laska przegrywa

mts

11 bramek Linigera a Kadetten wygrywa z Dunkierką

Kadetten Schaffhausen odniósł pierwsze zwycięstwo w grupie D Ligi Mistrzów. Szwajcarzy pokonali przed własną publicznością francuską Dunkierkę 25:23 (12:10)

Ligowa porażka Celje Pivovarna Lasko

Drugiej ligowej porażki doznał rywal Vive Targi Kielce w Lidze Mistrzów - Celje Pivovarna Lasko.

Celje próbuje wystraszyć? Bo gromi w lidze

Celje Pivovarna Lasko w sprawdzianie generalnym przed starciem z Vive Targi Kielce w arcyważnym meczu 8. kolejki Ligi Mistrzów rozgromiło Slovana Ljubljana.

Liga Mistrzów: sensacyjny remis Orlen Wisły, Kiel lepszy od PSG a Pick Szeged wygrywa

vis-a-vis miał 32 procent skuteczności wszystkich obron. Tymczasem w hicie szóstej kolejki THW Kiel zmierzył się z PSG. Na początek mecz nie układał się po myśli Niemców, którzy nie mogli znaleźć recepty na Francuza Thierry Omeyera. W efekcie do przerwy przegrywali 14:15. Po zmianie stron gospodarze

LM piłkarzy ręcznych. Jurecki w "7" kolejki, Cupic królem strzelców

, szczególnie w pierwszych trzydziestu minutach meczu. Poza nimi wyróżnieni przez ekspertów EHF zostali także: Anders Egger (Flensburg-Handewitt), Domagoj Duvnjak (HSV Hamburg), Luka Stepancic (Croatia Osiguranje Zagrzeb), Gasper Marguc (Celje Pivovarna Lasko), Renato Sulic (MKB Veszprem). Z kolei w

Liga Mistrzów: Pick męczył się z Dunkierką, hity kolejki dla THW Kiel i MKB Veszprem

słabo rozpoczęli mecz, ale już do przerwy odrobili straty. Po zmianie stron zdecydowanie lepiej grali Niemcy, dowodzeni przez znakomicie rozgrywającego Domagoja Duvnjaka. W 58. minucie gospodarze przegrywali jedną bramką, ale grali w podwójnej przewadze! Wtedy znakomitą indywidualną akcją popisał się

Podsiadło: Azoty mocno się postawiły

Mistrzowie Polski długo męczyli się z rywalem i dopiero w końcówce przesądzili sprawę na swoją stronę. Jeszcze w 54. minucie przegrywali nawet 29:30. Podsiado wszedł w trakcie spotkania, zdobył trzy bramki.- Zawsze ciężko nam się grało w Puławach, ostatnio to niewygodny dla nas rywal. Azoty spisały

Alilović: Vive się pogubiło

zdecydowanym faworytem bukmacherów. Mirko Alilović, bramkarz Celje Pivovarna Lasko: Tak to duża niespodzianka, bo mój zespół stracił pięciu piłkarzy, w dodatku kluczowych, którzy decydowali o grze. My widzieliśmy, że będą to twarde zawody. Kielce są bowiem bardzo dobrym zespołem, mającym w składzie kilku

Celje ciągle się męczy

mistrzem Polski nie grali jeszcze Eduard Kokszarow i Luka Zvizej.I trzecie w tabeli Celje (5 porażek w 19 meczach) miało duże kłopoty z pokonaniem i to u siebie RD Loka.Bo jeszcze w 50. minucie zespół Miro Pozuna... przegrywał 24:25. Potem jednak zdobył trzy bramki z rzędu. Mocno pomógł też znakomity

2. kolejka Velux Ligi Mistrzów: Kolding postraszył THW Kiel

przegrywaliśmy dwoma golami. Jestem zadowolony z zespołu ale też z kibiców, którzy pomogli nam w zwycięstwie. Super robotę w obronie wykonali Filip Jicha oraz Rasmus Lauge - ocenił Alfred Gislasson, trener zwycięzców. Najwięcej bramek dla popularnych "Zebr" zdobył najlepszy zawodnik pojedynku - Jicha

50-tka wielkiego "Wentyla". Trener świętuje

wyśrubować rekord skuteczności - 3 marca tego roku kielczanie pokonali beniaminka z Gorzowa 51:29 (24:16) 32,4:25,1 to średni wynik na korzyść jego Vive Targi Kielce (wliczając w to zarówno mecze w lidze, jak i Pucharze Polski oraz europejskich rozgrywkach) 8 tyle razy jego zespół przegrywał w świętej

Vive znów nie dało się ograć potędze. Remis z THW Kiel

reprezentantem Szwecji Sjostrandem. W efekcie w 49. minucie przegrywali już 22:25. - Mamy jeszcze dziesięć minut, dwie bramki, nie ma problemów - motywował kapitan Grzegorz Tkaczyk na czasie. Te słowa pomogły, bo za chwilę był remis i doszło do emocjonującej końcówki. 120 sekund przed końcem trafia Jachlewski i

Grzegorz Grzyb liderem rajdu rzeszowskiego

dwóch pozostałych nieznacznie przegrywał z Kuzajem. Ten z kolei był drugi, gdy wygrywał Grzyb. Oczywiście poza szóstym odcinkiem. Na piątkowych sześciu oesach przygody miało większość z 28 kierowców, którzy wystartowali w imprezie. Kilku wylądowało poza drogą, kilku z kolei złapało kapcia i straciło

Vive w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Kielczanie dopiero zaczynają marzyć [ZDJĘCIA]

pierwszego meczu na Węgrzech przegrywali 2:4. - Nie zawsze wychodziło nam to, co chcieliśmy. Popełnialiśmy błędy, czapki z głów przed Miklerem, ale on bramek nie zdobywał. Potem pękł, a my zrobiliśmy swoje - przyznał Lijewski. On na spółkę z Michałem Jureckim zadbał o poprawę gry w obronie (siedem

Decydujące 120 minut Vive

öwen stoi pod dużym znakiem zapytania. Kielecki kołowy w drugiej połowie starcia z Celje Pivovarna Lasko doznał kontuzji kciuka lewej dłoni. - Co ciekawe, po meczu pojechałem do szpitala w Słowenii z innego powodu. W pierwszej połowie dostałem z łokcia od Alema Toskicia w klatkę piersiową i bardzo

Vive walczy o miejsce w historii Ligi Mistrzów. Wenta: realna okazja

końcówce pojedynku na Węgrzech kielczanie przegrywali czterema bramkami, ale ostatecznie wrócili z jednym golem straty (25:26). I dlatego w rewanżu wszystkie atuty są po stronie gospodarzy. Oprócz lepszego składu (dwóch, a nawet trzech klasowych zawodników na większości pozycji; Węgrzy takiego bogactwa

Paweł Januszewski opowiada, dlaczego Kubica będzie lepszy...

? - Mimo zakazów zacząłem treningi po czterech miesiącach nicnierobienia. W głowie miałem wszystkie wzniosłe momenty w filmach, jak to niepełnosprawni rzucają laski, wózek i wracają do pełnej sprawności. Mnie to nakręcało. Wróciłem. Banał "wiara czyni cuda" sprawdził się przecież nie tylko w moim

Rewanż Barcelony

Mimo, że Duma Katalonii bardzo źle zaczęła - przegrywała 0:3 i 2:6. W odrabianu strat bardzo pomogła świetna dyspozycja kapitana Hiszpanów reprezentanta Węgier Laszlo Nagy'ego.gadWyniki 7. kolejki grupy A:Rhein-Neckar Löwen - Cejle Pivovarna Lasko 33:32 (14:16), FC Barcelona Borges - THW Kiel

Co słychać u rywali Vive w grupie LM: Petersburg wygrywa, a reszta?

opór rywala na przełomie połów. W 19. minucie goście prowadzili 12:11, ale w 38. przegrywali już sześcioma trafieniami. W ekipie Cimosu pierwsze skrzypce grał chciany w końcówce okienka transferowego prawoskrzydłowy Matjaz Brumen. Vive szukało, Gorenje znalazło. Następcą przechodzącego po sezonie do

Dwie połowy Vive w Piotrkowie

Popularny "Yellow" w ostatnim pojedynku z Celje Pivovarna Lasko doznał kontuzji kciuka lewej dłoni. Pierwsze diagnozy nie były optymistyczne, bo nawet wykluczały jego udział w starciu z "Lwami". Żółtak miał założony gips i przez trzy dni nie trenował. Wczoraj mu go zdjęto i

Porażka w Celje. Vive marnuje wielką szansę

, trener Vive Targi Kielce. Jego zespół dał się dogonić już w 46. minucie - 20:20 (Toskić z kontry) a już 180 sekund później przegrywał 22:24. Niesionym żywiołowym dopingiem kibiców gospodarzom w ataku wychodziło już niemal wszystko. Mimo to kielczanie nie powiedzieli ostatniego słowa i mieli szansę na

Totalna klapa Celje

, trzymali się dzielnie i toczyli wyrównany bój z "Lwami". Świetnie w ich szeregach spisywał się rezerwowy kołowy Milutin Dragicević. A jeszcze kwadrans przed końcem po trafieniu powracającego do gry po kontuzji Christiana Zeitza goście przegrywali tylko 21:23. Ale przez kolejne siedem minut

Od wychowanka do trenera, całe życie z Gwardią

zawodników znanych z telewizji czy meczów reprezentacji. Nie może być jednak tak, że nasz zespół będzie wszystko przegrywał, dlatego musimy zrobić wszystko, aby w bardzo trudnym pierwszym roku utrzymać się w ekstraklasie - podkreśla. Chcą grać jak Barcelona Jagielski zauważa, że w dzisiejszych czasach piłka

Debata "Kibole kontra kibice". Stec odpowiada "Żylecie"

wpisie . Póki jednak obowiązuje obecna ustawa, to nie ma dyskusji: twarde prawo, ale prawo. Nowakowski: Na koniec od dopingu i "laskach". Gdy drużyna przegrywa, chodzi o to by podnieść ją dopingiem, a nie obracać się do stojącej obok "laski". Gdy piłkarze "grają piach"

LM piłkarzy ręcznych. Vive nadal w grze

- Wciąż jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo mamy tylko cztery punkty [z grupy wychodzą cztery najlepsze drużyny - przyp. red.]. Czeka nas jednak teraz kluczowy mecz - na wyjeździe z Celje Pivovarna Lasko. Będzie bardzo ciężko, ale musimy tam zdobyć punkty - mówi Daniel Żółtak, kołowy Vive Targi

Żółtak: Harować muszą wszyscy

.- Dokładnie. Już po kwadransie zmianę dostali wszyscy trzej rozgrywający. Trener próbował coś zmienić. Np. Mateusz Zaremba zaprezentował się z dobrej strony, zdobył sporo bramek, miał też kilka asyst.Cień nadziei pojawił się w drugiej połowie. Czemu tylko na chwilę?- Odrobiliśmy kilka bramek i przegrywaliśmy

Lwy w Kielcach. Polski rarytas

najlepszej szesnastki Champions League. Ale po trzech kolejkach nie mają na koncie nawet jednego "oczka", więc skoro marzą ciągle o przepustce (bo tak jest), to muszą zacząć wygrywać. - Wiadomo, że sytuacja ułożyła się tak, że po porażkach z Celje Pivovarna Lasko [30:36] i Chambery Savoie HB [26:27

Vive vs. Cimos. Kto spełni wielkie marzenie?

Ligi Mistrzów. W fazie grupowej udowodnili, że potrafią walczyć nawet z gigantami światowego handballa. To dobre zaczęło się od zaledwie jednobramkowej porażki z hiszpańskim Atletico Madryt w jaskini lwa. A po bardzo udanym poprzednim miesiącu, okraszonym wyjazdowym zwycięstwem z niezwykłym przegrywać

US Open. Każdy Szlem coś w sobie ma

, czerwona mączka to też nasza tenisowa nawierzchnia narodowa, ale francuski Szlem lubię najmniej, przegrywa nawet z Nowym Jorkiem. Paryski turniej, choć położony malowniczo i blisko - tuż przy Lasku Bulońskim i stacji metra Porte d'Auteuil - przytłacza ciasnotą. Nie bez powodu we Francji długo trwała debata

Tur Turek i Warta Poznań grają w II lidze

Tur podejmować będzie GKS Jastrzębie, a Warta wyjeżdża do Katowic. Na początku tego sezonu drugoligowego Tur Turek wygrywał i był rewelacją rozgrywek, a Warta Poznań przegrywała mecz za meczem. Teraz jest dokładnie odwrotnie. Od czasu zwycięstwa nad Stalą Stalowa Wola 15 września podopieczni

Czarne kwiaty, białe korzenie: Barowi sportowcy

komentuje swoje niecelne uderzenia. Ponieważ nie trafia często, buźka mu się nie zamyka. A to użył za mało kredy, a to oko zaszczypało go od dymu papierosowego, a to przeszła fajna laska, a to nie znosi tej piosenki, która właśnie sączy się z głośników. Przeszkadza mu także wiatr od tyłu i hiperinflacja w

Servaas: Samowolka z THW

rozmawiać z tymi, którzy nie byli "obecni" na meczu. Nazwiska zostawiam dla siebie, jednak każdy, kto widział mecz, będzie wiedział. Nie lubię tak przegrywać! Czasem tak jak po meczu w Niemczech z "Lwami" jestem dumny z drużyny po porażce, a teraz jestem wściekły. Kibiców mnóstwo

Servaas: z THW Kiel była samowolka

Fantastyczny debiut Podbeskidzia w Czechowicach

lasku. Po raz pierwszy na stadionie w Czechowicach zabrzmiał z głośników nieoficjalny hymn bielszczan - melodia z serialu "Janosik". Piłkarze wyraźnie potrzebowali czasu, by przyzwyczaić się do nowego obiektu i nowej murawy. - Mieliśmy tu wcześniej tylko dwa treningi - usprawiedliwiał się

Nowe bojowe motto Servaasa

Paweł Matys: Co Pan czuł po spotkaniu w Chambery: wściekłość, rozczarowanie, żal? Jak dzwoniłem, na gorąco nie chciał Pan rozmawiać.Bertus Servaas, prezes Vive Targi Kielce: Chciałem to przetrawić... Każda porażka boli mnie jednakowo, czy to z Celje Pivovarną Lasko, Chambery Savoie, czy ewentualna

Vive Targi Kielce. Nowe bojowe motto Servaasa

Punkt z wielkimi Lwami. Wdrapali się na górę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Legionów stanęli w ofensywie na dziesięć minut (między 46. a 56. minutą nie zdobyli bramki), to walczyli do końca. Nieustępliwie, mimo że jeszcze w 57. minucie przegrywali 21:23, a za chwilę Patryk Kuchczyński został zatrzymany w bezpośrednim pojedynku przez Fritza...Nadzieję przywrócił jednak Knudsen, a

Gorenje bez zwycięstwa, Bielecki najskuteczniejszy

słoweńskim teamem ostatnich lat - Celje Pivovarna Lasko 27:28 (10:11). Najlepsza w tej sytuacji wiadomość to powrót do dopiero szóstego aktualnie w lidze słoweńskiej zespołu najlepszego prawoskrzydłowego świata, który nosił się z zamiarem przejścia do Bundesligi - Ivana Cupicia (siedem bramek, ale pięć z

Przed siódmą kolejką MLB

jest Laska [Jacek Lasocki - red.]. Już o nim tyle napisano. W skrócie powiem tyle, że to bardzo dobry bramkarz, no i też gra w Mazowszu. A u nas bronię ja. O sobie mówić przecież nie będę. To, że on ma większe doświadczenie, że grał w ekstraklasie, nie ma w naszych kontaktach właściwie żadnego

8 powodów dla których nie możemy się doczekać meczu z Kazachstanem

, mimo że okazji było mnóstwo. Każde "must win game" przegrywaliśmy, albo przy dobrych wiatrach remisowaliśmy, co nic nam nie dawało. A teraz zdobyliśmy 4 punkty na Portugalii. Jak będziecie starzy, wypadną Wam zęby, będzie się poruszali o lasce, a wnuki będą chciały zabrać Wam dowody to przed

W Chambery też 0. Cleverly nie wystarczył

niewiele mógł zrobić. Po przerwie Duńczyk dalej spisywał się znakomicie (w całym spotkaniu aż 22 obronione rzuty!). Jego dobre interwencje musiały w końcu zadziałać na kolegów z pola. Z mozołem, ale zaczęli odrabiać straty i w 47. minucie po bramce z karnego Rastko Stojkovicia przegrywali tylko 22:23. Gdy

Przed meczem Polska - Holandia U-16

Piłkarskie reprezentacje Polski i Holandii zagrają towarzyski mecz na stadionie w Lasku Arkońskim Przyznanie działaczom Arkonii organizacji tego pojedynku to wynik dobrych ocen PZPN sprzed dwóch i pół roku. Wtedy na tym obiekcie grali juniorzy Polski i Szwecji. Prowadzona wówczas przez Lesława

Przemysław Kulig: Chcę zagrać w kadrze

Boru Lasek, strzeliłem 10 goli. Byłem nawet bramkarzem, potem wyjechałem z Mrągowa do Stomilu. Dowiedziałem się, że dobrzy obrońcy też mogą zostać napastnikami. Miał Pan propozycję z Niemiec? - Wielu trenerów ze mną rozmawia, nie chcę mówić o klubach, bo w życiu różnie bywa. Na dziś zostaję w

Kibic Legii: Piii

, ile na Łazienkowską przywożą kibice Odry Wodzisław, czyli prawie nie było. Zabrakło też girl-lasek, orkiestry, lambady, meksykańskiej fali, zaś spiker mówił mało, a już na pewno nie krzyczał i nie śpiewał. Cóż więc powoduje, że to Anfield jest znane na cały świat, a nie bizantyjska w przepychu

Bosek: Siła mistrza w zespołowości

najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP). Ryszard Bosek podkreślił, że - Włosi są w przebudowie generacyjnej męskiej siatkówki i za plecami mistrzów, poza Michalem Lasko i Giacomo Sintinim, nie ma wartościowych następców. - Teraz zdali sobie sprawę, że pokpili szkolenie juniorów i za plecami pierwszej

Boks. Najważniejsze walki legendarnego Angelo Dundee'go [WIDEO]

wagi, krzycząc na całe gardło: "Fruwam jak motyl, żądlę jak osa! Bójka, człowieku, bójka!". Potem Ali wydobył skądś długą afrykańską laskę i zaczął nią walić o podłogę. "Jestem mistrzem! Dawać tu tego niedźwiedzia! Ósma runda!" - krzyczał. Dziennikarze pisali, że Ali to wariat

W weekend startuje piłkarska II liga

Ambroziak, Wojciech Popiel, Marcin Ziaja, Krzysztof Kozłowski, Tomasz Wawrzyniak.ZAGŁĘBIE SOSNOWIECNa Stadionie Ludowym kibice powtarzają sobie żartobliwą teorię, która głosi, że odkąd na obiekcie zamontowano jupitery i podgrzewaną murawę, stadion stał się przeklęty. Zagłębie przegrywa na nim seryjnie mecze

Celje przegrywa w hicie w Słowenii

szkoleniowiec.Jego zespół traci już sześć punktów do Gorenje.mtsGorenje Velenje - Celje Pivovarna Lasko 33:29 (16:15)Gorenje Velenje: Gajić, Skok - Simić 6, Bezjak 5, Miklavcić 5, Manojlović 4, Cehte 4, Musa 4, Golcar 3, Bajram 1, Gams 1, Stanojević, Rutar, Stefanić, Sostarić, Nosan.Celje Pivovarna Lasko: Lesjak

ŁKS ciągle bez punktu w II lidze

rozpoczął, a gospodarze już przegrywali. Tym samym na wstępie okazało się, że zmiany w wyjściowym składzie, jakie przeprowadził Jan Makowiecki, nie były trafne. Gdy przed tygodniem jego podopieczni przegrali w Jastrzębiu tracąc bramki po prostych błędach, szkoleniowiec zdecydował się na przemeblowanie

Kto trenerem kadry koszykarzy? Można wybrać lepiej

popularność dyscypliny spada, kluby są bez pieniędzy, ligowe transmisje nie mogą przebić się przez obrady komisji śledczych. Dlatego ratunkiem może być sukces drużyny narodowej, która od ośmiu lat przegrywa wszystkie możliwe eliminacje. Za pięć lat jednak na mistrzostwach Europy zagra na pewno, bo turniej

Sport amatorski w Szczecinie

karne. Z nerwami lepiej poradzili sobie zawodnicy Salosu i to oni awansowali do II rundy. Na wysokim poziomie stało również spotkanie FC Dębno - Paradise I, gdzie piłkarze z Dębna do przerwy przegrywali 2:3, by w następnej odsłonie strzelić aż osiem bramek i w rezultacie zwyciężyć 10:8. Najlepszymi

III liga piłkarska: Raków stracił punkty w Jaworznie, "Gieksa" liderem!

zapłaci 10 tys. zł, a za remis o połowę mniej. Fudała sporo ryzykował, bo chociaż Szczakowianka przegrywała w tym momencie 0:1, to była drużyną lepszą (dwie świetnie okazje zmarnował Łukasz Błasiak, a po strzale Radomira Jarzynki piłka zatrzymała się na słupku). - Tylko do przerwy zmarnowaliśmy pięć

Rusza III liga piłkarska

(85), Piotr Polczak (86), Krzysztof Sadzawicki (70). Pomocnicy: Mariusz Gierczuk (87), Grzegorz Górski (85), Hubert Jaromin (79), Piotr Jaromin (81), Szymon Kapias (84), Mateusz Kapitan (87), Robert Lasek (82), Łukasz Ogierman (86), Robert Sierka (75) Mateusz Sroka (86), Łukasz Wijas (85

Selekcjoner Pipan, czyli jak budować i jak nie przegrywać

jeszcze trzy miesiące temu miał dwa miliony złotych długu.Padło na Pipana, który w lidze słoweńskiej gra właśnie w półfinale z młodym i relatywnie tanim zespołem Zlatorogu Lasko. Bachański i Jeklin zachwalają jego umiejętność wprowadzania do drużyn młodych koszykarzy, doświadczenie w pracy z

354 W klasyfikacji indywidualnej prowadzą: 1. Piotr Lasek (Team Klin), 2. Jarosław Grygiel (Za Murem Team), 3. Marek Olobry (Venus). II liga: Pub Magellan Team - Poraszka 8:16, Taurus Pub - To My 18:6. 1. Muchachos

Górski i Gmoch o kulisach mundiali - wywiad-rzeka

ma meczu, organizatorzy płacą karę. To po co - pytam - Rous i Neuberger byli u sędziego? Przywitać się? Największą indywidualnością w Pańskiej reprezentacji był Kazimierz Deyna... To był wybitny indywidualista. Trochę zamknięty w sobie. Nawet gdy szliśmy na spacer po lasku, Deyna zawsze był na boczku