laska przegrywa

mts

11 bramek Linigera a Kadetten wygrywa z Dunkierką

Kadetten Schaffhausen odniósł pierwsze zwycięstwo w grupie D Ligi Mistrzów. Szwajcarzy pokonali przed własną publicznością francuską Dunkierkę 25:23 (12:10)

Puchar Świata. Niesamowity set w meczu USA - Włochy. 39-41!

Siatkarze Stanów Zjednoczonych i Włoch ustanowili rekord Pucharu Świata. Pierwszy set ich spotkania trwał niezwykle długo i zakończył się historycznym wynikiem 41-39 dla Włochów, którzy wygrali całe spotkanie 3:1.

EuroBasket 2013. Adam Waczyński - polski specjalista od rzutów przedziwnych [WIDEO]

Zza tablicy, tyłem z połowy, po odbiciu piłki od ściany - Adam Waczyński, skrzydłowy Trefla Sopot i reprezentacji Polski trenuje rzuty przedziwne! - Dopiero od niedawna zacząłem je nagrywać, ale kilka już mam. Na razie pięć. Sam ich nigdzie specjalnie nie publikuję, ale może jakiś fanpage na Facebooku kiedyś powstanie - śmiał się po wtorkowym treningu w Celje 24-letni skrzydłowy.

Ligowa porażka Celje Pivovarna Lasko

Zespół Zvonimira Serdarusicia przegrał na wyjeździe z RD Loka 27:30 (16:15). Mecz rozpoczął się dla nich nieźle, bo wygrywali nawet 6:3. Potem jednak zawodnicy Celje zaczęli popełniać mnóstwo prostych błędów technicznych i stracili aż sześć bramek z rzędu. W efekcie przegrywali 6:9. Po przerwie

Celje próbuje wystraszyć? Bo gromi w lidze

zdecydowanie słabszych i z tymi faworytami wysoko przegrywa? Nie wiadomo - komentuje Bogdan Wenta, trener Vive Targi Kielce. Wśród rywali cały czas nie grali z powodu kontuzji Luka Zvizej i Edi Kokszarow. Nie jest pewne czy będą gotowi na starcie z mistrzami Polski. Pozun w meczu skorzystał ze swojej

Liga Mistrzów: sensacyjny remis Orlen Wisły, Kiel lepszy od PSG a Pick Szeged wygrywa

vis-a-vis miał 32 procent skuteczności wszystkich obron. Tymczasem w hicie szóstej kolejki THW Kiel zmierzył się z PSG. Na początek mecz nie układał się po myśli Niemców, którzy nie mogli znaleźć recepty na Francuza Thierry Omeyera. W efekcie do przerwy przegrywali 14:15. Po zmianie stron gospodarze

Podsiadło: Azoty mocno się postawiły

Mistrzowie Polski długo męczyli się z rywalem i dopiero w końcówce przesądzili sprawę na swoją stronę. Jeszcze w 54. minucie przegrywali nawet 29:30. Podsiado wszedł w trakcie spotkania, zdobył trzy bramki. - Zawsze ciężko nam się grało w Puławach, ostatnio to niewygodny dla nas rywal. Azoty

LM piłkarzy ręcznych. Jurecki w "7" kolejki, Cupic królem strzelców

, szczególnie w pierwszych trzydziestu minutach meczu. Poza nimi wyróżnieni przez ekspertów EHF zostali także: Anders Egger (Flensburg-Handewitt), Domagoj Duvnjak (HSV Hamburg), Luka Stepancic (Croatia Osiguranje Zagrzeb), Gasper Marguc (Celje Pivovarna Lasko), Renato Sulic (MKB Veszprem). Z kolei w

Liga Mistrzów: Pick męczył się z Dunkierką, hity kolejki dla THW Kiel i MKB Veszprem

słabo rozpoczęli mecz, ale już do przerwy odrobili straty. Po zmianie stron zdecydowanie lepiej grali Niemcy, dowodzeni przez znakomicie rozgrywającego Domagoja Duvnjaka. W 58. minucie gospodarze przegrywali jedną bramką, ale grali w podwójnej przewadze! Wtedy znakomitą indywidualną akcją popisał się

Alilović: Vive się pogubiło

zdecydowanym faworytem bukmacherów. Mirko Alilović, bramkarz Celje Pivovarna Lasko: Tak to duża niespodzianka, bo mój zespół stracił pięciu piłkarzy, w dodatku kluczowych, którzy decydowali o grze. My widzieliśmy, że będą to twarde zawody. Kielce są bowiem bardzo dobrym zespołem, mającym w składzie kilku

Celje ciągle się męczy

mistrzem Polski nie grali jeszcze Eduard Kokszarow i Luka Zvizej. I trzecie w tabeli Celje (5 porażek w 19 meczach) miało duże kłopoty z pokonaniem i to u siebie RD Loka.Bo jeszcze w 50. minucie zespół Miro Pozuna... przegrywał 24:25. Potem jednak zdobył trzy bramki z rzędu. Mocno pomógł też znakomity

2. kolejka Velux Ligi Mistrzów: Kolding postraszył THW Kiel

przegrywaliśmy dwoma golami. Jestem zadowolony z zespołu ale też z kibiców, którzy pomogli nam w zwycięstwie. Super robotę w obronie wykonali Filip Jicha oraz Rasmus Lauge - ocenił Alfred Gislasson, trener zwycięzców. Najwięcej bramek dla popularnych "Zebr" zdobył najlepszy zawodnik pojedynku - Jicha

Laskarze jak Wenta. Polacy ze srebrnym medalem

Różnych sposobów imają się ludzie związani z hokejem na trawie, by przebić się do mediów, do opinii publicznej. Ściągnięcie do Polski mistrzostw świata, konferencje w Warszawie, używanie w terminologii hokejowej drażniących oko określeń typu "czas na laski" czy "najlepsze laski

Courtney Thompson, czyli dziewczyna z "Boat Builders": - Yeaaah! Kocham was, laski! [REPORTAŻ]

Piątek. Dzień przed ostatnim meczem w tym roku Budowlanych z Impelem Gwardią Wrocław. Atlas Arena. Na termometrze tylko 16 stopni Celsjusza. Trwa trening łódzkiej drużyny. "Yeaaah! Jeeedziemy! Kocham was, laski!". Następna udana akcja i to samo: "Super! To jest to, to jest to! Tak

50-tka wielkiego "Wentyla". Trener świętuje

wyśrubować rekord skuteczności - 3 marca tego roku kielczanie pokonali beniaminka z Gorzowa 51:29 (24:16) 32,4:25,1 to średni wynik na korzyść jego Vive Targi Kielce (wliczając w to zarówno mecze w lidze, jak i Pucharze Polski oraz europejskich rozgrywkach) 8 tyle razy jego zespół przegrywał w świętej wojnie

Emmanuel Ekwueme wreszcie zagrał w Warcie Poznań

GKS. Dlatego w Katowicach mobilizacja przed spotkaniem była olbrzymia. O odpowiednie "zdopingowanie" zawodników zadbali też działacze, którzy - niezadowoleni z ostatnich wyników - karnie przesunęli do zespołu rezerw Szymona Pasko i Roberta Laska. Mimo nerwowych ruchów katowiczanie już po

GKS Katowice słaby, ale zwycięski

wyników - karnie przesunęli do zespołu rezerw Szymona Pasko i Roberta Laska. Trener Piotr Piekarczyk przyznawał nawet, że miał obawy, czy ostatnie decyzje personalne nie przyniosą efektu odwrotnego od oczekiwanego. - Na początku meczu nogi niektórych z moich piłkarzy były poplątane ze zdenerwowania

Grzegorz Grzyb liderem rajdu rzeszowskiego

także szósty - w Lubeni. Na dwóch pozostałych nieznacznie przegrywał z Kuzajem. Ten z kolei był drugi, gdy wygrywał Grzyb. Oczywiście poza szóstym odcinkiem. Na piątkowych sześciu oesach przygody miało większość z 28 kierowców, którzy wystartowali w imprezie. Kilku wylądowało poza drogą, kilku z kolei

Talant Dujszebajew: - Nie planuję przyszłości. Robię krok po kroku

wygrały drużyny z Niemiec, a raz słoweńskie Celje Pivovarna Lasko i francuskie Montpellier. Aż 12 razy po trofeum sięgali Hiszpanie. Tymczasem z pięciu ostatnich edycji, gdy Final Four rozgrywany jest w Kolonii, aż cztery razy najlepsi byli Niemcy. Dlatego jestem przeciwnikiem organizowania go w Kolonii

Vive Targi Kielce najlepsze w Lidze Mistrzów! Jedyni z kompletem

po pasjonującym meczu wygrali 31:30. Teraz emocji było zdecydowanie mniej, głównie przez słabszą postawę gości. Nieźle trzymali się tylko do początku drugiej połowy, kiedy przegrywali tylko 16:18. Ale potem nastąpił prawdziwy popis ekipy Alfreda Gislasona. Kiel zdobył m.in. sześć bramek z rzędu i

Vive znów nie dało się ograć potędze. Remis z THW Kiel

reprezentantem Szwecji Sjostrandem. W efekcie w 49. minucie przegrywali już 22:25. - Mamy jeszcze dziesięć minut, dwie bramki, nie ma problemów - motywował kapitan Grzegorz Tkaczyk na czasie. Te słowa pomogły, bo za chwilę był remis i doszło do emocjonującej końcówki. 120 sekund przed końcem trafia Jachlewski i

Decydujące 120 minut Vive

öwen stoi pod dużym znakiem zapytania. Kielecki kołowy w drugiej połowie starcia z Celje Pivovarna Lasko doznał kontuzji kciuka lewej dłoni. - Co ciekawe, po meczu pojechałem do szpitala w Słowenii z innego powodu. W pierwszej połowie dostałem z łokcia od Alema Toskicia w klatkę piersiową i bardzo

Bohdan Tomaszewski: Dawniej odbijanie piłki wymagało dużego wysiłku

zmieniły się rakiety. Kiedyś odbijanie piłki wymagało dużego wysiłku. Przestałem grać, gdy zacząłem podpierać się laską, ale jeszcze kilkanaście lat temu raz na miesiąc próbowałem na Legii odbijać drewnianą rakietą Dunlop Maxply, najlepszą przed wojną. Kiedy znajomy z Zachodu przysłał mi nowoczesną rakietę

Barca i Chambery na czele

THW Kiel Klasa na sam finał. Mistrzowie Niemiec w środowym meczu Bundesligi we Flensburgu jeszcze w 44. minucie przegrywali 26:27. W ostatnim kwadransie byli jednak nie do zatrzymania - zdobyli jedenaście bramek, a stracili cztery. Kiel wciąż nie może odzyskać pozycji lidera, bo ciągle niepokonane

Celje Pivovarna Lasko Zawirowania kadrowe na przełomie roku ostatecznie zakończyły się czterema pożegnaniami. Jak wiadomo, z powodu cięć finansowych lider Celje Uros Zorman wylądował w Kielcach, prawy rozgrywający Renato Vugrinec przeszedł do katarskiego Al Saad, lewy rozgrywający Ales Pajovic po

Vive w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Kielczanie dopiero zaczynają marzyć [ZDJĘCIA]

pierwszego meczu na Węgrzech przegrywali 2:4. - Nie zawsze wychodziło nam to, co chcieliśmy. Popełnialiśmy błędy, czapki z głów przed Miklerem, ale on bramek nie zdobywał. Potem pękł, a my zrobiliśmy swoje - przyznał Lijewski. On na spółkę z Michałem Jureckim zadbał o poprawę gry w obronie (siedem

Trzecia seria LM zaczyna się w Niemczech i Szwajcarii. Już w czwartek

Gospodarze po wybuchu afery z ustawieniem meczu w rodzimej lidze, w której oskarżone są największe gwiazdy Francuzów jak bracia Karabatić przegrywają i w LM i na krajowym podwórku, a w Hamburgu z kolei sporo urazów - Oscara Carlena, Johannesa Bittera, Thorstena Jansena i operowanego w we wtorek

Vive walczy o miejsce w historii Ligi Mistrzów. Wenta: realna okazja

końcówce pojedynku na Węgrzech kielczanie przegrywali czterema bramkami, ale ostatecznie wrócili z jednym golem straty (25:26). I dlatego w rewanżu wszystkie atuty są po stronie gospodarzy. Oprócz lepszego składu (dwóch, a nawet trzech klasowych zawodników na większości pozycji; Węgrzy takiego bogactwa

Raport. Niemcy i Celje przegrywają

), Jicha 7 (3), Ahlm 5, Klein 2, Palmarsson 2, Sprenger 1, Dragicewic 1, Lundstrom, Fernandez, Reichmann, Kubes. Celje Pivovarna Lasko W zespole mistrza Słowenii rządy objął nowy stary trener. Po rezygnacji Noki Serdarusicia do końca sezonu zespół poprowadzi 67-letni Miro Pozun. Jest równie znany w swoim

Paweł Januszewski opowiada, dlaczego Kubica będzie lepszy...

? - Mimo zakazów zacząłem treningi po czterech miesiącach nicnierobienia. W głowie miałem wszystkie wzniosłe momenty w filmach, jak to niepełnosprawni rzucają laski, wózek i wracają do pełnej sprawności. Mnie to nakręcało. Wróciłem. Banał "wiara czyni cuda" sprawdził się przecież nie tylko w moim

Totalna klapa Celje

, trzymali się dzielnie i toczyli wyrównany bój z "Lwami". Świetnie w ich szeregach spisywał się rezerwowy kołowy Milutin Dragicević. A jeszcze kwadrans przed końcem po trafieniu powracającego do gry po kontuzji Christiana Zeitza goście przegrywali tylko 21:23. Ale przez kolejne siedem minut

Rewanż Barcelony

Mimo, że Duma Katalonii bardzo źle zaczęła - przegrywała 0:3 i 2:6. W odrabianu strat bardzo pomogła świetna dyspozycja kapitana Hiszpanów reprezentanta Węgier Laszlo Nagy'ego. gad Wyniki 7. kolejki grupy A: Rhein-Neckar Löwen - Cejle Pivovarna Lasko 33:32 (14:16), FC Barcelona Borges - THW

Co słychać u rywali Vive w grupie LM: Petersburg wygrywa, a reszta?

opór rywala na przełomie połów. W 19. minucie goście prowadzili 12:11, ale w 38. przegrywali już sześcioma trafieniami. W ekipie Cimosu pierwsze skrzypce grał chciany w końcówce okienka transferowego prawoskrzydłowy Matjaz Brumen. Vive szukało, Gorenje znalazło. Następcą przechodzącego po sezonie do

Porażka w Celje. Mogą już liczyć tylko na cud [WIDEO]

wszystko zależy od nich. Nawet zdobycie tych oczek nie gwarantuje im zajęcia czwartej pozycji. Muszą liczyć na potknięcia Celje Pivovarna Lasko oraz Chambery. A wcale tak być nie musiało. Jeszcze przed meczem nikt nie miał wątpliwości kto będzie się cieszył po sobotnim starciu w hali Złoty Róg. - Wygramy

Robert Sierka uratował GKS Katowice

;. Do przerwy wolni, niepewni i zupełnie bez pomysłu grający katowiczanie całkiem zasłużenie przegrywali z outsiderem (ostatnie miejsce w tabeli), choć właściwie za... nisko. "Gieksa" mogła stracić więcej goli, a że nie straciła, to zasługa pewnie broniącego Jacka Gorczycy i... szczęścia

Debata "Kibole kontra kibice". Stec odpowiada "Żylecie"

wpisie . Póki jednak obowiązuje obecna ustawa, to nie ma dyskusji: twarde prawo, ale prawo. Nowakowski: Na koniec od dopingu i "laskach". Gdy drużyna przegrywa, chodzi o to by podnieść ją dopingiem, a nie obracać się do stojącej obok "laski". Gdy piłkarze "grają piach"

Porażka w Celje. Vive marnuje wielką szansę

, trener Vive Targi Kielce. Jego zespół dał się dogonić już w 46. minucie - 20:20 (Toskić z kontry) a już 180 sekund później przegrywał 22:24. Niesionym żywiołowym dopingiem kibiców gospodarzom w ataku wychodziło już niemal wszystko. Mimo to kielczanie nie powiedzieli ostatniego słowa i mieli szansę na

Dwie połowy Vive w Piotrkowie

Popularny "Yellow" w ostatnim pojedynku z Celje Pivovarna Lasko doznał kontuzji kciuka lewej dłoni. Pierwsze diagnozy nie były optymistyczne, bo nawet wykluczały jego udział w starciu z "Lwami". Żółtak miał założony gips i przez trzy dni nie trenował. Wczoraj mu go zdjęto i

Nowe bojowe motto Servaasa

Paweł Matys: Co Pan czuł po spotkaniu w Chambery: wściekłość, rozczarowanie, żal? Jak dzwoniłem, na gorąco nie chciał Pan rozmawiać. Bertus Servaas, prezes Vive Targi Kielce: Chciałem to przetrawić... Każda porażka boli mnie jednakowo, czy to z Celje Pivovarną Lasko, Chambery Savoie, czy ewentualna

Vive Targi Kielce. Nowe bojowe motto Servaasa

LM piłkarzy ręcznych. Vive nadal w grze

- Wciąż jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo mamy tylko cztery punkty [z grupy wychodzą cztery najlepsze drużyny - przyp. red.]. Czeka nas jednak teraz kluczowy mecz - na wyjeździe z Celje Pivovarna Lasko. Będzie bardzo ciężko, ale musimy tam zdobyć punkty - mówi Daniel Żółtak, kołowy Vive Targi

Od wychowanka do trenera, całe życie z Gwardią

zawodników znanych z telewizji czy meczów reprezentacji. Nie może być jednak tak, że nasz zespół będzie wszystko przegrywał, dlatego musimy zrobić wszystko, aby w bardzo trudnym pierwszym roku utrzymać się w ekstraklasie - podkreśla. Chcą grać jak Barcelona Jagielski zauważa, że w dzisiejszych czasach piłka

Żółtak: Harować muszą wszyscy

przegrywaliśmy tylko czterema, zaczynało coś nam wreszcie wychodzić. Ale wystarczyło pięć minut i Barcelona znów odskoczyła na osiem i było po meczu. Generalnie wyglądaliśmy słabiej i zasłużenie przegraliśmy, bo rywale byli lepszą drużyną. Katalończycy udowodnili, że z nimi jest bardzo ciężko wygrać, i pokazali

Tur Turek i Warta Poznań grają w II lidze

Na początku tego sezonu drugoligowego Tur Turek wygrywał i był rewelacją rozgrywek, a Warta Poznań przegrywała mecz za meczem. Teraz jest dokładnie odwrotnie. Od czasu zwycięstwa nad Stalą Stalowa Wola 15 września podopieczni trenera Adama Topolskiego nie wygrali już pięciu kolejnych spotkań. Z

Lwy w Kielcach. Polski rarytas

najlepszej szesnastki Champions League. Ale po trzech kolejkach nie mają na koncie nawet jednego "oczka", więc skoro marzą ciągle o przepustce (bo tak jest), to muszą zacząć wygrywać. - Wiadomo, że sytuacja ułożyła się tak, że po porażkach z Celje Pivovarna Lasko [30:36] i Chambery Savoie HB [26:27

Vive vs. Cimos. Kto spełni wielkie marzenie?

Ligi Mistrzów. W fazie grupowej udowodnili, że potrafią walczyć nawet z gigantami światowego handballa. To dobre zaczęło się od zaledwie jednobramkowej porażki z hiszpańskim Atletico Madryt w jaskini lwa. A po bardzo udanym poprzednim miesiącu, okraszonym wyjazdowym zwycięstwem z niezwykłym przegrywać

US Open. Każdy Szlem coś w sobie ma

Na Roland Garros jest z Polski najbliżej, czerwona mączka to też nasza tenisowa nawierzchnia narodowa, ale francuski Szlem lubię najmniej, przegrywa nawet z Nowym Jorkiem. Paryski turniej, choć położony malowniczo i blisko - tuż przy Lasku Bulońskim i stacji metra Porte d'Auteuil - przytłacza

Servaas: Samowolka z THW

rozmawiać z tymi, którzy nie byli "obecni" na meczu. Nazwiska zostawiam dla siebie, jednak każdy, kto widział mecz, będzie wiedział. Nie lubię tak przegrywać! Czasem tak jak po meczu w Niemczech z "Lwami" jestem dumny z drużyny po porażce, a teraz jestem wściekły. Kibiców mnóstwo

Servaas: z THW Kiel była samowolka

Fantastyczny debiut Podbeskidzia w Czechowicach

stadionie i wokół niego było wyjątkowo spokojnie, a kibice żartowali, że jeden ochroniarz przypadał średnio na dwa grzyby w pobliskim lasku. Po raz pierwszy na stadionie w Czechowicach zabrzmiał z głośników nieoficjalny hymn bielszczan - melodia z serialu "Janosik". Piłkarze wyraźnie potrzebowali

Kibice ponieśli Vive Targi Kielce

, rozgrywający gospodarzy. Jego zespół w pierwszych minutach prezentował się jednak całkiem nieźle i toczył wyrównaną walkę z murowanym faworytem. Kielczanie tracili sporo bramek, bo mieli problem z zatrzymaniem szybkich wznowień rywali. Jeszcze w 20. minucie ambitnie grająca Stal przegrywała jedynie dwoma

Przed siódmą kolejką MLB

. Która drużyna będzie miała większy atut w bramkarzu? - Nie zastanawiałem się nad tym. Wszyscy wiedzą, jaki jest Laska [Jacek Lasocki - red.]. Już o nim tyle napisano. W skrócie powiem tyle, że to bardzo dobry bramkarz, no i też gra w Mazowszu. A u nas bronię ja. O sobie mówić przecież nie będę. To, że

Liga Mistrzów. Vive Targi Kielce - Chambery Savoie Z Czuba i na żywo

przegrywa mecz. 59 min. 27:26 Niestety, już tylko kilkanaście sekund do końca i rywale mają piłkę. Na szczęście jeden z nich leży na parkiecie, dzięki czemu czas został zatrzymany. 59 min. 27:26 Teraz zyskujemy nawet przewagę jednego zawodnika, a po chwili będziemy mieli aż dwóch. Wykorzystujemy rzut karny

Gorenje bez zwycięstwa, Bielecki najskuteczniejszy

słoweńskim teamem ostatnich lat - Celje Pivovarna Lasko 27:28 (10:11). Najlepsza w tej sytuacji wiadomość to powrót do dopiero szóstego aktualnie w lidze słoweńskiej zespołu najlepszego prawoskrzydłowego świata, który nosił się z zamiarem przejścia do Bundesligi - Ivana Cupicia (siedem bramek, ale pięć z

Punkt z wielkimi Lwami. Wdrapali się na górę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Legionów stanęli w ofensywie na dziesięć minut (między 46. a 56. minutą nie zdobyli bramki), to walczyli do końca. Nieustępliwie, mimo że jeszcze w 57. minucie przegrywali 21:23, a za chwilę Patryk Kuchczyński został zatrzymany w bezpośrednim pojedynku przez Fritza... Nadzieję przywrócił jednak Knudsen, a

W Chambery też 0. Cleverly nie wystarczył

niewiele mógł zrobić. Po przerwie Duńczyk dalej spisywał się znakomicie (w całym spotkaniu aż 22 obronione rzuty!). Jego dobre interwencje musiały w końcu zadziałać na kolegów z pola. Z mozołem, ale zaczęli odrabiać straty i w 47. minucie po bramce z karnego Rastko Stojkovicia przegrywali tylko 22:23. Gdy

Przemysław Kulig: Chcę zagrać w kadrze

. Zaczynałem w IV lidze jako napastnik Darz Boru Lasek, strzeliłem 10 goli. Byłem nawet bramkarzem, potem wyjechałem z Mrągowa do Stomilu. Dowiedziałem się, że dobrzy obrońcy też mogą zostać napastnikami. Miał Pan propozycję z Niemiec? - Wielu trenerów ze mną rozmawia, nie chcę mówić o klubach, bo w życiu

Bosek: Siła mistrza w zespołowości

mistrzów, poza Michalem Lasko i Giacomo Sintinim, nie ma wartościowych następców. - Teraz zdali sobie sprawę, że pokpili szkolenie juniorów i za plecami pierwszej reprezentacji zrobiła się duża "dziura" -powiedział Ryszard Bosek. - Serbowie, brązowi medaliści mistrzostw Europy, też mają kłopoty z

Udany drugoligowy debiut GKS-u Katowice

Pojedynek w Łomży w zasadzie na dobre się nie rozpoczął, a gospodarze już przegrywali. Gdy przed tygodniem jego podopieczni przegrali w Jastrzębiu, tracąc bramki po prostych błędach, szkoleniowiec zdecydował się na przemeblowanie defensywy. W bramce Kamila Ulmana zastąpił Maciej Kudrycki, a debiut

Kibic Legii: Piii

na Łazienkowską przywożą kibice Odry Wodzisław, czyli prawie nie było. Zabrakło też girl-lasek, orkiestry, lambady, meksykańskiej fali, zaś spiker mówił mało, a już na pewno nie krzyczał i nie śpiewał. Cóż więc powoduje, że to Anfield jest znane na cały świat, a nie bizantyjska w przepychu

ŁKS ciągle bez punktu w II lidze

Pojedynek w Łomży w zasadzie na dobre się nie rozpoczął, a gospodarze już przegrywali. Tym samym na wstępie okazało się, że zmiany w wyjściowym składzie, jakie przeprowadził Jan Makowiecki, nie były trafne. Gdy przed tygodniem jego podopieczni przegrali w Jastrzębiu tracąc bramki po prostych

Boks. Najważniejsze walki legendarnego Angelo Dundee'go [WIDEO]

stronę wagi, krzycząc na całe gardło: "Fruwam jak motyl, żądlę jak osa! Bójka, człowieku, bójka!". Potem Ali wydobył skądś długą afrykańską laskę i zaczął nią walić o podłogę. "Jestem mistrzem! Dawać tu tego niedźwiedzia! Ósma runda!" - krzyczał. Dziennikarze pisali, że Ali to

W weekend startuje piłkarska II liga

Ambroziak, Wojciech Popiel, Marcin Ziaja, Krzysztof Kozłowski, Tomasz Wawrzyniak.ZAGŁĘBIE SOSNOWIECNa Stadionie Ludowym kibice powtarzają sobie żartobliwą teorię, która głosi, że odkąd na obiekcie zamontowano jupitery i podgrzewaną murawę, stadion stał się przeklęty. Zagłębie przegrywa na nim seryjnie mecze

Celje przegrywa w hicie w Słowenii

szkoleniowiec. Jego zespół traci już sześć punktów do Gorenje. mts Gorenje Velenje - Celje Pivovarna Lasko 33:29 (16:15) Gorenje Velenje: Gajić, Skok - Simić 6, Bezjak 5, Miklavcić 5, Manojlović 4, Cehte 4, Musa 4, Golcar 3, Bajram 1, Gams 1, Stanojević, Rutar, Stefanić, Sostarić, Nosan. Celje Pivovarna Lasko

Kto trenerem kadry koszykarzy? Można wybrać lepiej

, która od ośmiu lat przegrywa wszystkie możliwe eliminacje. Za pięć lat jednak na mistrzostwach Europy zagra na pewno, bo turniej odbędzie się w Polsce. To olbrzymia szansa, dlatego właściwy wybór szkoleniowca kadry jest tak ważny. Między mniejszym a większym złem Niestety, sam proces wyboru jest mało

GKS Katowice o klasę gorszy od Wisły Płock

sam na sam z Gorczycą wykorzystał Tomasz Michalek. Wysoko prowadząc, Wisła zaczęła się bronić. Katowiczanie nabrali nieco wiatru w żagle po honorowym trafieniu Roberta Laska. Lewy pomocnik GKS-u zdobył gola po strzale z rzutu wolnego. - Byłem wyznaczony do strzelenia z tego sektora boiska. Przypadku w

Najlepsze laski świata w Poznaniu

Dotąd, czyli podczas dwóch rozegranych dotąd edycji halowych mistrzostw świata w hokeju na trawie - w 2003 r. w Lipsku i 2007 r. w Wiedniu. W obydwu wypadkach był to medal srebrny i za każdym razem Polacy przegrywali w finale z Niemcami. A zatem teraz, gdy mistrzostwa trafiły do Polski, staje przed

Sport amatorski w Szczecinie

nerwami lepiej poradzili sobie zawodnicy Salosu i to oni awansowali do II rundy. Na wysokim poziomie stało również spotkanie FC Dębno - Paradise I, gdzie piłkarze z Dębna do przerwy przegrywali 2:3, by w następnej odsłonie strzelić aż osiem bramek i w rezultacie zwyciężyć 10:8. Najlepszymi strzelcami

III liga piłkarska: Raków stracił punkty w Jaworznie, "Gieksa" liderem!

prezes klubu Tadeusz Fudała, który w przerwie spotkania z Rakowem ogłosił, że za zwycięstwo zapłaci 10 tys. zł, a za remis o połowę mniej. Fudała sporo ryzykował, bo chociaż Szczakowianka przegrywała w tym momencie 0:1, to była drużyną lepszą (dwie świetnie okazje zmarnował Łukasz Błasiak, a po strzale

Rusza III liga piłkarska

), Szymon Kapias (84), Mateusz Kapitan (87), Robert Lasek (82), Łukasz Ogierman (86), Robert Sierka (75) Mateusz Sroka (86), Łukasz Wijas (85). Napastnicy: Sebastian Gielza (80), Marek Kubisz (74), Szymon Pasko (86), Damian Sadowski (87), Rafał Zuga (78). Przybyli: Bartnik (Ruch Chorzów), Cholerzyński

Selekcjoner Pipan, czyli jak budować i jak nie przegrywać

jeszcze trzy miesiące temu miał dwa miliony złotych długu. Padło na Pipana, który w lidze słoweńskiej gra właśnie w półfinale z młodym i relatywnie tanim zespołem Zlatorogu Lasko. Bachański i Jeklin zachwalają jego umiejętność wprowadzania do drużyn młodych koszykarzy, doświadczenie w pracy z

354 W klasyfikacji indywidualnej prowadzą: 1. Piotr Lasek (Team Klin), 2. Jarosław Grygiel (Za Murem Team), 3. Marek Olobry (Venus). II liga: Pub Magellan Team - Poraszka 8:16, Taurus Pub - To My 18:6. 1. Muchachos

W THW wszyscy szczęśliwi. Tylko Celje przegrywa

, Gille 1, Nocar, Paturel. Celje Pivovarna Lasko "Przyjdźcie na mecz z Barceloną, Celje was potrzebuje" - taki slogan otwiera stronę internetową mistrza Słowenii. Zespół potrzebuje dopingu, i to bardzo, bo w czwartkowy wieczór podopieczni Miro Pozuna zostali pokonani już po raz szósty w tym

Przed meczem Polska - Holandia U-16

. Polacy wygrali wtedy ze Szwedami 2:1. Tamten mecz odbył się w połowie sierpnia, w upalnym słońcu. Z boiska wiało nudą, a Polacy przegrywali do 85. min 0:1. - Mecz z Holandią poprzedzą występy orkiestry i chirleaderek, pokazy tresury psów, skoki spadochronowe i konkursy. Do wygrania tygodniowy pobyt w

Górski i Gmoch o kulisach mundiali - wywiad-rzeka

ma meczu, organizatorzy płacą karę. To po co - pytam - Rous i Neuberger byli u sędziego? Przywitać się? Największą indywidualnością w Pańskiej reprezentacji był Kazimierz Deyna... To był wybitny indywidualista. Trochę zamknięty w sobie. Nawet gdy szliśmy na spacer po lasku, Deyna zawsze był na boczku