pacz

Jeszcze jeden bramkarz w Ruchu Chorzów

Jak donosi portal www.90minut.pl, 18-letni bramkarz Seweryn Derbisz został nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów. Były zawodnik Lecha Poznań i Korony Kielce został już wprawdzie zarejestrowany w nowym klubie, ale nie jest jeszcze uprawniony do gry.

W sobotę setny ligowy mecz Akahoshiego w Pogoni. Tylko dwóch obcokrajowców ma więcej występów

Takafumi Akahoshi rozegrał do tej pory dla Pogoni Szczecin 99 spotkań ligowych (w ekstraklasie i na jej zapleczu) oraz 2 pucharowe. Sobotni mecz z Zawiszą Bydgoszcz będzie więc jego setnym występem o punkty w granatowo-bordowych barwach. Oto lista 10 obcokrajowców, którzy rozegrali najwięcej ligowych spotkań dla Pogoni. Japoński rozgrywający jest już w tym zestawieniu na podium. Liczba meczów według portalu www.90minut.pl.

Obrońca Lecha Poznań na testach w Arce Gdynia

Jarosław Ratajczak, obrońca Lecha Poznań, który ostatnio występował w Młodej Ekstraklasie, ma zagrać w sobotnim sparingu organizowanym przez Arkę Gdynia.

Idealny remis w meczach Pogoni z Wisłą Kraków w Szczecinie

Ogólny bilans (za stroną www.90minut.pl) jest korzystny dla Wisły - 31 zwycięstw, 21 remisów i 20 porażek (bramki 114-83). Ostatni raz obie drużyny zmierzyły się ze sobą właśnie w Szczecinie - 14 kwietnia 2007 roku. Choć Pogoń grała wtedy bardzo słabo i była złożona głównie z Brazylijczyków, to

Ruch Chorzów chce wypożyczyć piłkarza, który strzelił 33 gole w 40 meczach

tylko osiem ligowych spotkań w barwach Ruchu. Zawsze wchodził na boisko, jako rezerwowy. Łącznie biegał po murawie raptem 105 minut. (http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=10671&id_sezon=79)Piłkarz z Rawicza niestety nie potwierdził na Cichej umiejętności i dynamiki, które prezentował w Gliwicach. W

Bydgoski pikniku, przyjdź w niedzielę na Zawiszę

rywalem do awansu. Na żużel przyszło 8 tysięcy widzów. Piłkę obejrzało około 2,5 tysiąca osób (podaję dane o frekwencji za stroną www.90minut.pl). Tydzień temu na stadionie przy ul. Gdańskiej 3050 widzów zobaczyło najważniejsze derby z Elaną Toruń. Rekord padł w marcu na meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Gruzja zremisował z Egiptem. Grał Nika Dzalamidze

Spotkanie w Tbilisi zakończyło się bezbramkowym remisem. Pomocnik Jagiellonii na murawie pojawił się w drugiej części spotkania. Wówczas też na boisko wszedł inny z zawodników występujących w polskiej ekstraklasie - Władimir Dwaliszwili z Polonii Warszawa.

Cueto jeszcze odpali

1 (1) 0 90 Puchar Ekstraklasy 3 (3) 1 270 Kolejno: rozgrywki, liczba spotkań (w pierwszym składzie), gole, minuty na boisku Źródło: www

Wiceprezes Piasta: Trener u mnie gorszy od sprzątaczki

* - Marcin Brosz15. Piast Gliwice: Dariusz Fornalak - Ryszard Wieczorek16. Polonia Warszawa: Jacek Grembocki - Duszan Radolsky - Michał Libich* - José Maria Bakero* pracowali z zespołem mniej niż dwa tygodnieŹródło www.90minut.pl Jest zwycięstwo! Nowy trener odmienił Piasta  »

90minut.pl

90minut.pl – polski internetowy portal piłkarski uruchomiony 1 stycznia 2003 roku. Od listopada 2002 jest oficjalnym oddziałem RSSSF w Polsce. O serwisieStrona jest archiwum o polskich klubach, piłkarzach, rozgrywkach piłkarskich (od C-klasy do Ekstraklasy) i reprezentacji. Inicjatorami

Igor Pavlović

Igor Pavlović (ur. 7 czerwca 1986 w Svetozarevo) – Serbski piłkarz , grający na pozycji napastnika w KSZO Ostrowiec Św..Karierę piłkarską rozpoczynał w FK Jagodina. W sezonie 2010/2011 piłkarz KSZO Ostrowiec Św.. http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19412

Marian Wilczyński

Daniel Krawczyk

http://startlodz.pl/index_pliki/Archiwum0.htm 2005-2006 Start Brzeziny http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=1638&id_sezon=67 2005-2006 Grembach Łódź (futsal) (19 goli)http://futsalekstraklasa.pl/index.php/historia/archiwum-wynikow?id=47 2006 Grembach Zgierz (beach soccer) http://www.beachsoccer.pl

Daniel Wojtyna

Daniel Wojtyna (ur. 3 czerwca 1990) – polski futsalista, zawodnik z pola. Obecnie jest zawodnikiem Clearexu Chorzów futsal-polska.pl. W przeszłości reprezentował barwy Inpulsu-Alpol Siemianowice Śląskie. Grał także w reprezentacji Polski U-21 90minut.pl.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.