nowiny pl

sprawdź też:

wiadomości

Wojciech Todur

Wychowanek LKS-u Brzezie Racibórz zaskoczony decyzją trenera Legii Warszawa

Wychowanek LKS-u Brzezie Racibórz zaskoczony decyzją trenera Legii Warszawa

Łukasz Moneta, 19-letni pomocnik z Raciborza, trenował z pierwszą drużyną Legii Warszawa.

Możesz kupić akcje Górnika Zabrze wraz ze specjalnym certyfikatem

Sprzedaż akcji wraz z oficjalnymi certyfikatami to szansa jedyna w swoim rodzaju - po raz pierwszy w historii kibice mogą stać się współwłaścicielami Górnika Zabrze. Poprzez zakup jednej lub kilku z blisko 9000 przeznaczonych na ten cel akcji zaopatrzonych w oryginalny certyfikat kibice staną się równoprawnymi współwłaścicielami klubu.

Sportowy weekend

Czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach

Finał okręgowego Pucharu Polski oraz klubowych mistrzostw Polski, IV liga [PLAN SPORTOWEGO WEEKENDU]

Finał okręgowego Pucharu Polski oraz klubowych mistrzostw Polski, IV liga [PLAN SPORTOWEGO WEEKENDU]

- Orlęta Kielce, Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec, Klimontowianka Klimontów - Spartakus Daleszyce, Unia Sędziszów - Hetman Włoszczowa, Sparta Kazimierza Wielka - Orlicz Suchedniów, wszystkie niedziela godz. 17; KLASA OKRĘGOWA: Zenit Chmielnik - Kamienna Brody, piątek godz. 17, GKS Rudki - GKS Nowiny

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10. HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 14. VI NOCNA LIGA CZWÓREK WSH: sala WDK przy ul. Ściegiennego w

Sportowy weekend

Włoszczowa - Granat Skarżysko, Łysica Bodzentyn - Partyzant Radoszyce, ŁKS Łagów - Sparta Kazimierza Wielka, Pogoń Staszów - Spartakus Daleszyce, Lubrzanka Kajetanów - GKS Nowiny, Piaskowianka - Lechia Strawczyn - niedziela godz. 17.LIGA WOLNYCH STREF: boisko ZSI na ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 10

Sportowy weekend

- Wierna Małogoszcz - niedziela godz. 12.LIGA PIĄTEK PIŁKARSKICH O PUCHAR "GAZETY" W NOWINACH: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 13.PIŁKA RĘCZNAXII MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ RED. ANDRZEJA KOWALCZYKA: Piątek, hala ZSP w Nowinach: godz. 15.30: Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Sportowy weekend

Sportowy weekend

LIGA: Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów - sobota godz. 11, GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, KSZO II Ostrowiec - ŁKS Łagów - niedziela godz. 11, Piaskowianka - Neptun Końskie, Spartakus Razem Daleszyce - Alit Ożarów, Sparta Kazimierza Wielka - Łysica Bodzentyn, Partyzant Radoszyce

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA IV LIGA: Nowiny - Spartakus Razem Daleszyce, niedziela godz. 10, Juventa Starachowice - Orlęta Kielce, Alit Ożarów - GKS Rudki, Sparta Dwikozy - Piaskowianka, Hetman Włoszczowa - Partyzant Radoszyce, Sparta Kazimierza Wielka - Wisła Sandomierz, Łysica Bodzentyn - KSZO II Ostrowiec

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA EWENTUALNIE BARAŻE O EKSTRAKLASĘ: Korona Kielce - Cracovia, stadion przy ul. Ściegiennego, sobota godz. 17. IV LIGA: Nowiny - Spartakus Razem Daleszyce, niedziela godz. 10, Juventa Starachowice - Orlęta Kielce, Alit Ożarów - GKS Rudki, Sparta Dwikozy - Piaskowianka, Hetman Włoszczowa

Sportowy weekend

"GAZETY" W NOWINACH: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela godz. 12.V HALOWY TURNIEJ IM. K. SZYMCZYKA: hala przy ul. Sportowej 5 w Suchedniowie, niedziela godz. 11.I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ORLKÓW "KORONA CUP": hala MOSiR przy ul. Krakowskiej 72, niedziela godz. 9

Sportowy weekend

Sportowy weekend

- Beskid Andrychów, Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz - wszystkie niedziela godz. 17IV LIGA: GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, KSZO II Ostrowiec - ŁKS Łagów - niedziela godz. 11, Piaskowianka - Neptun Końskie, Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów, Spartakus Razem Daleszyce - Alit

Sportowy weekend

Małogoszcz - Granat Skarżysko, Orlicz Suchedniów - Olimpia-Pogoń Staszów - n. 17. IV LIGA: Wisła Sandomierz - Partyzant Radoszyce, boisko w Samborcu, s. 16, Nowiny - Sparta Dwikozy, s. 17, KSZO II Ostrowiec - Piaskowianka - n. 11, Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów, Sparta KW - Juventa Starachowice, Łysica

Sportowy weekend

- sobota godz. 17, GKS Nowiny - Juventa Starachowice, sobota godz. 18. KIELECKA LIGA FIRM : boisko ZSI przy ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 15, niedziela godz. 14. MECZ POKAZOWY: Reprezentacja Polski Księży - Gwardia Szwajcarska, stadion przy ul. Ściegiennego, niedziela godz. 20. FINAŁ LIGI

Sportowy weekend

Sportowy weekend

Zabierzów, Naprzód Jędrzejów - Szreniawa Nowy Wiśnicz, Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów, Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz, wszystkie: niedziela godz. 17. IV LIGA: GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów, sobota godz. 17, Piaskowianka - Neptun Końskie, Lechia Strawczyn - Lubrzanka Kajetanów, Spartakus

Sportowy weekend

(stadion w Nowinach), KSZO II Ostrowiec - GKS Rudki (boisko przy ul. Kolejowej), niedziela godz. 11, Wisła Sandomierz - Nowiny (boisko w Gorzycach), Orlicz Suchedniów - Alit Ożarów, Bucovia Krasocin - Piaskowianka, Neptun Końskie - Czarni Połaniec, Granat Skarżysko - Lubrzanka Kajetanów - wszystkie

Sportowy weekend

RAJDY ENDURO FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY, XI i XII RUNDA MISTRZOSTW POLSKI, 59. RAJD ŚWIĘTOKRZYSKI: start i meta w Nowinach, sobota godz. 9, niedziela godz. 8. PIŁKA NOŻNA ORANGE EKSTRAKLASA: Kolporter Korona - Legia Warszawa, stadion przy ul. Ściegiennego, piątek godz. 20. III LIGA: Wierna

Sportowy (długi) weekend

LIGA PIŁKARSKA: Wisła Sandomierz - KSZO II Ostrowiec, Ponidzie Nida Pińczów - Granat Skarżysko, Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów, Orlicz Suchedniów - Olimpia Pogoń Staszów, Orlęta Kielce - Czarni Połaniec, GKS Nowiny - Piaskowianka Piaski, Łysica Bodzentyn - Alit Ożarów - wszystkie w niedzielę o

Sportowy długi weekend część II

PIŁKA RĘCZNA I LIGA MĘŻCZYZN: Vive II Kielce - Unia Tarnów, hala przy ul. Krakowskiej, godz. 16. PIŁKA NOŻNA III LIGA: AKS PSB Busko - Sandecja Nowy Sącz, stadion przy ul. Kusocińskiego, godz. 13. IV LIGA: Kolporter Korona II Kielce - Nowiny, Czarni Połaniec - Ponidzie Nida Pińczów, Piaskowianka

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA MŁODA EKSTRAKLASA: Kolporter Korona Kielce - Ruch Chorzów, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 17. III LIGA PIŁKARSKA: Wierna Małogoszcz - Resovia, stadion przy ul. Włoszczowskiej, sobota godz. 17. IV LIGA PIŁKARSKA: Orlęta Kielce - KSZO II Ostrowiec (boisko w Nowinach

Sportowy weekend

PŁYWANIE GRAND PRIX POLSKI 2007 - DIALOG TELECOM: pływalnia Rawszczyzna przy ul. Mickiewicza w Ostrowcu, sobota godz. 9 i 17, niedziela godz. 9. KOSZYKÓWKA II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Big Star Tychy, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 17, AZS Katowice - Nowiny (17). AMATORSKA LIGA FIRM

Sportowy weekend

, GKS Rudki - Spartakus Daleszyce, Ponidzie Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów, Orlęta Kielce - Granat Skarżysko, Orlicz Suchedniów - Nowiny, Piaskowianka - Czarni Połaniec - wszystkie niedziela godz.17. II LIGA KOBIET: Lechia Strawczyn - Granat Skarżysko, Nowiny - Razem Daleszyce, Olimpia Pogoń

Sportowy weekend

. Szczepaniaka, niedziela, godz. 14. IV liga: GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn, Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka - oba w sobotę o godz. 16, Granat Skarżysko - Czarni Połaniec, Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów, Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz, Zenit Chmielnik - Orlicz Suchedniów, Piast Chęciny - Orlęta

Sportowy weekend

LIGA: Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż, Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów, Czarni Połaniec - Górnik Wieliczka - niedziela godz. 16.ZINA IV LIGA: Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów, GKS Nowiny - Neptun Końskie - sobota godz. 16, KSZO II Ostrowiec - Piaskowianka Piaski, niedziela godz. 11, Spartakus Daleszyce

Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA IX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ REDAKTORA ANDRZEJA KOWALCZYKA: hala przy ul. Krakowskiej, piątek godz. 15, sobota godz. 10.30 i przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach, sobota godz. 16.30 oraz hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 9. I LIGA MĘŻCZYZN: Vive II Kielce

Sportowy weekend

, Olimpia Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn, GKS Rudki - Nowiny, Lubrzanka Kajetanów - Orlęta Kielce, Granat Skarżysko - Orlicz Suchedniów, Ponidzie Nida Pińczów - Neptun Końskie - wszystkie w niedzielę o godz. 16. II LIGA FUTSALU: Energy Ostrowiec - Team Kamionka Mikołów, hala IV LO przy ul. Żeromskiego

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA III LIGA: AKS Busko-Zdrój - Kolporter Korona II Kielce, stadion przy ul. Kusocińskiego, Wierna Małogoszcz - Motor Lublin, stadion przy ul. Włoszczowskiej - oba mecze w niedzielę o godz. 16. IV LIGA: Zenit Chmielnik - Orlęta Kielce, Lubrzanka Kajetanów - Wisła Sandomierz, Nowiny

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA III LIGA: Wierna Małogoszcz - Kolejarz Stróże, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 17, AKS Busko - Orlęta Radzyń Podlaski, stadion przy ul. Kusocińskiego, niedziela godz. 17. IV LIGA: Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec (stadion w Nowinach), Granat Skarżysko - Nowiny

Sportowy weekend

- Torpedy Łódź, boisko przy ul. Kubusia Puchatka w Nowinach, niedziela godz. 14.BADMINTONINDYWIDUWALNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW: hala przy ul. Sportowej w Suchedniowie, piątek godz. 14, sobota i niedziela godz. 10.BOKSMECZ TOWARZYSKI: Rushh Kielce - Zawisza Bydgoszcz, hala przy ul. Żytniej 1 w Kielcach

Sportowy weekend

: Scyzory Kielce - Kraków Knights, stadion w Nowinach, sobota godz. 13.LEKKOATLETYKAMISTRZOSTWA REGIONU CENTRALNEGO MŁODZIKÓW: stadion przy ul. Bocznej, sobota godz. 10.30 (rzut młotem) i 12.30.I MEMORIAŁ KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO: hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, sobota godz. 9.45.JEŹDZIECTWO

Sportowy weekend

godz. 14. VIII BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SITKÓWKA-NOWINY I III MEMORIAŁ JANA BIEŃKOWSKIEGO: start i meta na stadionie w Nowinach, sobota godz. 9. PIŁKA NOŻNA II LIGA: KSZO Ostrowiec - Lechia Gdańsk, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17. III LIGA: AKS PSB

Włochy, Irlandia i Chorwacja zagrają w Poznaniu mecze Euro 2012

innych ludzi przyszli w piątek do namiotu na pl. Wolności, by śledzić losowanie finałów Euro 2012. Tłumy chętnych na wspólne oglądanie były tak wielkie, że część musiała stać na zewnątrz. Stali, choć padał deszcz. - Jesteśmy zadowoleni i z powodu Polski, i z powodu Poznania. Polska trafiła do bardzo

Sportowy weekend

Pińczów, Wisła Sandomierz - Orlęta Kielce, Piaskowianka - Orlicz Suchedniów - sobota godz. 12, Nowiny - Piast Chęciny - s. 13. Turniej oldbojów: boisko Polonii Białogon przy ul. Siedmiu Źródeł, sobota godz. 9. PIłka ręczna I liga mężczyzn: Iskra Polonica - Viret Zawiercie, hala przy ul. Krakowskiej

Sportowy weekend

), Nowiny - Piast Chęciny, Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów - wszystkie w sobotę o godz. 15. Spartakus Daleszyce - Ponidzie Nida Pińczów, Zenit Chmielnik - Czarni Połaniec, Orlicz Suchedniów - Orlęta Kielce, Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn - niedziela godz. 15. XVI turniej piątek im. Mieczysława

Sportowy weekend

- Victoria Skalbmierz, niedziela godz. 12, Spartakus Daleszyce - GKS Nowiny, boisko przy ul. Ściegiennego w Kielcach, niedziela godz. 20.PIŁKA RĘCZNAEKSTRAKLASA KOBIET: KSS Kielce - SPR Lublin, hala przy ul. Krakowskiej 72, sobota godz. 17.PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW: hala przy ul. Krakowskiej w

Sportowy weekend

w Nowinach, niedziela godz. 11. XV TURNIEJ GRUDNIOWY TRÓJEK: hala na ul. Krakowskiej, piątek godz. 19 (grupa VIP) i sala SP 1 przy ul. Gałczyńskiego w Kielcach, sobota godz. 14, niedziela godz. 8.30. HALOWY TURNIEJ OLDBOJÓW: hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, sobota godz. 9.30. KOSZYKÓWKA II

Sportowy weekend

przy ul. Świętokrzyskiej, piątek godz. 18. III LIGA: AKS Busko Zdrój - Okocimski Brzesko, stadion przy ul. Kusocińskiego, niedziela godz. 15; Wierna Małogoszcz - Hetman Zamość, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 16. IV LIGA: Alit Ożarów - Nowiny - piątek godz. 15, Orlicz Suchedniów

Sportowy weekend

ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, sobota godz. 14, niedziela godz. 11. HALOWY TURNIEJ SENIORÓW "SKARŻYSKO KAMIENNA 2009": hala przy ul. Sienkiewicza 34, sobota godz. 9.30. VI HALOWY TURNIEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZESA MLKS SPARTA: hala KOS przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

Sportowy weekend

. 17. IV liga: Wisła Sandomierz - Orlicz Suchedniów (stadion w Gorzycach) - sobota godz. 16, Piaskowianka - Łysica Bodzentyn, Alit Ożarów - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Ponidzie Nida Pińczów, Nowiny - Rudki, Granat Skarżysko Piast Chęciny, Lubrzanka Kajetanów - Zenit Chmielnik, Spartakus Daleszyce

Sportowy weekend, czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

Daleszyce - Wisła Sandomierz, niedziela godz. 15, Hetman Włoszczowa - Łysica Bodzentyn - niedziela godz. 16, Sparta Kazimierza Wielka - GKS Nowiny, GKS Rudki - Piaskowianka - niedziela godz. 17. LEKKA ATLETYKA MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW: stadion przy ul. Bocznej, niedziela, godz. 10.30. KOSZYKÓWKA

Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA II LIGA: KSZO Ostrowiec - Górnik Polkowice, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 19. III LIGA: Wierna Małogoszcz - Pogoń Leżajsk, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 17. IV LIGA: Nowiny - Wisła Sandomierz - mecz w sobotę godz. 16, Orlęta Kielce - Czarni

Sportowy weekend

- Piaskowianka (stadion w Nowinach), KSZO II Ostrowiec - Granat Skarżysko - oba w niedzielę o godz. 11, Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn (stadion w Gorzycach), Nowiny - Alit Ożarów, Orlicz Suchedniów - Czarni Połaniec, Neptun Końskie - GKS Rudki, Ponidzie Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów - wszystkie w

Sportowy weekend

- Łysica Bodzentyn - sobota godz. 15, Sparta Dwikozy - Nowiny, Juventa Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka, Orlęta Kielce - Heko Czermno - niedziela godz. 11, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec - niedziela godz. 14, Partyzant Radoszyce - Wisła Sandomierz - niedziela godz. 15, GKS Rudki - OKS

Sportowy weekend

. 17. Piłka nożna III liga: Kolporter Korona II Kielce - AKS Busko, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 14. IV liga: Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn, Nowiny - Alit Ożarów, Granat Skarżysko - Wisła Sandomierz, Lubrzanka Kajetanów - Piaskowianka Piaski, Spartakus Daleszyce - Orlicz

Sportowy weekend

Bodzentyn - Alit Ożarów, Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec, Piaskowianka - Nowiny, Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko, Orlęta Kielce - Lubrzanka Kajetanów, Ponidzie Nida Pińczów - Spartakus Daleszyce, GKS Rudki - Naprzód Jędrzejów, Piast Chęciny - Zenit Chmielnik - niedziela godz. 15. I LIGA KOBIET: Żak

Sportowy weekend

, Spartakus Daleszyce - GKS Rudki, sobota godz. 13.30, GKS Nowiny - Orlicz Suchedniów, sobota godz. 14, Lubrzanka Kajetanów - Ponidzie Nida Pińczów, sobota godz. 15, Zenit Chmielnik - Łysica Bodzentyn, Naprzód Jędrzejów - Piast Chęciny, Granat Skarżysko - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Piaskowianka

Sportowy weekend

. Szczepaniaka, niedziela, godz. 16.30. IV LIGA: Alit Ożarów - Lubrzanka Kajetanów, sobota, godz. 16, Orlęta Kielce - Piast Chęciny, Łysica Bodzentyn - Nowiny, Czarni Połaniec - Granat Skarżysko, Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce, Piaskowianka Piaski - Naprzód Jędrzejów, Orlicz Suchedniów - Zenit Chmielnik

Sportowy weekend

, niedziela godz. 14, Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz i Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko - oba niedziela godz. 15. IV LIGA: Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce, sobota godz. 14, Orlęta Kielce - GKS Nowiny, Spartakus Daleszyce - GKS Rudki, Juventa Starachowice - Piaskowianka Piaski, Sparta Dwikozy

Sportowy weekend

Chmielnik - Kolporter Korona II Kielce, Orlicz Suchedniów - Wisła Sandomierz - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17. Pauzują: Nowiny. VI TURNIEJ PIĄTEK "TOPSPORTU": boisko Gimnazjum nr 7 na Słonecznym Wzgórzu w Kielcach, sobota godz. 11 (grupa C) i 14.30 (finały). LIGA FIRM ATESTU: boisko

Sportowy weekend

LIGA FUSTALU: hala SZS nr w przy ul. Kopernika w Ożarowie, niedziela godz. 13. HALOWY TURNIEJ TRAMPKARZY MŁODSZYCH KOLPORTER CUP 2008: hala przy ul. Bocznej w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9. HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota i

Sportowy weekend

Połaniec i Orlicz Suchedniów - Glinik Karpatia Gorlice - sobota godz. 13. IV LIGA: Nowiny - Opatów, Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz, Sparta Dwikozy - GKS Rudki (boisko Siarki w Tarnobrzegu) i Juventa Starachowice - Spartakus Daleszyce, sobota godz. 11; Hetman Włoszczowa - Piaskowianka, sobota godz

Sportowy weekend

Sędziszów (boisko Piaskowianki), Nida Pińczów - GKS Nowiny, Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów, Alit Ożarów - Wisła Sandomierz i Lechia Strawczyn - Orlęta Kielce - wszystkie sobota godz. 11, KSZO II Ostrowiec - Łysica Bodzentyn (boisko przy ul. Kolejowej), niedziela, godz. 11.TURNIEJ HALOWY O PUCHAR JFK

Sportowy weekend

Staszów - Korona II Kielce, niedziela godz. 13, Granat Skarżysko - Unia Tarnów i Naprzód Jędrzejów - Garbarnia Kraków, niedziela godz. 14. IV LIGA: Alit Ożarów - Juventa Starachowice, sobota godz. 14, Nowiny - KSZO Ostrowiec, Łysica Bodzentyn - Piaskowianka, niedziela godz. 11, Heko Czermno - Partyzant

Sportowy weekend

Włoszczowa - Nowiny, Piaskowianka - Partyzant Radoszyce - niedziela godz. 16, GKS Rudki - Wisła Sandomierz - niedziela godz. 17. TENIS STOŁOWY EKSTRAKLASA KOBIET: Rafaello Kazimierza Wielka - KTS Tarnobrzeg, hala KOS przy ul. Kościuszki, sobota godz. 16. TENIS ALPOL CUP: centrum tenisowe Roko przy ul

Sportowy weekend

. 16. IV LIGA PIŁKARSKA: KSZO II Ostrowiec - Spartakus Daleszyce, Wisła Sandomierz - Orlęta Kielce, Nowiny - Piaskowianka - niedziela godz. 11, Partyzant Radoszyce - GKS Rudki, OKS Opatów - Juventa Starachowice, Heko Czermno - Alit Ożarów, Łysica Bodzentyn - Sparta Dwikozy, Sparta Kazimierza Wielka

Sportowy weekend

Stróże, stadion przy ul. Włoszczowskiej, sobota godz. 17. IV LIGA: Alit Ożarów - GKS Nowiny, sobota godz. 17, Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz, Piaskowianka Piaski - Orlęta Kielce, Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów, GKS Rudki - Neptun Końskie, Lubrzanka Kajetanów - Ponidzie Nida Pińczów, Granat

Sportowy weekend

, sala ZSI przy ul. Hauke Bosaka 1, niedziela godz. 12.PIŁKA NOŻNAŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10.LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela godz. 12.HALOWY

Sportowy weekend

;: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota godz. 15. XIV TURNIEJ GRUDNIOWY TRÓJEK: hala SP 1 przy ul. Staffa w Kielcach, piątek godz. 15.20, sobota godz. 14. PŁYWANIE ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU: basen Rawszczyzna przy ul. Mickiewicza w Ostrowcu, sobota godz. 10 i 16 oraz niedziela godz. 10

Sportowy weekend

. Prostej), GKS Rudki - Wisła Sandomierz, Czarni Połaniec - Granat Skarżysko - wszystkie sobota godz. 12, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec, sobota godz. 14, Olimpia Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów, Alit Ożarów - Ponidzie Nida Pińczów, Łysica Bodzentyn - Neptun Końskie, Nowiny - Bucovia Krasocin

Sportowy weekend

- Neptun Końskie (boisko w Dwikozach), Orlęta Kielce - Granat Skarżysko (stadion międzyszkolny), Nowiny - Lubrzanka Kajetanów, Łysica Bodzentyn - GKS Rudki, Olimpia Pogoń Staszów - Alit Ożarów, Piaskowianka Piaski - Czarni Połaniec - niedziela godz. 16. I LIGA KOBIET: Kolporter Korona - Sokół Kolbuszowa

Oddaj krew i zostań bohaterem Euro 2012

i Krwiolecznictwa informuje tylko niezakwalifikowanych do dawstwa, zatem brak wiadomości oznacza w istocie dobrą nowinę - gwarantującą włączenie do rejestru dawców szpiku. Szpik kostny można oddać tylko dwukrotnie w życiu, a sam zabieg nie jest ani bolesny ani skomplikowany. - Szpik ma bardzo

Sportowy weekend

, sobota godz. 12. BIEG JESIENI: start w parku przy ul. Mickiewicza, meta na pl. Jana Pawła II w Sandomierzu, niedziela godz. 11. PŁYWANIE ZAWODY O PUCHAR PREZYDENTA KIELC: pływalnia Super Relax przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 11. TENIS STOŁOWY I OTWARTY TURNIEJ AMATORÓW "NOWINY 2006": hala

Sportowy weekend

. 15. 1/8 PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU: OKS Opatów - KSZO Ostrowiec, Juventa Starachowice - GKS Rudki, Skała Tumlin - Orlicz Suchedniów, Victoria Skalbmierz - Olimpia Pogoń Staszów, Sparta Kazimierza Wielka - Czarni Połaniec, Bucovia Krasocin - Kolporter Korona II Kielce, Nowiny - Naprzód

Sportowy weekend

, Olimpia Pogoń Staszów - Nowiny, Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn, Piaskowianka - Alit Ożarów - wszystkie w niedzielę o godz. 16. II LIGA KOBIET: PTS Piekoszów - Podgórze Kraków, Granat Skarżysko - Bronowianka Kraków, Spartakus Razem Daleszyce - Moravia Morawica - sobota godz. 16. LIGA FIRM ATESTU

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

Skalbmierz oba sobota godz. 10, Naprzód Jędrzejów - Słomniczanka, GKS Nowiny - Politechnika Kielce - oba sobota godz. 11, Nida Pińczów - Piast Chęciny, sobota godz. 13, KSZO Junior Ostowiec - Sparta Dwikozy (na Kolejowej), Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów (na Ściegiennego), MKS Busko-Zdrój - Zorza Tempo

Sportowy weekend

, niedziela godz. 16, Wierna Małogoszcz - Kolejarz Stróże, stadion przy ul. Włoszczowskiej, niedziela godz. 16. IV liga: Kolporter Korona II Kielce - Alit Ożarów - s. 12 (stadion przy ul. Szczepaniaka), Nowiny - Naprzód Jędrzejów - s. 15, Piaskowianka - Ponidzie Nida Pińczów - n. 13, Spartakus Daleszyce

Sportowy weekend

: KSZO Ostrowiec - Radomiak, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 18. Mecze kontrolne: Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów, Nowiny - Zenit Chmielnik, sobota godz. 11, Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn, s. 12, GKS Rudki - Juventa Star Starachowice, n. 11, Sparta Kazimierza Wielka

Sportowy weekend

Kielcach, sobota godz. 13 i niedziela godz. 11. HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota godz. 13, niedziela godz. 12. MECZE KONTROLNE: Moravia Morawica - Lubrzanka Kajetanów, sobota godz. 11, Alit Ożarów - Juventa Starachowice, niedziela godz. 11

Sportowy weekend

, Naprzód Jędrzejów - Glinik Karpatia Gorlice - niedziela godz. 15. IV LIGA: Nowiny - Wisła Sandomierz - sobota godz. 11, KSZO II Ostrowiec - Partyzant Radoszyce, Łysica Bodzentyn - Orlęta Kielce - niedziela godz. 11, Hetman Włoszczowa - Juventa Starachowice, Heko Czermno - GKS Rudki - niedziela godz. 14

Sportowy weekend

- Juventa Starachowice - sobota godz. 16, Nowiny - Partyzant Radoszyce, Wisła Sandomierz - Piaskowianka - niedziela godz. 11, HEKO Czermno - Spartakus Daleszyce, Hetman Włoszczowa - Sparta Dwikozy - niedziela godz. 15, GKS Rudki - KSZO II Ostrowiec, OKS Opatów - Orlęta Kielce - niedziela godz. 16. SIATKÓWKA

Sportowy weekend

. Świętokrzyskiej, niedziela godz. 18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY NAUCZYCIELI: hale ZSO w Sukowie i GOK w Daleszycach, sobota godz. 9. KOSZYKÓWKA II LIGA MĘŻCZYZN: GKS Nowiny - Basket Kraków, hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej, sobota godz. 17. AMATORSKA LIGA FIRM: DS Smith - CK Awans i Lekarze - Farmacja Lyovit: hala przy

Sportowy weekend

. 13. II LIGA MĘŻCZYZN: Sokół Końskie - Orzeł Przeworsk, hala w Stadnickiej Woli, sobota godz. 18, KSSPR Końskie - Kusy Kraków, hala przy ul. Stoińskiego, niedziela godz. 16. PIŁKA NOŻNA IV LIGA: Alit Ożarów - KSZO II Ostrowiec, sobota godz. 14, Wisła Sandomierz - Orlicz Suchedniów, Nowiny - Neptun

Sportowy weekend

. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 11 oraz hala KOS przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej, niedziela godz. 11. PIŁKA RĘCZNA EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: Vive Kielce - Focus Park Kiper Piotrków Trybunalski, hala przy ul. Bocznej, sobota godz. 18. I LIGA KOBIET: KSS Kielce - AZS AWF Katowice, hala przy ul

Sportowy weekend

, stadion przy ul. Szczepaniaka, niedziela godz. 14. IV LIGA: Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn, Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz, Naprzód Jędrzejów - GKS Rudki, Nowiny - Piaskowianka - wszystkie mecze w sobotę o godz. 17; Spartakus Daleszyce - Ponidzie Nida Pińczów, Granat Skarżysko - Orlicz Suchedniów

Sportowy weekend

. Kusocińskiego, niedziela godz. 17. IV LIGA: Piaskowianka - Granat Skarżysko - niedziela godz. 14, Orlęta Kielce - Ponidzie Nida Pińczów, Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn, Spartakus Daleszyce - Piast Chęciny, Zenit Chmielnik - Naprzód Jędrzejów, Orlicz Suchedniów - Nowiny, Wisła Sandomierz - Kolporter Korona

Sportowy długi weekend

- Kolporter Korona II Kielce, sobota 17, Piast Chęciny - Orlicz Suchedniów, Ponidzie-Nida Pińczów - Nowiny, Orlęta Kielce - Spartakus Daleszyce, Czarni Połaniec - Piaskowianka - mecze w niedzielę o godz. 16, Granat Skarżysko - Zenit Chmielnik, niedziela godz. 17. Pauzuje Łysica Bodzentyn. MECZ KONTROLNY

SPEC Polonia Warszawa - wreszcie będzie lepiej?

198 Polska GKS Sitkówka-Nowiny 13. Tomasz Pisarczyk P 1985 204 Polska Polonia 14. Michał

Sportowy weekend

: Nowiny - AKS Busko, sobota, godz. 11; Orlęta Kielce - Wisła Sandomierz, Ponidzie-Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów, Czarni Połaniec - Piaskowianka Piaski, Spartakus Daleszyce - Alit Ożarów, Piast Chęciny - Hetman Włoszczowa, Naprzód Jędrzejów - Łysica Bodzentyn, Granat Skarżysko - Wicher Miedziana Góra

Nowiny Raciborskie

przy Zborowej 4. Od grudnia 1997 Nowiny Raciborskie ukazują się w formacie A3, wcześniej wydawane były w formacie A4. Od 2005 roku Nowiny Raciborskie wydają regionalny portal informacyjny Nowiny.pl. „Nowiny Raciborskie” drukowane są od 1992 roku i ukazują się w każdy wtorek w nakładzie ok. 10.000

Nowiny (dziennik rzeszowski)

pozawydawniczej działalności. Przez szereg lat redakcja była organizatorem konkursów Miss Nowin, Nasze Dobre Podkarpackie. Redaktorem naczelnym jest Stanisław Sowa, wydawcą zaś spółka R-press. Portal nowiny24.plPod koniec 2006 roku przy Gazecie Codziennej Nowiny został uruchomiony nowoczesny regionalny portal

Racjonalista.pl

Racjonalista.pl – polski portal internetowy prowadzony przez środowisko polskich antyklerykałów, wolnomyślicieli i racjonalistów, określany przez twórców „Portalem Wiedzy i Myśli”. Pełna nazwa serwisu: Ośrodek Racjonalistyczno-Sceptyczny im. de Voltaire’a „Racjonalista

Paweł Wolicki

burmistrzem miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, z którego wystąpił w styczniu 2010, zapowiadając samodzielny start w wyborachSławomir Oskarbski, Burmistrz Dębicy rezygnuje z członkostwa w PiS, nowiny24.pl z 18 stycznia 2010. Dnia 23 marca 2010 podał się wraz z zastępcami do dymisji. Jego stanowisko

Piskorczyn

Ruźca, który jest lewym dopływem Drwęcyhttp://www.kzgw.gov.pl/pl/Rastrowa-Mapa-Podzialu-Hydrograficznego-Polski.html. Opis ogólnyDo dziś widoczne są ślady podziału majątku Piskorczyn na dwa folwarki w XIX w. We wsi są dwa skupiska zabudowań: Nowiny i Piskorczyn, oprócz tego istnieje kilkanaście wolno

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.