. Kopytko 2, Szołtysek; Ogrodnik Cielmice - Bobrek Karb Bytom 3:0 (0:0

V liga piłkarska

, Butrykowski; Górnik Boguszowice - Tempo Paniówki 3:2 (2:1): Wyrobek, Solak, Broda - Palica, Jankowski; Piast Leszczyny - Orzeł Mokre 2:0 (1:0): Konik, Foik. LKS Bełk pauzował. Mecz Polonia Łaziska - Iskra Pszczyna został przełożony na 12.05. 1. Łaziska

Piłkarska V liga

Stary - Górnik Boguszowice 1:0 (0:0): Janik; Pniówek Pawłowice - LKS Bełk 2:2 (0:1): Borkowski, Zyzak - Makowski 2; Iskra Pszczyna - Tempo Paniówki 2:1 (0:1): P. Pitry, Piszczek - Orlic; Orzeł Mokre - Polonia Łaziska 0:7 (0:3): A. Kopytko 3, Szołtysek, Golda, Przybyła, Jędrowski. Nadwiślan Góra pauzował

Piłkarska V liga

) - Glücklich; Nadwiślan Góra - Bobrek Karb Bytom 0:3 (0:1): Kaczmarczyk 2, Maj. Mecze Iskra Pszczyna - LKS Bełk, Polonia Łaziska - Unia Bieruń Stary, Ogrodnik Cielmice - Orzeł Mokre i LKS Łąka - Gwarek Ornontowice nie odbyły się. Tempo Paniówki pauzowało

V liga piłki nożnej

- Żukowski, Bodziony; Polonia Łaziska - Tempo Paniówki 5:1 (2:0): Mazur, A. Kopytko, Nogieć, Szołtysek, Wawoczny - Orlic; Górnik Boguszowice - LKS Bełk 3:4 (2:2): Stoszko 2, Komiażyk - Łysek 2, Marszalik, Makowski; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 4:1 (2:0): Gondzik, Janusz, Kuzak, Wierciszewski - Dziadek

Piłkarska V liga

KATOWICE I Górnik Czerwionka - Gwarek Ornontowice 1:1 (0:1): Glücklich - Garus; LKS Bełk - Polonia Łaziska 0:5 (0:2): Golda 2, Oszek, Przybyła, A. Kopytko; Iskra Pszczyna - Sokół Wola 3:1 (2:0): Pitry 2, Kruszyński - Faruga; Pniówek Pawłowice - Piast Leszczyny 1:0 (0:0): Bodziony; Unia Bieruń

V liga piłki nożnej

): Podemski 2, Adam Maślorz; Piast Leszczyny - Iskra Pszczyna 1:1 (0:1): Kluczniok - Ryguła; Sokół Wola - Tempo Paniówki 0:1 (0:0): Jankowski; Ogrodnik Cielmice - LKS Bełk 0:1 (0:1): Marszalik; Polonia Łaziska - Górnik Boguszowice 4:1 (2:0): A. Kopytko 2, Golda, Balcerowski - Bosowski (samobójcza). Górnik

Piłkarska V liga

, Ziebura - Bajor; Sokół Wola - Górnik Boguszowice 3:5 (1:3): Madeja 2, Piekorz - Wolny 4, Kudyba (samobójcza); Ogrodnik Cielmice - Polonia Łaziska 0:2 (0:0): Nogieć, A. Kopytko; Nadwiślan Góra - Iskra Pszczyna 4:3 (1:2): M. Lukasek 2, Figura, Domżał - Zemlak 2, Pitry; Piast Leszczyny - LKS Bełk 4:3 (1:1

Piłkarska V liga

KATOWICE I Polonia Łaziska - Sokół Wola 4:1 (3:0): A. Kopytko 3, Szołtysek - Jarnot; Górnik Boguszowice - Piast Leszczyny 0:1 (0:0): Piontek; LKS Bełk - LKS Łąka 0:2 (0:1): Podemski 2; Iskra Pszczyna - Bobrek Karb Bytom 1:2 (1:2): Kruszyński - Kaczmarczyk, Malicki; Pniówek Pawłowice - Gwarek