krysiak dziewięć

am

Piłka ręczna kobiet. Gdyby Ola wytrzymała do końca...

Szczypiornistki AZS PWSZ Jutrzenki Płock bliskie były sprawienia kolejnej niespodzianki na zapleczu ekstraklasy. W sobotę do ostatnich minut walczyły o korzystny rezultat z faworytkami I ligi UKS PCM Kościerzyna - i to na jej terenie. Ale ostatecznie przegrały 25:26 (9:13).

Hokeiści Ciarko KH w komplecie. Czekają na start sezonu

Bramkarz Daniel Kachniarz, obrońca Dawid Maciejewski i napastnik Łukasz Bułanowski to trójka ostatnich zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą grali w drużynie Ciarko KH Sanok. - To już koniec transferów. Kadra jest skompletowana - mówi Piotr Krysiak, prezes sanockiego klubu

Czwórka hokeistów na testach w Sanoku

którego strzelił dziewięć bramek i zaliczył osiem asyst. Wcześniej występował w lidze słowackiej i czeskiej. - Na razie mogę się wypowiedzieć, tylko jeśli chodzi o Muchę. Co prawda, ma trochę lat, ale do tych naszych młodych chłopaków potrzebujemy kogoś doświadczonego, kto będzie potrafił przytrzymać

Unia Janikowo - Lechia Gdańsk 5:4

Unia przegrywała już 1:3. Gola na wagę zwycięstwa w 92. minucie zdobył Arkadiusz Krysiak Dziewięć goli kibice w Janikowie obejrzeli w sobotę w 72 minuty. Faktycznie piłka lądowała w siatce co osiem minut. Kibice widzieli też, jak sędzia Maciej Wieczorek pokazał sześć żółtych kartek - wszystkie

W sobotę startuje angielska Premier League. Liga tajemnic

przeniósł się do Sunderlandu prowadzonego przez Steve'a Bruce'a, który pracował z Fergusonem przez dziewięć lat.Adel Taarabt (22 lata, Queens Park Rangers)Gdy cztery lata temu kupował go Tottenham, porównywano go do Zinedine'a Zidane. Na White Hart Lane marokański rozgrywający kariery jednak nie zrobił i

AZS AWF Biała Podlaska - Gwardia Opole 27:26

bramki Sebastian Różański, Andrzej Chmielewski, Grzegorz Mazur i było 14:11. Drugą połowę akademicy zaczęli znakomicie. Przez dziewięć minut rzucili Gwardii siedem bramek, tracąc tylko jedną. Jednak od 43. minuty to goście z kolei całkowicie przejęli inicjatywę. W ciągu 13 minut zdobyli 11 goli - przy

AZS AWF Biała Podlaska - MOSiR Zabrze 25:30

Porażka z MOSiR Zabrze 25:30 jaką ponieśli wczoraj u siebie szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska, przesądziła o ich spadku do I ligi Na cztery kolejki przed końcem akademicy tracą do bezpiecznego miejsca dziewięć punktów i nic już nie uratuje ich przed degradacją. Tylko dwukrotnie we

AZS AWF Biała Podlaska - MKS Końskie 32:23

skuteczności zawodników AZS, którzy w ciągu dziewięciu minut rzucili dziewięć bramek i odskoczyli rywalowi na 17:8. Do bramki gości trafiali Marcin Krysik, Andrzej Chmielewski (cztery razy), Konrad Rurarz (trzy razy), Łukasz Kandora. Dopiero w 30. minucie dziewiątą bramkę dla MKS rzucił Michał Świercz. Trzy

Emocjonująca końcówka meczu Odry. Dwa gole w doliczonym czasie gry [SKRÓT MECZU, ZDJĘCIA]

i tak to wciąż znacznie niżej notowana Odra dyktowała warunki i przeważała na boisku. Po zmianie stron zmieniła się, niestety, także sytuacja na placu gry. Coraz śmielej atakowali walczący o awans do I ligi przyjezdni. W 55. minucie Krakowiaka omal nie zaskoczył Mariusz Krysiak, po którego strzale z

Chemik - Kotwica 0:2 w III lidze

piłkę z pustej bramki. Mało atrakcyjnemu dla widzów spotkaniu kandydatów do spadku towarzyszyły nerwy. Sędzia pokazał dziewięć żółtych kartoników. Największym brakiem opanowania wykazał się Jakub Malczuk. Sfaulowany przez Wojciecha Galanta w 68. minucie (zawodnik Kotwicy otrzymał żółtą kartkę za

Medaliści mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 50 kilometrów

są za granicą (po raz pierwszy w 2002).Najbardziej utytułowanym zawodnikiem wśród startujących w mistrzostwach Polski jest Bogusław Kmiecik, który zdobył najwięcej złotych medali krajowego czempionatu (pięć). najwięcej medali – dziewięć – zdobył Jan Holender.Aktualny rekord mistrzostw Polski

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.