nowiny pl

sprawdź też:

wiadomości

Wojciech Todur

Wychowanek LKS-u Brzezie Racibórz zaskoczony decyzją trenera Legii Warszawa

Wychowanek LKS-u Brzezie Racibórz zaskoczony decyzją trenera Legii Warszawa

Łukasz Moneta, 19-letni pomocnik z Raciborza, trenował z pierwszą drużyną Legii Warszawa.

Możesz kupić akcje Górnika Zabrze wraz ze specjalnym certyfikatem

Sprzedaż akcji wraz z oficjalnymi certyfikatami to szansa jedyna w swoim rodzaju - po raz pierwszy w historii kibice mogą stać się współwłaścicielami Górnika Zabrze. Poprzez zakup jednej lub kilku z blisko 9000 przeznaczonych na ten cel akcji zaopatrzonych w oryginalny certyfikat kibice staną się równoprawnymi współwłaścicielami klubu.

Dużo piłki nożnej w weekend, bilard i futsal [SPORTOWY WEEKEND]

Co, gdzie, kiedy? na świętokrzyskich arenach

Korona walczy o "8", Finał Pucharu Polski siatkarek w Ostrowcu [KALENDARZ KIBICA]

Korona walczy o "8", Finał Pucharu Polski siatkarek w Ostrowcu [KALENDARZ KIBICA]

, hala przy ulicy Gimnazjalnej 1 w Nowinach, sobota godz. 19. KOSZYKÓWKA KALF: Seller Smooke. PL - Gin-Ger Sport Restaurant&Music Bar i Awansmed/Szkoła Jazdy TOM - CKM/Elbudex, hala przy ul. Żytniej, piątek godz. 19.30.

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ulicy Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13 oraz niedziela godz. 10. LIGA PIĄTEK PIŁKARSKICH O PUCHAR "GAZETY" W NOWINACH: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela godz. 11. BILARD VII ELIMINACJA GRAND

Finał okręgowego Pucharu Polski oraz klubowych mistrzostw Polski, IV liga [PLAN SPORTOWEGO WEEKENDU]

Finał okręgowego Pucharu Polski oraz klubowych mistrzostw Polski, IV liga [PLAN SPORTOWEGO WEEKENDU]

- Orlęta Kielce, Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec, Klimontowianka Klimontów - Spartakus Daleszyce, Unia Sędziszów - Hetman Włoszczowa, Sparta Kazimierza Wielka - Orlicz Suchedniów, wszystkie niedziela godz. 17; KLASA OKRĘGOWA: Zenit Chmielnik - Kamienna Brody, piątek godz. 17, GKS Rudki - GKS Nowiny

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10. HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 14. VI NOCNA LIGA CZWÓREK WSH: sala WDK przy ul. Ściegiennego w

Sportowy weekend: igrzyska polonijne, Galeria Echo Kielce Cup oraz piłkarskie sparingi

Sportowy weekend: igrzyska polonijne, Galeria Echo Kielce Cup oraz piłkarskie sparingi

, Świt Ćmielów - Stal Kunów, sobota, godz. 16.30, Orlicz Suchedniów - Gród Ćmińsk, Hetman Włoszczowa - Pilica Przedbórz, GKS Nowiny - Victoria Mniów, Sokół Rykoszyn - Victoria Górki Szczukowskie - wszystkie sobota, godz. 17, Zryw Skroniów - Naprzód Jędrzejów, niedziela, godz. 10.30, Nida Sobków - AZS

Sportowy weekend

Sportowy weekend

, Nida Pińczów - Czarni Połaniec, Unia Sędziszów - GKS Nowiny, Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Hetman Włoszczowa, Olimpia-Pogoń Staszów - Sparta Kazimierza Wielka, Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce - niedziela, godz. 13. II LIGA FUTSALU: Futsal Nowiny - Wisłoczanka Tryńcza, hala ZSP przy ul

Sportowy weekend. Wraca Liga Mistrzów

Sportowy weekend. Wraca Liga Mistrzów

, hala przy ul. Sienkiewicza 34, sobota godz. 17. PIŁKA NOŻNA II LIGA FUTSALU: Jedynka Busko-Zdrój - Ekom Futsal Nowiny, hala przy ul. Kusocińskiego 3, sobota godz. 19. ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 14, niedziela godz. 12.30. SPARINGI

Sportowy weekend

Włoszczowa - Granat Skarżysko, Łysica Bodzentyn - Partyzant Radoszyce, ŁKS Łagów - Sparta Kazimierza Wielka, Pogoń Staszów - Spartakus Daleszyce, Lubrzanka Kajetanów - GKS Nowiny, Piaskowianka - Lechia Strawczyn - niedziela godz. 17. LIGA WOLNYCH STREF: boisko ZSI na ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 10

Sportowy weekend

, Juventa Starachowice - Górnik Wieliczka i Orlicz Suchedniów - Szreniawa Nowy Wiśnicz - niedziela godz. 17. ZINA IV LIGA: Hetman Włoszczowa - Górnik Rykoszyn, sobota godz. 15, GKS Nowiny - Unia Sędziszów, sobota godz. 17.30, Piaskowianka Piaski - Wisła Sandomierz, ŁKS Łagów - Lubrzanka Kajetanów, Sparta

Sportowy weekend

Strawczyn - Wierna Małogoszcz - niedziela godz. 12. LIGA PIĄTEK PIŁKARSKICH O PUCHAR "GAZETY" W NOWINACH: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 13. PIŁKA RĘCZNA XII MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ RED. ANDRZEJA KOWALCZYKA: Piątek, hala ZSP w Nowinach: godz. 15.30: Piotrcovia

Sportowy weekend

Sportowy weekend

, SENIORÓW I WETERANÓW : hala Zespołu Szkół Publicznych nr 1 przy ul. Sezamkowej w Skarżysku, niedziela godz. 10. BILARD I LIGA: Vistanti Kolier.pl Kielce - Zakręcona Bila Poznań, Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2b (w KCK), niedziela godz. 12. PIŁKA NOŻNA II LIGA FUTSALU: Ekom Futsal Nowiny

Sportowy weekend

Sportowy weekend

Ożarów - Wisła Sandomierz i Sparta Kazimierza Wielka - Lubrzanka Kajetanów - sobota godz. 13, Hetman Włoszczowa - Pogoń Staszów, niedziela godz. 11, Spartakus Daleszyce - Partyzant Radoszyce, Czarni Połaniec - Unia Sędziszów, Orlęta Kielce - Nida Pińczów, GKS Nowiny - Sokół Rykoszyn, ŁKS Łagów

Sportowy weekend

Sportowy weekend

IV LIGA: Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów - sobota godz. 11, GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, KSZO II Ostrowiec - ŁKS Łagów - niedziela godz. 11, Piaskowianka - Neptun Końskie, Spartakus Razem Daleszyce - Alit Ożarów, Sparta Kazimierza Wielka - Łysica Bodzentyn, Partyzant

Sportowy weekend

Sportowy weekend

: Wisła Sandomierz - Hetman Włoszczowa, Lubrzanka Kajetanów - Spartakus Daleszyce i Pogoń Staszów - Alit Ożarów - sobota godz. 16, Unia Sędziszów - Nida Pińczów, niedziela godz. 12, Piaskowianka - Orlęta Kielce, niedziela godz. 13, Sparta Kazimierza Wielka - GKS Nowiny, ŁKS Łagów - Czarni Połaniec i Sokół

Sportowy weekend z arcyważnym meczem w Lidze Mistrzów

Sportowy weekend z arcyważnym meczem w Lidze Mistrzów

Ożarowie), sobota godz. 12, GKS Nowiny - Lubrzanka Kajetanów i Victoria Skalbmierz - Gród Wiślica - sobota godz. 13, Alit Ożarów - Kamienna Brody, sobota godz. 14, Wierna Małogoszcz - KS Paradyż (boisko przy ul. Południowej w Końskich), sobota godz. 15, Wisła Sandomierz - Stal Kraśnik (boisko przy ul

Sportowy weekend

Sportowy weekend

Kazimierza Wielka - Wisła Sandomierz, Hetman Włoszczowa - ŁKS Łagów, GKS Nowiny - Piaskowianka, Orlęta Kielce - Pogoń Staszów, Spartakus Daleszyce - Górnik Rykoszyn, Alit Ożarów - Unia Sędziszów i Partyzant Radoszyce - Nida Pińczów - wszystkie niedziela godz. 17. KOSZYKÓWKA FINAŁ PLAY-OFF o AWANS DO I LIGI

Sportowy weekend

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA T-MOBILE EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Legia Warszawa, stadion przy ul. Ściegiennego 8, sobota godz. 18. II LIGA FUTSALU: Jedynka Busko-Zdrój - Ekom Futsal Nowiny, hala przy ul. Kusocińskiego 3, niedziela godz. 16. TURNIEJ SZÓSTEK O PUCHAR PREZYDENTA KIELC: orlik przy ul

Sportowy weekend

Sportowy weekend

- Hetman Włoszczowa, GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn, Lechia Strawczyn - ŁKS Łagów, Piaskowianka - Alit Ożarów, Lubrzanka Kajetanów - Olimpia - Pogoń Staszów - niedziela, godz. 17. 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH: KSZO-Junior Ostrowiec - Bałtyk Gdynia, niedziela godz.11, boisko przy ul

Sportowy weekend

Sportowy weekend

- Naprzód Jędrzejów - niedziela godz. 16. ZINA IV LIGA: Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa - sobota godz. 12, GKS Nowiny - Wisła Sandomierz, Orlęta Kielce - Sparta Kazimierza Wielka, Alit Ożarów - Piaskowianka Piaski, Partyzant Radoszyce - Lubrzanka Kajetanów, Nida Pińczów - Pogoń Staszów i Unia Sędziszów

Sportowy weekend

Sportowy weekend

Kajetanów, Łysica Bodzentyn - Lechia Strawczyn, Hetman Włoszczowa - GKS Nowiny, Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce, Granat Skarżysko - KSZO II Ostrowiec i Partyzant Radoszyce - Sparta Kazimierza Wielka - wszystkie niedziela godz. 17. LEKKA ATLETYKA TEST COOPERA DLA WSZYSTKICH: stadion MOSiR przy ul

Sportowy weekend

, Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów - sobota godz. 15, Sparta Kazimierza Wielka - KSZO II Ostrowiec - sobota godz. 17, ŁKS Łagów - Olimpia-Pogoń Staszów, Hetman Włoszczowa - Piaskowianka, Wisła Sandomierz - Lechia Strawczyn, Granat Skarżysko - GKS Nowiny, Partyzant Radoszyce - Spartakus Daleszyce

Sportowy weekend

Sandomierz - Pogoń Staszów i Lubrzanka Kajetanów - Sokół Rykoszyn - sobota godz. 15, GKS Nowiny - Spartakus Daleszyce, niedziela godz. 12, Piaskowianka Piaski - Unia Sędziszów, ŁKS Łagów - Nida Pińczów, Sparta Kazimierza Wielka - Partyzant Radoszyce, Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów i Czarni Połaniec - Orlęta

Sportowy weekend

Połaniec, Alit Ożarów - GKS Nowiny, Partyzant Radoszyce - Hetman Włoszczowa, Nida Pińczów - Sparta Kazimierza Wielka, Unia Sędziszów - ŁKS Łagów, Sokół Rykoszyn - Piaskowianka Piaski, Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów - niedziela godz. 14. III CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKARSKI PAMIĘCI IZY DOMAGAŁY: hala

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA IV LIGA: Nowiny - Spartakus Razem Daleszyce, niedziela godz. 10, Juventa Starachowice - Orlęta Kielce, Alit Ożarów - GKS Rudki, Sparta Dwikozy - Piaskowianka, Hetman Włoszczowa - Partyzant Radoszyce, Sparta Kazimierza Wielka - Wisła Sandomierz, Łysica Bodzentyn - KSZO II Ostrowiec

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA EWENTUALNIE BARAŻE O EKSTRAKLASĘ: Korona Kielce - Cracovia, stadion przy ul. Ściegiennego, sobota godz. 17. IV LIGA: Nowiny - Spartakus Razem Daleszyce, niedziela godz. 10, Juventa Starachowice - Orlęta Kielce, Alit Ożarów - GKS Rudki, Sparta Dwikozy - Piaskowianka, Hetman Włoszczowa

Sportowy weekend

PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY" W NOWINACH: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela godz. 12. V HALOWY TURNIEJ IM. K. SZYMCZYKA: hala przy ul. Sportowej 5 w Suchedniowie, niedziela godz. 11. I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ORLKÓW "KORONA CUP": hala MOSiR przy ul. Krakowskiej 72

Sportowy weekend

- Beskid Andrychów, Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz - wszystkie niedziela godz. 17 IV LIGA: GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, KSZO II Ostrowiec - ŁKS Łagów - niedziela godz. 11, Piaskowianka - Neptun Końskie, Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów, Spartakus Razem Daleszyce - Alit

Sportowy weekend

, Olimpia-Pogoń Staszów - Naprzód Jędrzejów, Orlęta Kielce - Wierna Małogoszcz, Lubrzanka Kajetanów - Orlicz Suchedniów - wszystkie niedziela godz. 12. II LIGA FUTSALU: Ekom Futsal Nowiny - Akademia Futsalu Tarnów, hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1, sobota godz. 18 PŁYWANIE DUŻA LIGA

Sportowy weekend

- Alit Ożarów, Sparta Kazimierza Wielka - Spartakus Daleszyce, Hetman Włoszczowa - Orlęta Kielce i Nowiny - Czarni Połaniec - niedziela godz. 16. TENIS STOŁOWY II LIGA MĘŻCZYZN: KTS Sandomierz - Omega Kleszczów, hala przy ul. Okrzei 6, sobota godz. 16. PŁYWANIE II RUNDA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ DUŻEJ LIGI

Sportowy weekend. Effector walczy o puchary, Końskie o medal

Samborcu, sobota godz. 13, Juventa Starachowice - Wulkan Zakrzew, Hetman Włoszczowa - KS Jastrząb, Stal Kunów - Świt Ćmielów, GKS Nowiny - TS 1946 Nida Pińczów - wszystkie sobota, godz. 14, Gród Ćmińsk - Moravia Morawica, sobota godz. 15, GKS Rudki - Star Starachowice, sobota godz. 16, KSZO 1929 II

Sportowy weekend

Wolbrom - oba niedziela godz. 15. ZINA IV LIGA: GKS Nowiny - ŁKS Łagów - sobota godz. 15, Nida Pińczów - Wisła Sandomierz, Partyzant Radoszyce - Unia Sędziszów, Alit Ożarów - Sokół Rykoszyn, Spartakus Daleszyce - Olimpia-Pogoń Staszów, Orlęta Kielce - Lubrzanka Kajetanów, Czarni Połaniec - Piaskowianka

Sportowy weekend

. Krakowskiej 72, sobota godz. 16. PIŁKA NOŻNA MŁODA EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Widzew Łódź, boisko przy ul. Szczepaniaka 29, niedziela godz. 13. SPARINGI: Czarni Połaniec - Koprzywianka, Nowiny - Nida Pińczów, Alit Ożarów - Nowa Dęba i Moravia - Skała Tumlin - sobota godz. 11, KSZO II Ostrowiec - MZKS

Sportowy weekend

Małogoszcz - Granat Skarżysko, Orlicz Suchedniów - Olimpia-Pogoń Staszów - n. 17. IV LIGA: Wisła Sandomierz - Partyzant Radoszyce, boisko w Samborcu, s. 16, Nowiny - Sparta Dwikozy, s. 17, KSZO II Ostrowiec - Piaskowianka - n. 11, Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów, Sparta KW - Juventa Starachowice, Łysica

Sportowy weekend

- sobota godz. 17, GKS Nowiny - Juventa Starachowice, sobota godz. 18. KIELECKA LIGA FIRM : boisko ZSI przy ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 15, niedziela godz. 14. MECZ POKAZOWY: Reprezentacja Polski Księży - Gwardia Szwajcarska, stadion przy ul. Ściegiennego, niedziela godz. 20. FINAŁ LIGI

Sportowy weekend

(stadion w Nowinach), KSZO II Ostrowiec - GKS Rudki (boisko przy ul. Kolejowej), niedziela godz. 11, Wisła Sandomierz - Nowiny (boisko w Gorzycach), Orlicz Suchedniów - Alit Ożarów, Bucovia Krasocin - Piaskowianka, Neptun Końskie - Czarni Połaniec, Granat Skarżysko - Lubrzanka Kajetanów - wszystkie

Sportowy weekend

Zabierzów, Naprzód Jędrzejów - Szreniawa Nowy Wiśnicz, Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów, Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz, wszystkie: niedziela godz. 17. IV LIGA: GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, Piaskowianka - Neptun Końskie, Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów, Spartakus

Sportowy weekend

RAJDY ENDURO FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY, XI i XII RUNDA MISTRZOSTW POLSKI, 59. RAJD ŚWIĘTOKRZYSKI: start i meta w Nowinach, sobota godz. 9, niedziela godz. 8. PIŁKA NOŻNA ORANGE EKSTRAKLASA: Kolporter Korona - Legia Warszawa, stadion przy ul. Ściegiennego, piątek godz. 20. III LIGA: Wierna

Sportowy długi weekend część II

PIŁKA RĘCZNA I LIGA MĘŻCZYZN: Vive II Kielce - Unia Tarnów, hala przy ul. Krakowskiej, godz. 16. PIŁKA NOŻNA III LIGA: AKS PSB Busko - Sandecja Nowy Sącz, stadion przy ul. Kusocińskiego, godz. 13. IV LIGA: Kolporter Korona II Kielce - Nowiny, Czarni Połaniec - Ponidzie Nida Pińczów, Piaskowianka

Sportowy (długi) weekend

LIGA PIŁKARSKA: Wisła Sandomierz - KSZO II Ostrowiec, Ponidzie Nida Pińczów - Granat Skarżysko, Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów, Orlicz Suchedniów - Olimpia Pogoń Staszów, Orlęta Kielce - Czarni Połaniec, GKS Nowiny - Piaskowianka Piaski, Łysica Bodzentyn - Alit Ożarów - wszystkie w niedzielę o

Sportowy weekend

Włoszczowa - sobota godz. 11, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec - sobota godz. 14, Neptun Końskie - GKS Nowiny, Lechia Strawczyn - Spartakus Daleszyce, Lubrzanka Kajetanów - Sparta Kazimierza Wielka, Pogoń Staszów - Partyzant Radoszyce, Alit Ożarów - Granat Skarżysko i ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz

Sportowy weekend

Radoszyce - Łysica Bodzentyn, Sparta Kazimierza Wielka - ŁKS Łagów, GKS Nowiny - Lubrzanka Kajetanów, Lechia Strawczyn - Piaskowianka - wszystkie niedziela, godz. 16. PIŁKA RĘCZNA PGNiG SUPERLIGA: Vive Targi Kielce - Zagłębie Lubin, Hala Legionów przy ul. Bocznej 15, sobota, godz. 18. I LIGA: KSSPR

Sportowy weekend

, Naprzód Jędrzejów - Beskid Andrychów, Nida Pińczów - Dalin Myślenice, Czarni Połaniec - Garbarnia Kraków - niedziela godz. 15. IV LIGA: Lubrzanka Kajetanów - Lechia Strawczyn, Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce - sobota godz. 15, Neptun Końskie - Piaskowianka Piaski, Pogoń Staszów - Nowiny, ŁKS Łagów

Sportowy weekend: "Niebiescy" na Ściegiennego, a boks... w galerii

PIŁKA NOŻNA T-MOBILE EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Ruch Chorzów, stadion przy ul. Ściegiennego 8, sobota godz. 13.30. SPARINGI: KSZO 1929 Ostrowiec - Łysica Akamit Bodzentyn, boisko przy ul. Kolejowej, piątek godz. 18, Alit Ożarów - Juventa Starachowice, sobota godz. 10, GKS Nowiny - Wicher

Sportowy weekend

godz. 14, GKS Nowiny - Orlęta Kielce, Sparta Kazimierza Wielka - Alit Ożarów, ŁKS Łagów - Partyzant Radoszyce, Piaskowianka - Nida Pińczów, Lubrzanka Kajetanów - Unia Sędziszów i Pogoń Staszów - Sokół Rykoszyn - wszystkie niedziela godz. 17. SIATKÓWKA PLAŻOWA OTWARTY TURNIEJ CHŁOPCÓW: basen Letni przy

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA MŁODA EKSTRAKLASA: Kolporter Korona Kielce - Ruch Chorzów, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 17. III LIGA PIŁKARSKA: Wierna Małogoszcz - Resovia, stadion przy ul. Włoszczowskiej, sobota godz. 17. IV LIGA PIŁKARSKA: Orlęta Kielce - KSZO II Ostrowiec (boisko w Nowinach

Sportowy weekend

MISTRZOSTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO (w odmianę 10 bil): Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2b (w KCK), piątek godz. 10, sobota godz. 9.15, niedziela godz. 9 oraz klub "Focus" przy ul. Warszawskiej 151, sob. 9.15. NARCIARSTWO ALPEJSKIE III MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA O PUCHAR ŚWIĘTOKRZYSKI: stok

Sportowy weekend. Francuskie pożegnanie z fazą grupową Ligi Mistrzów

. Ściegiennego w Kielcach, sobota godz. 18, Czarni Połaniec - Nida Pińczów, boisko przy ul. Ściegiennego w Kielcach, sobota, godz. 20, Spartakus Daleszyce - GKS Nowiny, boisko przy ul. Ściegiennego w Kielcach i Pogoń Staszów - Sparta Dwikozy, boisko w Ożarowie, niedziela, godz. 10, Nidzianka Bieliny - Orlęta

Sportowy weekend

PŁYWANIE GRAND PRIX POLSKI 2007 - DIALOG TELECOM: pływalnia Rawszczyzna przy ul. Mickiewicza w Ostrowcu, sobota godz. 9 i 17, niedziela godz. 9. KOSZYKÓWKA II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Big Star Tychy, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 17, AZS Katowice - Nowiny (17). AMATORSKA LIGA FIRM

Sportowy weekend

, GKS Rudki - Spartakus Daleszyce, Ponidzie Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów, Orlęta Kielce - Granat Skarżysko, Orlicz Suchedniów - Nowiny, Piaskowianka - Czarni Połaniec - wszystkie niedziela godz.17. II LIGA KOBIET: Lechia Strawczyn - Granat Skarżysko, Nowiny - Razem Daleszyce, Olimpia Pogoń

Sportowy weekend

. Szczepaniaka, niedziela, godz. 14. IV liga: GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn, Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka - oba w sobotę o godz. 16, Granat Skarżysko - Czarni Połaniec, Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów, Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz, Zenit Chmielnik - Orlicz Suchedniów, Piast Chęciny - Orlęta

Sportowy weekend

- Kmita Zabierzów, Juventa Starachowice - Beskid Andrychów, Nida Pińczów - MKS Stąporków, Naprzód Jędrzejów - Orlicz Suchedniów - niedziela godz. 12. ZINA IV LIGA: Łysica Bodzentyn - GKS Nowiny, niedziela godz. 11, Partyzant Radoszyce - Neptun Końskie, Granat Skarżysko - Sparta Kazimierza Wielka, Wisła

Sportowy weekend

, sobota godz. 17. III LIGA: Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż, Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów, Czarni Połaniec - Górnik Wieliczka - niedziela godz. 16. ZINA IV LIGA: Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów, GKS Nowiny - Neptun Końskie - sobota godz. 16, KSZO II Ostrowiec - Piaskowianka Piaski, niedziela godz

Sportowy weekend

- oba sobota, godz. 15, Unia Sędziszów - Alit Ożarów - niedziela, godz. 12, Piaskowianka - GKS Nowiny - niedziela, godz. 13, Nida Pińczów - Partyzant Radoszyce, Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Spartakus Daleszyce, Olimpia-Pogoń Staszów - Orlęta Kielce, ŁKS Łagów - Hetman Włoszczowa - wszystkie

Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA IX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ REDAKTORA ANDRZEJA KOWALCZYKA: hala przy ul. Krakowskiej, piątek godz. 15, sobota godz. 10.30 i przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach, sobota godz. 16.30 oraz hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 9. I LIGA MĘŻCZYZN: Vive II Kielce

Sportowy weekend

, Olimpia Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn, GKS Rudki - Nowiny, Lubrzanka Kajetanów - Orlęta Kielce, Granat Skarżysko - Orlicz Suchedniów, Ponidzie Nida Pińczów - Neptun Końskie - wszystkie w niedzielę o godz. 16. II LIGA FUTSALU: Energy Ostrowiec - Team Kamionka Mikołów, hala IV LO przy ul. Żeromskiego

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA III LIGA: AKS Busko-Zdrój - Kolporter Korona II Kielce, stadion przy ul. Kusocińskiego, Wierna Małogoszcz - Motor Lublin, stadion przy ul. Włoszczowskiej - oba mecze w niedzielę o godz. 16. IV LIGA: Zenit Chmielnik - Orlęta Kielce, Lubrzanka Kajetanów - Wisła Sandomierz, Nowiny

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA III LIGA: Wierna Małogoszcz - Kolejarz Stróże, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 17, AKS Busko - Orlęta Radzyń Podlaski, stadion przy ul. Kusocińskiego, niedziela godz. 17. IV LIGA: Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec (stadion w Nowinach), Granat Skarżysko - Nowiny

Sportowy weekend

Kielce - Torpedy Łódź, boisko przy ul. Kubusia Puchatka w Nowinach, niedziela godz. 14. BADMINTON INDYWIDUWALNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW: hala przy ul. Sportowej w Suchedniowie, piątek godz. 14, sobota i niedziela godz. 10. BOKS MECZ TOWARZYSKI: Rushh Kielce - Zawisza Bydgoszcz, hala przy ul. Żytniej

Sportowy weekend

AMERYKAŃSKI I LIGA: Scyzory Kielce - Kraków Knights, stadion w Nowinach, sobota godz. 13. LEKKOATLETYKA MISTRZOSTWA REGIONU CENTRALNEGO MŁODZIKÓW : stadion przy ul. Bocznej, sobota godz. 10.30 (rzut młotem) i 12.30. I MEMORIAŁ KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO : hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, sobota godz

Sportowy weekend

godz. 14. VIII BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SITKÓWKA-NOWINY I III MEMORIAŁ JANA BIEŃKOWSKIEGO: start i meta na stadionie w Nowinach, sobota godz. 9. PIŁKA NOŻNA II LIGA: KSZO Ostrowiec - Lechia Gdańsk, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17. III LIGA: AKS PSB

Sportowy weekend

Pińczów, Wisła Sandomierz - Orlęta Kielce, Piaskowianka - Orlicz Suchedniów - sobota godz. 12, Nowiny - Piast Chęciny - s. 13. Turniej oldbojów: boisko Polonii Białogon przy ul. Siedmiu Źródeł, sobota godz. 9. PIłka ręczna I liga mężczyzn: Iskra Polonica - Viret Zawiercie, hala przy ul. Krakowskiej

Sportowy weekend

), Nowiny - Piast Chęciny, Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów - wszystkie w sobotę o godz. 15. Spartakus Daleszyce - Ponidzie Nida Pińczów, Zenit Chmielnik - Czarni Połaniec, Orlicz Suchedniów - Orlęta Kielce, Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn - niedziela godz. 15. XVI turniej piątek im. Mieczysława

Włochy, Irlandia i Chorwacja zagrają w Poznaniu mecze Euro 2012

innych ludzi przyszli w piątek do namiotu na pl. Wolności, by śledzić losowanie finałów Euro 2012. Tłumy chętnych na wspólne oglądanie były tak wielkie, że część musiała stać na zewnątrz. Stali, choć padał deszcz. - Jesteśmy zadowoleni i z powodu Polski, i z powodu Poznania. Polska trafiła do bardzo

Sportowy weekend

przy ul. Świętokrzyskiej, piątek godz. 18. III LIGA: AKS Busko Zdrój - Okocimski Brzesko, stadion przy ul. Kusocińskiego, niedziela godz. 15; Wierna Małogoszcz - Hetman Zamość, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 16. IV LIGA: Alit Ożarów - Nowiny - piątek godz. 15, Orlicz Suchedniów

Sportowy weekend

w Nowinach, niedziela godz. 11. XV TURNIEJ GRUDNIOWY TRÓJEK: hala na ul. Krakowskiej, piątek godz. 19 (grupa VIP) i sala SP 1 przy ul. Gałczyńskiego w Kielcach, sobota godz. 14, niedziela godz. 8.30. HALOWY TURNIEJ OLDBOJÓW: hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, sobota godz. 9.30. KOSZYKÓWKA II

Sportowy weekend

ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, sobota godz. 14, niedziela godz. 11. HALOWY TURNIEJ SENIORÓW "SKARŻYSKO KAMIENNA 2009": hala przy ul. Sienkiewicza 34, sobota godz. 9.30. VI HALOWY TURNIEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZESA MLKS SPARTA: hala KOS przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

Sportowy weekend

. 17. IV liga: Wisła Sandomierz - Orlicz Suchedniów (stadion w Gorzycach) - sobota godz. 16, Piaskowianka - Łysica Bodzentyn, Alit Ożarów - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Ponidzie Nida Pińczów, Nowiny - Rudki, Granat Skarżysko Piast Chęciny, Lubrzanka Kajetanów - Zenit Chmielnik, Spartakus Daleszyce

Sportowy weekend, czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

Daleszyce - Wisła Sandomierz, niedziela godz. 15, Hetman Włoszczowa - Łysica Bodzentyn - niedziela godz. 16, Sparta Kazimierza Wielka - GKS Nowiny, GKS Rudki - Piaskowianka - niedziela godz. 17. LEKKA ATLETYKA MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW: stadion przy ul. Bocznej, niedziela, godz. 10.30. KOSZYKÓWKA

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA II LIGA: KSZO Ostrowiec - Górnik Polkowice, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 19. III LIGA: Wierna Małogoszcz - Pogoń Leżajsk, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 17. IV LIGA: Nowiny - Wisła Sandomierz - mecz w sobotę godz. 16, Orlęta Kielce - Czarni

Sportowy weekend

Sędziszów, Hetman Włoszczowa - Nida Pińczów, GKS Nowiny - Partyzant Radoszyce, Czarni Połaniec - Alit Ożarów i Orlęta Kielce - Spartakus Daleszyce - wszystkie niedziela godz. 14. PUCHAR ŚWIĘTOKRZYSKIEJ HALOWEJ LIGI FIRM "KOSSEL CUP": hala ZSP nr 1 przy u. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz

Sportowy weekend

- Piaskowianka (stadion w Nowinach), KSZO II Ostrowiec - Granat Skarżysko - oba w niedzielę o godz. 11, Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn (stadion w Gorzycach), Nowiny - Alit Ożarów, Orlicz Suchedniów - Czarni Połaniec, Neptun Końskie - GKS Rudki, Ponidzie Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów - wszystkie w

Sportowy weekend

- Łysica Bodzentyn - sobota godz. 15, Sparta Dwikozy - Nowiny, Juventa Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka, Orlęta Kielce - Heko Czermno - niedziela godz. 11, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec - niedziela godz. 14, Partyzant Radoszyce - Wisła Sandomierz - niedziela godz. 15, GKS Rudki - OKS

Sportowy weekend

Sokółka, Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2b (w KCK), sobota godz. 12. TENIS STOŁOWY II LIGA MĘŻCZYZN: Polonia Białogon - Energetyk Łódź, hala sala ZSI przy ul. Hauke Bosaka 1, sobota godz. 16. PIŁKA NOŻNA II POLSKA LIGA FUTSALU: Futsal Nowiny - Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna, hala ZSP

Sportowy weekend

Skarżysko (boisko przy ul. Południowej), GKS Nowiny - Wicher Miedziana Góra i Hetman II Włoszczowa - Zieleń Żelisławice-Secemin - sobota godz. 11, Alit II Ożarów - Juventa Starachowice (juniorzy), sobota godz. 12, ŁKS Georyt Łagów - Star Starachowice (boisko przy ul. Kolejowej w Ostrowcu), Sokół Nisko

Sportowy weekend

. 17. Piłka nożna III liga: Kolporter Korona II Kielce - AKS Busko, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 14. IV liga: Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn, Nowiny - Alit Ożarów, Granat Skarżysko - Wisła Sandomierz, Lubrzanka Kajetanów - Piaskowianka Piaski, Spartakus Daleszyce - Orlicz

Sportowy weekend

- Victoria Skalbmierz, niedziela godz. 12, Spartakus Daleszyce - GKS Nowiny, boisko przy ul. Ściegiennego w Kielcach, niedziela godz. 20. PIŁKA RĘCZNA EKSTRAKLASA KOBIET: KSS Kielce - SPR Lublin, hala przy ul. Krakowskiej 72, sobota godz. 17. PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW: hala przy ul. Krakowskiej w

Sportowy weekend

Bodzentyn - Alit Ożarów, Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec, Piaskowianka - Nowiny, Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko, Orlęta Kielce - Lubrzanka Kajetanów, Ponidzie Nida Pińczów - Spartakus Daleszyce, GKS Rudki - Naprzód Jędrzejów, Piast Chęciny - Zenit Chmielnik - niedziela godz. 15. I LIGA KOBIET: Żak

Sportowy weekend

, Spartakus Daleszyce - GKS Rudki, sobota godz. 13.30, GKS Nowiny - Orlicz Suchedniów, sobota godz. 14, Lubrzanka Kajetanów - Ponidzie Nida Pińczów, sobota godz. 15, Zenit Chmielnik - Łysica Bodzentyn, Naprzód Jędrzejów - Piast Chęciny, Granat Skarżysko - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Piaskowianka

Sportowy weekend

. Szczepaniaka, niedziela, godz. 16.30. IV LIGA: Alit Ożarów - Lubrzanka Kajetanów, sobota, godz. 16, Orlęta Kielce - Piast Chęciny, Łysica Bodzentyn - Nowiny, Czarni Połaniec - Granat Skarżysko, Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce, Piaskowianka Piaski - Naprzód Jędrzejów, Orlicz Suchedniów - Zenit Chmielnik

Sportowy weekend

, niedziela godz. 14, Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz i Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko - oba niedziela godz. 15. IV LIGA: Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce, sobota godz. 14, Orlęta Kielce - GKS Nowiny, Spartakus Daleszyce - GKS Rudki, Juventa Starachowice - Piaskowianka Piaski, Sparta Dwikozy

Sportowy weekend

Chmielnik - Kolporter Korona II Kielce, Orlicz Suchedniów - Wisła Sandomierz - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17. Pauzują: Nowiny. VI TURNIEJ PIĄTEK "TOPSPORTU": boisko Gimnazjum nr 7 na Słonecznym Wzgórzu w Kielcach, sobota godz. 11 (grupa C) i 14.30 (finały). LIGA FIRM ATESTU: boisko

Sportowy weekend

LIGA FUSTALU: hala SZS nr w przy ul. Kopernika w Ożarowie, niedziela godz. 13. HALOWY TURNIEJ TRAMPKARZY MŁODSZYCH KOLPORTER CUP 2008: hala przy ul. Bocznej w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9. HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota i

Sportowy weekend

Połaniec i Orlicz Suchedniów - Glinik Karpatia Gorlice - sobota godz. 13. IV LIGA: Nowiny - Opatów, Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz, Sparta Dwikozy - GKS Rudki (boisko Siarki w Tarnobrzegu) i Juventa Starachowice - Spartakus Daleszyce, sobota godz. 11; Hetman Włoszczowa - Piaskowianka, sobota godz

Sportowy weekend

Małogoszcz - Unia Sędziszów (boisko Piaskowianki), Nida Pińczów - GKS Nowiny, Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów, Alit Ożarów - Wisła Sandomierz i Lechia Strawczyn - Orlęta Kielce - wszystkie sobota godz. 11, KSZO II Ostrowiec - Łysica Bodzentyn (boisko przy ul. Kolejowej), niedziela, godz. 11. TURNIEJ

Sportowy weekend

Staszów - Korona II Kielce, niedziela godz. 13, Granat Skarżysko - Unia Tarnów i Naprzód Jędrzejów - Garbarnia Kraków, niedziela godz. 14. IV LIGA: Alit Ożarów - Juventa Starachowice, sobota godz. 14, Nowiny - KSZO Ostrowiec, Łysica Bodzentyn - Piaskowianka, niedziela godz. 11, Heko Czermno - Partyzant

Sportowy weekend

Włoszczowa - Nowiny, Piaskowianka - Partyzant Radoszyce - niedziela godz. 16, GKS Rudki - Wisła Sandomierz - niedziela godz. 17. TENIS STOŁOWY EKSTRAKLASA KOBIET: Rafaello Kazimierza Wielka - KTS Tarnobrzeg, hala KOS przy ul. Kościuszki, sobota godz. 16. TENIS ALPOL CUP: centrum tenisowe Roko przy ul

Sportowy weekend

. 16. IV LIGA PIŁKARSKA: KSZO II Ostrowiec - Spartakus Daleszyce, Wisła Sandomierz - Orlęta Kielce, Nowiny - Piaskowianka - niedziela godz. 11, Partyzant Radoszyce - GKS Rudki, OKS Opatów - Juventa Starachowice, Heko Czermno - Alit Ożarów, Łysica Bodzentyn - Sparta Dwikozy, Sparta Kazimierza Wielka

Sportowy weekend

Stróże, stadion przy ul. Włoszczowskiej, sobota godz. 17. IV LIGA: Alit Ożarów - GKS Nowiny, sobota godz. 17, Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz, Piaskowianka Piaski - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów, GKS Rudki - Neptun Końskie, Lubrzanka Kajetanów - Ponidzie Nida Pińczów, Granat

Sportowy weekend

Białogon - Elta Łódź, sala ZSI przy ul. Hauke Bosaka 1, niedziela godz. 12. PIŁKA NOŻNA ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10. LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela

Sportowy weekend

;: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota godz. 15. XIV TURNIEJ GRUDNIOWY TRÓJEK: hala SP 1 przy ul. Staffa w Kielcach, piątek godz. 15.20, sobota godz. 14. PŁYWANIE ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU: basen Rawszczyzna przy ul. Mickiewicza w Ostrowcu, sobota godz. 10 i 16 oraz niedziela godz. 10

Sportowy weekend

. Prostej), GKS Rudki - Wisła Sandomierz, Czarni Połaniec - Granat Skarżysko - wszystkie sobota godz. 12, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec, sobota godz. 14, Olimpia Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów, Alit Ożarów - Ponidzie Nida Pińczów, Łysica Bodzentyn - Neptun Końskie, Nowiny - Bucovia Krasocin

Sportowy weekend

- Neptun Końskie (boisko w Dwikozach), Orlęta Kielce - Granat Skarżysko (stadion międzyszkolny), Nowiny - Lubrzanka Kajetanów, Łysica Bodzentyn - GKS Rudki, Olimpia Pogoń Staszów - Alit Ożarów, Piaskowianka Piaski - Czarni Połaniec - niedziela godz. 16. I LIGA KOBIET: Kolporter Korona - Sokół Kolbuszowa

Oddaj krew i zostań bohaterem Euro 2012

i Krwiolecznictwa informuje tylko niezakwalifikowanych do dawstwa, zatem brak wiadomości oznacza w istocie dobrą nowinę - gwarantującą włączenie do rejestru dawców szpiku. Szpik kostny można oddać tylko dwukrotnie w życiu, a sam zabieg nie jest ani bolesny ani skomplikowany. - Szpik ma bardzo

Sportowy weekend

, sobota godz. 12. BIEG JESIENI: start w parku przy ul. Mickiewicza, meta na pl. Jana Pawła II w Sandomierzu, niedziela godz. 11. PŁYWANIE ZAWODY O PUCHAR PREZYDENTA KIELC: pływalnia Super Relax przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 11. TENIS STOŁOWY I OTWARTY TURNIEJ AMATORÓW "NOWINY 2006": hala

Sportowy weekend

. 15. 1/8 PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU: OKS Opatów - KSZO Ostrowiec, Juventa Starachowice - GKS Rudki, Skała Tumlin - Orlicz Suchedniów, Victoria Skalbmierz - Olimpia Pogoń Staszów, Sparta Kazimierza Wielka - Czarni Połaniec, Bucovia Krasocin - Kolporter Korona II Kielce, Nowiny - Naprzód

Sportowy weekend

, Olimpia Pogoń Staszów - Nowiny, Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn, Piaskowianka - Alit Ożarów - wszystkie w niedzielę o godz. 16. II LIGA KOBIET: PTS Piekoszów - Podgórze Kraków, Granat Skarżysko - Bronowianka Kraków, Spartakus Razem Daleszyce - Moravia Morawica - sobota godz. 16. LIGA FIRM ATESTU

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

Skalbmierz oba sobota godz. 10, Naprzód Jędrzejów - Słomniczanka, GKS Nowiny - Politechnika Kielce - oba sobota godz. 11, Nida Pińczów - Piast Chęciny, sobota godz. 13, KSZO Junior Ostowiec - Sparta Dwikozy (na Kolejowej), Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów (na Ściegiennego), MKS Busko-Zdrój - Zorza Tempo