marcin gralewski

am

Konkurs siatkarski rozstrzygnięty - odbierajcie bilety

Przypomnijmy: nagrodami były podwójne wejściówki na weekendowe mecze Ligi Europejskiej polskich siatkarek i siatkarzy. Polki zagrają z Niemkami, a kadra siatkarzy do lat 23 zmierzy się z Rumunią. Mecze sobotnie odbędą się o godz. 17 i 20, a niedzielne o 15 i 18.

Warta Poznań zagra w barażu o II ligę! "Mistrz , mistrz, Warta mistrz!"

Warta Poznań pokonała Spartę Brodnica 1:0 i na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi. 13 czerwca "Zieloni" zagrają pierwszy mecz barażowy o awans do II ligi.

Trener z Niemiec pokazał w Lublinie, jak szkolić piłkarzy

Ponad 200 trenerów wzięło udział w konferencji szkoleniowej "Akademia Piłkarska Grassroots 2013", która odbyła się w niedzielę w centrum sportowym Akademos w Lublinie. - Zainteresowanie z roku na rok jest coraz większe, a wśród polskich trenerów jest wielu zdolnych młodych ludzi - powiedział jeden z prowadzących szkolenie, Dariusz Szubert z Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

Lublinianka znów przegrywa u siebie i zatrudnia nowego trenera

;? LUBLINIANIN W FINALE Niestety, Lublinianka kolejny raz nie wykorzystała atutu własnego boiska i przegrała 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 37. minucie Paweł Sedlaczek. W grze gospodarzy poza walką i zaangażowaniem nie było widać pomysłu na konstruowanie składnych akcji. Dlatego zarząd zadecydował, że Marcin

Samsung Athletic Cup 2010 - Rzeszów. Eliminacje regionalne zakończone

wszystkich tegorocznych eliminacji. Wygrał Maciej Gralewski z Płońska z czasem 11,43 sekundy, wyprzedzając drugiego na mecie Marcina Szymańskiego (MKS Aleksandrów Łódzki) zalewie o 3 setne sekundy. Także wynik trzeciego Bartosza Giżyńskiego z Płońska (11,59 sek.) dałby mu zwycięstwo niemal na wszystkich

Łukasz Teodorczyk po trudnym dzieciństwie wyrwał się do lepszego świata

opłacać naukę (pierwszą kierował ważny działacz PZPN Janusz Matusiak, drugą Marcin Sasal, były trener Korony Kielce, Pogoni Szczecin i Podbeskidzia Bielsko-Biała). Już po wejściu do drużyny seniorów Wkry Żuromin napastnik był na testach w Arce Gdynia. Zapraszały go też Lechia Gdańsk i Wisła Płock, której

Na 90-lecie Lublinianki piłkarze zagrali w hali MOSiR

Brzyski, Paweł Bugała, Stanisław Cybulski, Stanisław Czekalski, Sylwester Czernicki, Kazimierz Dacko, Włodzimierz Grabiec, Sławomir Gołociński, Krzysztof Gralewski, Tadeusz Grula, Zbigniew Grzesiak, Piotr Jaroszyński, Lech Ławecki, Arkadiusz Onyszko, Marcin Mańka, Jacek Paździor, Adam Piekutowski

Legionovia

Stadion: Legionowo, ul. Parkowa 27a. Skład Bramkarze: Sebastian Dziesiewicz (78), Michał Gębarowski (86), Sebastian Knap (81), Arkadiusz Szabłowski (71). Obrońcy: Adam Centkowski (80), Michał Górski (82), Marcin Gralewski (77), Michał Lewandowski (82), Grzegorz Reks (85), Wojciech Rostkowski (71

Horbacz otwiera erę mistrzów nowej formuły

lata hegemonii Marcina Horbacza w polskim pięcioboju. Po trzech latach przerwy as Zielonogórskiego Klubu Sportowego wraca na szczyt i przejdzie do historii jako pierwszy triumfator mistrzowskich zawodów w nowej formule pięcioboju nowoczesnego z połączonymi w jedno konkurencjami strzelania i biegu. W

Łukasz Klekot mistrzem Polski w pięcioboju nowoczesnym

) 5568 6. Michał Kacer (St.PP CWKS Legia Warszawa) 5492 7. Mateusz Gralewski (UKS Żoliborz Warszawa) 5376 8. Krzysztof Staszak (St.PP CWKS Legia Warszawa) 5336 ... 13.Marcin Horbacz (ZKS Drzonków) 5192 Klasyfikacja open (wystartowało 40): 1. Łukasz Klekot (ZKS Drzonków) 5760 2. Igor Maliuczenko

III liga. Walkower dla trenera

Pięć minut przed przerwą niezadowolony z postawy zawodników Kordian Wójs, trener Hutnika, postanowił zrobić zmiany w składzie. Boisko opuścili Daniel Jarosz i Mateusz Niechciał. Wójs nie zauważył braku jednego młodzieżowca koniecznego w składzie. Przypomniał mu o tym kapitan Hutnika Marcin Pasionek

Sukcesy na wyjazdach

nawierzchnia sprawiała, że piłkarze jeździli jak po lodzie. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. W 48 min. dośrodkowanie Marcina Chyły wykorzystał Damian Panek, który lekkim strzałem z pięciu metrów pokonał Nikołaja Bihuna. Kilkanaście minut później Panek podwyższył wynik, a tym razem piłkę na

Resovia tylko punkt od drugiej ligi

, Pielach, Kleszcz, Gralewski Ż (87. Boniecki), Kamiński Ż , Orzędowski, Kubiak, Pranagal, Białek. Stal: Lewandowski - Cieślik Ż , Duda, Tomasik Ż , Sikorski, Krauze, Reiman, Kloc (89. Wójcik), Majda (46. Solecki), Gryboś (90. Szala), Sonko Ż (46. Udoudo). Remis Stali nie pozwolił jeszcze na

Miesiąc do ligi

pierwszy 31-letni Jakub Skrzypiec, który prawdopodobnie będzie na wiosnę konkurentem Marka Baranowskiego. Tego ostatniego zabrakło w meczu, bo wyjechał na egzamin. Nie wystąpili również kontuzjowani Kamil Grela i Marcin Kasperek. Prowadzenie objął Hetman, a bramkarza Rakowa ładnym strzałem pokonał Igor

Pogromy i porażki

Turczyn, Kamil Sawa, Marcin Kasperek, Serge Kiema, Tomasz Sobczyk, Tomasz Jaworski; napastnicy - Prejuce Nakoulma, Daniel Onyekachi, Dariusz Osuch, Jakub Polniak. W porównaniu z niedawnym obozem w Niechorzu w składzie zabrakło Patryka Dobromilskiego, który wrócił do AMSPN Hetman Zamość. Pojechał natomiast

Rzeszowska Stal dogoniła Resovię

stworzenie przychodziło gościom. Efekt bramkowy osiągnęli już w 21. minucie. Z prawej strony ostrą wrzutką popisał się Krzysztof Boniecki. Piłkę odbił Marcin Pietryka, niestety, tak niefortunnie, że ta wylądowała na głowie Wojciecha Białka, a ten z kilku metrów wyrównał stan meczu. Po zmianie stron

Rzeszowianie w czubie tabeli

minutach mogli prowadzić nawet 3:0, ale strzał Mateusza Kocura wylądował na poprzeczce. Po przerwie goście próbowali wyrównać, ale bez skutku. Najwięcej zamieszania pod bramką rzeszowian wprowadzał Marcin Żurawski, ale zabrakło mu skuteczności. STAL KWARCSYSTEM

Radomiak awansował do baraży o II ligę!

, gdy strzelał z kilku metrów, a po uderzeniu głową Bogumiła Sobieski Marcin Gralewski wybił piłkę z linii bramkowej. - Chyba za bardzo chcieliśmy i dlatego nie od razu wszystko się udawało - mówił później Lesisz. Legionovia nie chciała łatwo skóry sprzedać. Co prawda ograniczała się jedynie do

Rzeszowscy trzecioligowcy punktują

przerwy prowadzić kilkoma bramkami, ale nie potrafili znaleźć recepty na bardzo dobrze broniącego tego dnia Jakuba Giertla. Najbliżej szczęścia byli Marcin Stefanik w 39. i Piotr Chlipała w 43. minucie, ale za każdym razem na posterunku był rzeszowski bramkarz. Po zmianie stron długo na boisku nic się nie

Sparing i nowe umowy

Marcinem Syroką. Roczne kontrakty zawarli także Dominik Malesa oraz Piotr Bielak. - W kręgu naszych zainteresowań jest także bardzo zdolny młodzieżowiec Kamil Witkowski - mówi wiceprezes Motor Waldemar Paszkiewicz. - Na zgrupowanie pojechał również Armand Palica, któremu nie wyszedł wyjazd do Ameryki

W III lidze Górnik ucieka, Hetman zawodzi

pierwszą część meczu. Po składnej akcji gospodarzy szansę na zdobycie gola zmarnował Janusz Surdykowski. Uprzedził go golkiper Resovii Marcin Pietryka. Siedem minut po wznowieniu gry w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znaleźli się Surdykowski i Grzegorz Szymanek. Nie potrafili jednak go pokonać. W 57

III liga piłki nożnej

. Piłkarze z Biłgoraja nie mieli pomysłu na grę i ograniczali się do rozbijania ataków gości oraz długich podań. Po raz pierwszy w tym sezonie, w podstawowej jedenastce Górnika znalazł się Sławomir Nazaruk. Na ławce wylądował natomiast Marcin Rogowski. Pomocnik łęcznian wszedł w drugiej połowie i w końcówce

Jedni powracają, inni odchodzą

bramki. Wygląda na to, że będzie można z tych zawodników skorzystać. Prowadzenie dla Motoru uzyskał w 38. minucie Paweł Zajączkowski, który mocno strzelił, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Warto dodać, że do grona wcześniej kontuzjowanych kolegów: Marcina Syroki, Bartosza

Laby nie ma

-ukraińskiej. Nie było również trenującego z Avią Świdnik Wojciecha Białka. W drużynie z Lubartowa wystąpił piłkarz GKS Niemce Marcin Wójcik. Łada 2 (2) Sadowski (12.), Zarczuk (43.) Lewart 1 (0) Szlachta (69.) Łada: Kozak - Rutkowski (46. Skrzypek), Krupski, Sawczuk (60. Mulawa), Bartecki, Farotimi (46. Sirko

Trzecioligowcy zakończyli rundę jesienną

Janowskiego strzelił Cezary Wróbel. W dogodnej sytuacji do zdobycia gola spudłował Marcin Gralewski, z kolei silny strzał doświadczonego Piotra Barchwica z rzutu wolnego na rzut rożny wybił golkiper Warmii. Po zmianie stron Legionovia była blisko strzelenia bramki, ale futbolówkę po strzale głową Dariusza

Grzegorz Szymanek show

napastnik wykorzystał prostopadłe podanie od rezerwowego Marcina Rogowskiego i precyzyjnym uderzeniem z 15 m dał swojej drużynie prowadzenie. Rogowski asystował mu też przy trzeciej bramce. Czwartą zdobył po podaniu Łukasza Kępy. - Przy dwóch pierwszych ostro powalczyłem, a za pozostałe dwie dziękuję

III liga piłkarska: zwycięstwo Górnika, niespodzianka w Dębicy

bramki. Wyrównanie padło siedem minut później, a zdobył je Sławomir Nazaruk. Po przerwie wynik podwyższył z rzutu wolnego Rafał Niżnik. Hutnik mógł wyrównać, ale na 10 min przed końcem rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Pasionek. Już w sobotę łęcznianie podejmą u siebie Hetmana Zamość. Hutnik 1 (1

Mamy dwóch liderów

. Kowalski), Piwowarczyk. Sędziował: Paweł Jenda z Siedlec Widzów: 1700 Cenny remis Avii Pomiędzy piątym w tabeli Górnikiem Wieliczka a outsiderem Avią nie było widać żadnej różnicy. Osiem minut po przerwie świdniczanie zdobyli gola. Po rzucie rożnym Marcina Kubiaka Wojciech Białek, stojąc tyłem do bramki

ŁKS Łomża pokonał Legionovię

- Wtedy jednak byliśmy na czele tabeli ex aequo z Legionovią - mówi łomżyński zawodnik Marcin Strzeliński. - Teraz mamy najwięcej punktów ze wszystkich drużyn w tych rozgrywkach. - Cieszę się bardzo, że jesteśmy liderem, ale bardziej z tych 19 punktów - twierdzi trener ŁKS-u Tadeusz Gaszyński

Górnik Łęczna zwiększa przewagę

uderzał Damian Panek. Piłka zmierzała w okienko bramki, lecz Kamil Ryłka popisał się znakomitą interwencją. Po pół godzinie gry Marcin Chyła z dystansu trafił w słupek. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Krzysztof Butryn strzałem z dwudziestu uzyskał prowadzenie dla Orląt. Podwyższył je w 64

Górnik Łęczna liderem

dystansu Marcina Chyły obronił Jakub Skrzypiec, a Damian Panek nie wykorzystał dogodnej sytuacji w polu karnym. W 42. minucie zamościanie stanęli przed szansą na podwyższenie wyniku, bowiem za problematyczny faul na RafaleTurczynie arbiter podyktował rzut karny. Andrzej Wachowicz nie zdołał jednak pokonać

21 kolejka trzeciej ligi

efektem stał się gol mającego dotąd sporo pracy Marka Bystrosa. Ostatni stoper stołecznej ekipy wbiegł w pole karne przy rzucie rożnym Marcina Konopki i efektowną "główką" pokonał grającego niedawno w Gwardii Roberta Romanowskiego (bramkarz Mławy zagrał w koszulce... Gwardii). Jeszcze bardziej

Dobra passa trzecioligowców

z rzutu rożnego Niżnika na bramkę zamienił Marcin Kośmicki. Przyjezdni odpowiedzieli dwoma niezłymi akcjami, ale gola nie strzelili. Najpierw w 83. min Krzysztof Szymański trafił w słupek, a za chwilę uderzenie Lee Quaye wybili w ostatniej chwili obrońcy Górnika. W końcówce meczu drugą żółtą kartką

27. kolejka trzeciej ligi

, w trudnej sytuacji stawiając jednocześnie rezerwy Legii, które - w przypadku przegranej - narażały się na bezpośredni kontakt ze strefą spadkową. Szybko okazało się, że Gwardia, której z każdym meczem ubywa piłkarzy (tym razem zabrakło bramkarza Marcina Nowaka), nie będzie miała większych szans. Na

Wszyscy chcą awansować

(89),Obrońcy: Sylwester Cyranowski (88), Paweł Machnikowski (75), Marcin Kubiak (77), Marek Maciejewski (83), Jacek Paździor (77), Konrad Zieliński (80). Pomocnicy: Paweł Bugała (73), Sebastian Orzędowski (85), Damian Rusiecki (89), Krzysztof Gralewski (80), Mateusz Chmielnicki (85), Maciej Kleszcz

Szósta kolejka III ligi piłka nożnej

, mijając kilku rywali. Na koniec ograł golkipera Mazowsza, przesądzając o losach spotkania. Po przerwie Marcin Sianowski w ciągu trzech minut zarobił dwie żółte kartki osłabiając ekipę przyjezdnych na ponad pół godziny i wiadomo było, że drużyna Grójca wiele już nie zdziała. Zwłaszcza, że rozszalał się

17. kolejka III ligi

gości Marcin Nowak interweniował poza polem karnym. - Wybił piłkę nogami, nie sfaulował. W ostateczności mógłby dostać żółtą kartkę. Dostał od razu czerwoną. Dwie minuty później wyleciał z boiska nasz kolejny zawodnik Rafał Berliński. Podobno naubliżał sędziemu. Wobec sędziów jesteśmy bezradni. Takie

Wyniki I rundy Pucharu Polski

Mariusza Ropa w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Marcin Sikora i, mimo rozpaczliwej interwencji Tomasza Borkowskiego zdobył gola dla Strugu. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ zmianie. W dogrywce II-ligowcy szybko udowodnili swoją wyższość. W 92. minucie Jacek Berensztajn

Grali piłkarze trzecioligowi

się obiecująco dla gości. Dośrodkowanie Nigeryjczyka Chiomy Chimezie dotarło do Marcina Łukaczyńskiego, który z około czterech metrów mocno uderzył w róg bramki. Jednak jakimś cudem gola nie było, bo bramkarz Legionovii intuicyjnie wybił piłkę na rzut rożny. Łomżanie mieli przewagę, ale nic z tego nie

(48. Plewko Ż) - Gołębiewski, Jakuszewski. Legionovia: Młodziński - Górski, Karaszewski, Kos, Piwek (48. Moczulski Ż), Reks, Starnacki Ż (69. Wrzesiński), Urban, Wawrzyniak, Wieraszko (76. Gralewski), Wilkołek. Sędziował (jako główny): Marcin Liana z Bydgoszczy. Widzów: 300.